МатьЧасть• 05 июля 2024
Оновлення даних в Цнап
2 раз прихожу и 2 раз они не принимают.Типа новые прийлмы в 9 утра не ведём.А сами пишут с 7-18 работают.
Перша скрипка• 05 июля 2024
Ответ дляКарина250
Обновитесь в резерве, тоже самое
Та ви шо, то ж через банк ідентифікація, потім всі рахунки на 100 тисяч мільйонів тцк побачить... і що там ще
не можуть деякі люди через Резерв+, в них фобії різні мало вивчені.
Суцільна зрада• 05 июля 2024
Ну правильно, с утра работают. По электронной очереди. Записывайтесь заранее.
МатьЧасть
• 05 июля 2024
Ответ дляСуцільна зрада
Сказали нет записей.в живой очереди
Не обижаюсь• 05 июля 2024
Краще лягти на дивані, задерти ноги, і все зробити через Резерв+
В нас хто в ЦНАП пішов, ще й копії якісь несли потім. З Резерв+було достатньо файлу з QR кодом.