КрестьянинДиор• 05 июля 2024
А расскажите о кайфе отдыха в палатке на море?
Где купались после моря ? Где писали какали? Как продукты хранили чтоб не пропали ? Как на костре готовили еду? Это утром проснулась ,хочется попить чай кофе,и пока костер роспалишь, воду закипятишь! А пока еда приготовится,это ж с голоду сдохнуть можно?
Результат:
вже голосів:
57 (40.71%)
Никогда и не хочу
32 (22.86%)
Ездила,нрав,ещё б поехала
20 (14.29%)
Ездила,не нравилось
15 (10.71%)
Ездила это кошмарный сон
11 (7.86%)
Никогда не ездила, хотелось бы
4 (2.86%)
До сих пор так езжу
1 (0.71%)
Мечтаю так ездить
Майор Медуза• 05 июля 2024
Ответ дляНе їм після шостої
Чому всі, хто пише про олл - пишуть, як наче їх прикували до лежака та не давали вийти за межі готелю?
А що за межами? Такі саме готелі з такими саме нудними туристами
Не їм після шостої• 05 июля 2024
Ответ дляМайор Медуза
Ну от спочатку треба було вийти за межі готеля
Ответ дляосень харашо
Я дома была, в смысле жила на курорте. И смотрела на быт диких палаточников всю жизнь....
Ну да, не всім дано з палатками відпочивати, куди ж там різниця... в курорт вкласти 50 000+-в Україні і палаточникам придбати все необхідне для відпочинку це тисяч 200 000 +-
(палатка тисяч 30 000, для приготування їжі таганок 10 000, сонячна панель 3000-10000, кухня 5000-7000, від сонця 10000, матраци, спальні мішки по 3000, стільці по 2000 і так д...+ якщо це сім´я 4 чол., душ + насосна станція аккумуляторна, ТУАЛЕТ (кабінка з віконцем і т.д) ну да бідні палаточники
+ хороший ПОЗАШЛЯХОВИК, щоб усе перевіз і доїхав по складнодоступним місцям + ГРОШІ на любі свіжі продукти, які душа побажає приготувати на мангалі. Кайф
Майор Медуза• 05 июля 2024
Ответ дляНе їм після шостої
А я в принципі не буваю там, де є такі готелі.
осень харашо• 05 июля 2024
Ответ дляlen-ka81
Шо к чему?
Ліньки гуглить• 05 июля 2024
Ответ дляНе їм після шостої
Вот конкретно про Египет, а что делать там за пределами отеля? Ну нырнуть с аквалангом, сгонять в старый город и на рынок, выбраться на экскурсии, а что делать в остальное время?
Не їм після шостої• 05 июля 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
Ось конкретно про Єгипет - не розповідайте казки про ваш відпочинок у палатках на березі червоного моря.
В Єгипет їздять заради моря. І це не разок з аквалангом зануритися. А між ’морями’ всілякі поїздки на любий смак: чи екскурсія, чи пустеля, чи схід сонця на квадроциклах, і відпустки вже немає.
УжеВотДа• 06 июля 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
Я ходила со стороны Олюдениз/Фетхие - эти виды на бухту, вау. Но физически тяжело и снаряжение надо не на 2 копейки.
Мы в принципе много отдыхаем с палаткой, в том числе по Европе, упакованы всевозможными гаджетами и приблудами. Ради любопытства таки ездили на олл в Египет - на третий день чуть не тронулись оба от скуки, потому олл явно не для нас, разве что целенаправленно ехать давить лежак, например с детьми.
По теме: кайф у каждого свой, я например люблю посидеть у костра, поготовить и покушать на открытом воздухе и соединиться с природой проветривая голову, а вот шататься с пляжа в номер и с номера в рестик и так неделю - не мой формат вообще.
Я была в Олюденизе,мы проходили начало тропы
Но хочется хотя бы неделю пройти
Я тоже люблю сидеть у костра ,петь песни под гитару ,смотреть на звездное небо
Но хочется хотя бы неделю пройти
Ответ дляНе їм після шостої
А от як би я хотіла поїхати: це в будинку на колесах
інколи попадаю на ці ’передачи’ - які ж тільки вони є класнючі та продумані. Зупинився де хочеш, завжди є туалет і душ, і кухня. Доїхав до книпінгу - звільнив туалет, дозаправив води, і поїхав далі.
У нас з чоловіком з’явилась нещодавно мрія зробити будинок на колесах з невеличкого бусика типу Т4. Щоб можна було мандрувати по декілька місяців і працювати віддалено. Поки збираємо інфу, як його переробити, щоб було комфортно…
Ответ дляlen-ka81
Ну то ви загнули… звісно, можна рахувати найдорожче обладнання, але навіщо? У нас палатка кемпінгова з Декатлона за 100 евро. Вже вісім років служить. Ну і все інше… Ну який таганок за 10 тис? Навіщо?