Мяо мой мяо• 04 июля 2024
Залишати цю сукню чи як баба на самоварі?
Дівчата, в припадку шопоголізма заказала сукню. Сьогодні отримала, віскоза 💯, дуже легенька, приємна, не дорога , але щось дивлюся на себе, не можу зрозуміти підходить чи ні. Ніколи не носила такий фасон .Не робить воно з мене бабусю? Залишити? Його тільки з білими кросівками носити?
Результат:
вже голосів:
110 (52.88%)
Залишити
85 (40.87%)
Відправити назад
13 (6.25%)
Результат
Оно само купилось• 04 июля 2024
Ответ дляМяо мой мяо
Я блондинка, колір мені підходить.
Нормально, тільки поясок замінити, а без нього не видно талії
Мяо мой мяо
• 04 июля 2024
Ответ дляМюллерная
Ви наче і худенька але сукня не дає вам ніякої форми.
Та не дуже я і худенька, ріст 165, і нажрала 60 кг
Мюллерная• 04 июля 2024
Ответ дляМяо мой мяо
Всеодно це не багато.
Шалена невинність• 04 июля 2024
Ну вы же худая, так что баба на самоваре это не о вас
Вы скорее как унылая шапокляк
Пишу_граммотно!• 04 июля 2024
Мені подобається, якщо якість хороша то можна носити, тільки з пояском
Ласкове телятко• 04 июля 2024
Якщо у вас багатенько речей і це не єдиний такий халатик, то я б не залишала. Негарний якийсь принт, хоча я люблю ч/б квіти, а от конкретно в цьому платті щось не так. Звичайно, що аксесуари та взуття його зроблять, та чи варто.
Карапулька• 04 июля 2024
Дивіться на тубі Andrea’s fashion galaxy - як стилізувати недолугі або дурні старі речі.
Мяо мой мяо
• 04 июля 2024
Ответ дляФсеСама
С имитацией пояса мне больше нравится
Мені також здається краще. Пояс просто який під руку попав. Є ще чорний звичайної ширини, є а-ля перли)
ФсеСама• 04 июля 2024
Ответ дляЛаскове телятко
Может то на фото, вживую с мейком, сумочкой, не так будет..
ЗновЗдоров• 04 июля 2024
люблю такі сукні. Але ця і на Вас чомусь не дуже. По перше з такою фігурою можна щось цікавіше по фасону. По-друге принт якийсь негарний
Скоро_вчера• 04 июля 2024
На прохолодну погоду з джинсовою курткою і білими конверсами
Плаття гарне, вам пасує, з ремінцем дуже жіночно в гарному сенсі цього слова. Можна ще спробувати із босоніжками на танкетці.
Стрибну в гречку• 04 июля 2024
Мені дуже подобається. І такий фасон не про бабу і не про сарафан
Донька подруги• 04 июля 2024
Ремінець можна під колір взуття додавати- червоний, зелений, жовтий.
Чорний і білий, само собою.
Мяо мой мяо
• 04 июля 2024
Ответ дляСкоро_вчера
Є біла джинсова жилетка, плюс білі кросівки, думаю так буде більш менш. Ціна хороша, якість теж. Ось з принтом вагаюсь
АБВГДейка• 04 июля 2024
Тут треба пояс і не тонкий. Ну і босоніжки на каблучку. Я б так носила. Мені подобається
Борщичок• 04 июля 2024
Ответ дляФсеСама
Не представляю с кросовками..
А я представляю. С белыми кедами, например
ФсеСама• 04 июля 2024
Ответ дляБорщичок
Кеды и кроссовки немного разные вещи)
Кидстаффовна• 04 июля 2024
Ответ дляМяо мой мяо
Плаття наче і непогане, а з іншої сторони дещо нагадує халат. Якщо вам подобається і ціна дуже хороша, беріть. Ремінець поміняєте і з босоніжками буде краще.