Всех анонимов аноним• 03 июля 2024

Проблема із смартфоном, зайдіть

Мені не може ніхто додзвонитися.
Навіть виклики не йдуть.
Я теж не можу подзвонити нікому, мене одразу ж вибиває
Поки не перезавантажу телефон, таке частіше ніж раз у день.
Приходить СМС що мені дзвонили, але додзвонитися не можуть.((
Що робити?
У кого таке було?
Рекламама• 03 июля 2024
сейчас у многих сети нет

попробуйте авиарежим туда сюда
Lovemum• 03 июля 2024
Можуть заблокувати номер, із-за того що закінчився тариф, і грошей не було, водафон таке вміє
Пацака-задирака• 03 июля 2024
У меня также на самсунге, и у мамы и у мужа
автор Всех анонимов аноним • 03 июля 2024
Ответ дляLovemum
У мене 2 серпня кінчається тариф
Lovemum• 03 июля 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
У мене 2 серпня кінчається тариф
Перевір чи точно серпень, бо сьогодні 3 липня, якщо телефон бачить сімку і хочаб одну паличку зв’язку то проблема тільки в операторі, зайди в кабінет, чи дзвони їм(тут відповідь шукати дивно)або ти в ПВО сидиш, теж може тимчасово глушити з‘вязок якщо біля якихся важливих об‘єктів стояти, в тривогу тим паче