Гербарія сушу• 06 июля 2024
Психічно хворі люди на вулиці
Чим далі, тим частіше мені трапляються неадеквати з яскраво вираженими психічними вадами. Сьогодні наприклад трапився вкрай агресивний переселенець, який обклав мене трьохповерховим, стопіцот раз прокляв і головне, з якої причини: на фразу іншої людини про небезпеку від прильотів, він сказав: ну прилетить ракета, ну і шо? Навколо нього всі обурилися: як це, ну і що! Прилетить, без житла лишитесь, смерть і всяке таке. А він: так і шо? Я сказала: можливо, до вас просто не прилітало, от ви так і кажете. І тут в нього просто падає кляма, він зривається з ціпка, починає матюкатися, ображати такими словами, що я їх тут не напишу, закінчилося все словами: «папалась би ти мнє в Маріупалє, падаль, єщє і на українській мові…» Я розумію, що людина напевно хвора, хоча на перший погляд здавалась абсолютно адекватною, одягнений порядно, звичайна собі людина. Він ждун, руськомирний? Чи йому в Маріуполі стільки понаприлітало, що вже геть гайки злетіли? Як їх вичісляти, щоб не стикатися? До того ж, не зрозуміла коментаря: «єщьо і на українській мові»… Вам такі зустрічалися?
Усміхайлик• 06 июля 2024
Ответ дляГербарія сушу
Навіщо мені звітувати перед анонімом? Ви представник якоїсь інстанції, яка видає дозволи на основі справок про стан психічного здоров‘я? Мені ніякі дозволи не потрібні)
Зря Вы тут написали, не поймут
Мне одна во Франции заявляла, что она сидела в подвалах, и ей Франция лично дала право на защиту, и она вообще не знает, чего мы все тут делаем, поприезжали, видите ли, просто так, и при этом молилась, молилась, молилась, вся такая верующая-верующая
. А на тот момент в отеле было около 150 человек. Много людей было из Донецкой области, Харькова,Днепра. Только одна женщина была из Винницы.
И многим просто не было куда возвращаться.
Так что неадекватов везде хватает.
Гербарія сушу
• 06 июля 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Обісрете ви самі себе фразою про прилітало, бо в такий час говорити таке чужим людям і будь-кому, це верх цинізму.
Тобто на ваш погляд, образи, мат, погрози - це нормальна поведінка, абсолютно виправдана в його випадку? Ви б погодилися жити з такою людиною під одним дахом? Якби це був ваш чоловік, ви б теж погоджувались на таке насилля на свою адресу, виправдовуючи його?
Голубая фишка• 06 июля 2024
Автор, мужик идиот. И тема показывает, что таких, как он, полно и среди баб.
Диверсификация• 06 июля 2024
Ответ дляГербарія сушу
«Абвініла чєловєка» я в тому, що він образив, обматерив і не один раз прокляв, побажав, щоб мене зґвалтували і повідкривали мені руки. Це нормальна поведінка стосовно іншої людини? Я вас правильно розумію?
Да ещё неизвестно, как вы себя ваши и что там говорили. Прям такая вся белая и пушистая, но психически больные попадаются постоянно. Ну да, ну да...
сладкий_ноябрь• 06 июля 2024
Ответ дляГербарія сушу
Тобто неадекватна поведінка однієї людини викликає неадекватну поведінку в іншої.
Ви отримали те, що посіяли. Чи вам це не зрозуміло?
Гербарія сушу
• 06 июля 2024
Ответ дляДиверсификация
Я написала чесно, все, як сказала. Так, все частіше мені трапляються люди, які на вулиці говорять самі з собою, або ведуть себе агресивно. Чи є моя міра відповідальності за їх поведінку? Навряд.
Гербарія сушу
• 06 июля 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Нажаль, бачу у вас типову логіку жертви. Такі, як ви, виправдовують насилля фразою «сама довела». Впевнена, в вашому особистому житті це так чи інакше відображається.
