ОйЙой• 05 июля 2024
Діти вночі лякаються від нового РЕВУ оповіщення тривоги!
Сьогодні вночі з´явився новий сигнал тривоги на вулиці! Він так оре, що просто стіни дрижать в квартирі! Ми всі прокинулися перелякані. Ще в кінці мужик каже -увага повітряна тривога пройдіть в укриття! Ну дуже дуже голоснооо!!! Раніше теж нормально чути було, але діти спали, і якщо що, то тихенько у коридор переклала і спали далі, чи будила в паркінг якщо тушки. Куди можна пожалітися, щоб це забрали з нашого двору? Третій рік війни, надумали таку хрень встановити. А коли відбій то воно пищіть як дурне! І каже увага! Громадяни, відбій. Громадяни млять... Навіщо це нововведення? Жахливо (
Мольфарочка• 05 июля 2024
Це у вас гучномовець на вулиці говорить? Може то сусід гучність не телефоні встановив
Василина Семеніч• 05 июля 2024
У нас цей ’Левітан’ з минулого вересня сповіщає. Коли почули вперше вночі,думали,що ядерка летить.
сказочное_Бали• 05 июля 2024
Нам мабуть пощастило, ще жодного разу на в ночі не чула тривог. Але вони взагалі в нас не часто
Ms. Искренность• 05 июля 2024
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Ху@лу пожалійтеся
От ху@ло даёт,уже громкоговорители во дворах украинцев устанавливает
ОйЙой
• 05 июля 2024
Ответ дляМольфарочка
Ну да. Я не відрізню телефон чи на вулиці. Якби можна було тут голосові, я би сюди скинула
Вбигудях• 05 июля 2024
не знаю, мне пофиг. у меня сирена времен совка через дорогу. она очень мощная. А мужик в оповещение в основном в центре неприятней чем сирена.
ОйЙой
• 05 июля 2024
Ответ дляВасилина Семеніч
От щось типу такого і подумали!!! Що всьо! Жопа нам! Бо так голоснооо ще не було
Дона Ко Ко• 05 июля 2024
Автор, дуже-дуже співчуваю. У нас теке оре на будинку з березня. А коли тривога та щей по 5-9 разів на день.... а зараз при відкритих вікнах взагалі від цього рівня шуму до рвотних рефлексів і головних болей доходить.
Мольфарочка• 05 июля 2024
Ответ дляОйЙой
Я без наїзду. Просто ніколи не чула, щоб після вуличної сирени щось говорили. Так в телефоні зазвичай
Країна мрій• 05 июля 2024
Ответ дляВасилина Семеніч
І ми вчора з сусідами так подумали
Це була тема топ для обговорення зранку в ліфті і в домових чатах
Країна мрій• 05 июля 2024
Ответ дляМольфарочка
Раніше такого не було. Останні пару днів
Дона Ко Ко• 05 июля 2024
шуми інтенсивністю 85 дБ і більше призводять до фізіологічних і психологічних негативних наслідків на нервову систему, сон, емоції, працездатність. - це з Гугла. А в нас мабуть всі 120-130 дбл., бо газонокосарку точно не чуть за тою сиреною. навіть один-одного в квартирі не чуємо. і так 2-3 хвилини оре.
Василина Семеніч• 05 июля 2024
Ответ дляДона Ко Ко
Що саме цікаве,що пропонують пройти в укриття,якого нема. Система сповіщення з початку повномасштабного вторгненя вже третя за рахунком,а укриття не збудували.
ОйЙой
• 05 июля 2024
Ответ дляМольфарочка
От і я про те саме. Це нове щось. І таке голосне, що просто жах.
ОйЙой
• 05 июля 2024
Ответ дляКраїна мрій
І ми вчора з сусідами так подумали
І у вас так? Може ми сусіди
Дона Ко Ко• 05 июля 2024
Ответ дляВасилина Семеніч
у нас після прильоту таку встановили. видно ж хтось з мешканців поскаржився, що не чув сирену ( хоча багато на районі гудить і чуть).
Василина Семеніч• 05 июля 2024
Ответ дляКраїна мрій
І ми вчора з сусідами так подумали
У нас ця штука стоїть на школі,тож під час навчального року зранку грає гімн та об’являється хвилина мовчання та інформація про замінування школи. Коротше кажучи весело
Василина Семеніч• 05 июля 2024
Ответ дляДона Ко Ко
Де це так оперативно реагували на скарги? Вони закуплені та поступово монтуються повсюдно.
Мольфарочка• 05 июля 2024
Ответ дляДона Ко Ко
Якщо міцно спить, нащо скаржитися?
У нас достатньо близько сирена. І не тільки її чутно. Але вночі я від неї не прокидаюся, хоча майже кожну ніч оре.
Душа компанії• 05 июля 2024
Видела в Телеграмме новость, что где-то жаловались люди и переделали вроде на нормальный уровень.
Дона Ко Ко• 05 июля 2024
Ответ дляДуша компанії
нажаль, скаржилися люди, що до вечора вже з тиском і з таблетками тільки ту сирену переносять. двір- кольце. оре всередені двора . декілька будинків , висоток страждають. пофіг.
не Київ.