сладкий_ноябрь• 06 июля 2024
Ответ дляГербарія сушу
Ви можете мені ставити діагнози та про мене говорити скільки завгодно, але від цього проблема ваша не зникне :))
Гербарія сушу
• 06 июля 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Значить, попала в яблочко. Співчуваю. Моя проблема обматюкалась і пішла, я його більше не зустріну, а вам зі своєю жити.
сладкий_ноябрь• 06 июля 2024
Ответ дляГербарія сушу
Агресія породжує агресію. Тому ви й знаходите собі подібних скрізь.
сладкий_ноябрь• 06 июля 2024
Ответ дляГербарія сушу
Куди ви попали? 😂😂😂😂
Чи моє не бажання з вами сперечатися, бо в цьому не має сенсу, для вас означає моя згода на оту вашу писанину?
Гербарія сушу
• 06 июля 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Наприклад на Порадниці знайшла вас)
Гербарія сушу
• 06 июля 2024
Ответ дляVIKYSIA
Не вступать в разговор с больными
Знати б ще, що вони хворі. Бо перша ж фраза тригернула. В нього на лобі не написано, чи він хворий, чи контужений, чи військовий з птср. Звісно, якщо людина відверто не при собі, то ніхто до неї не підійде.
Лапка• 06 июля 2024
Ответ дляЩепотка_совести
Нікому не дає, але якщо людина стала психічного неврівноважена, то ви як людина адекватна, повинні враховувати яка зараз ситуація і продумувати, що казати
100%
Ряженка• 06 июля 2024
Зачем провоцировать человека затрагивая больные темы? Базарные бабы которые к нему пристали ничем не лучше него. Но если его состояние могло быть вызвано птрс и пережитой травмой, то такие как вы просто обыкновенные беспардонные и бестактные тетки. Боюсь что дальше будет только хуже. Мало того, что для пострадавших гражданских и даже военных нет доступных психологических реабилитацией, да ещё и недалёкие личности вместо того, чтобы хотя бы не обострять конфликт сами выводят пострадавших на эмоции просто лишь бы прицепиться и языкам почесать
Астоновитесь!• 06 июля 2024
Це в якої психічної хвороби симптомами є народження в Маріуполі і нелюбов до української мови? Якась у вас альтернативна псхіатрія.
Не гоню• 06 июля 2024
Хворих багато. Межа між ’нормальними’ і ’ненормальними’ дуже тонка і крихка: сьогодні він, а завтра ти сам такий. Треба намагатися контролювати, що, кому і коли говориш. До речі, на форумі теж)
Ціпок це палка, трость по вашому. Зриваються з ланцюга
Не гоню• 06 июля 2024
Ответ дляЩепотка_совести
Нам треба вчитися толерантності один до одного. Я в Туреччині і дуже вражена наскільки люди витримані і доброзичливо налаштовані один до одного.
Ну сказав він що йому все одно, нащо провокувати, що вам напевно не прилітало? Можливо людині вже немає чого втрачати, тому так каже. Так, нажаль неадекватів буде вистачати, особливо серед людей, що повернуться з війни і нашому суспільству треба буде мати багато витримки, щоб справитися і допомогти таким людям повернутися до нормального життя.
В Туреччині зараз війна? Турки по коліна в крові, як українці?(
Ми були дуже толерантними...
З понеділка на дієті• 06 июля 2024
Ответ дляКсерокопия ночи
Так, в Дніпрі стало це видно. Психічно хворі люди зʼявилися на вулицях.
Ага, а ви психіатр))) Дніпро обстрілюють скажено, може люди просто нервові, налякані, в стресі, а не психи???
Гербарія сушу
• 06 июля 2024
Ответ дляРяженка
Ви взагалі текст читали? Здається, що ні. Перечитайте ще раз.
Гербарія сушу
• 06 июля 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Вам заціпило? Ви пост уважно читали?