Уряд чітко визначив, які послуги можуть надаватись в державних та комунальних медзакладах за оплату, зокрема йдеться про ті, які не покриваються програмою медичних гарантій.
Рішення ухвалено на сьогоднішньому засіданні Кабінет Міністрів України та набуде чинності з 1 січня 2025 року.
ухвалене Урядом рішення про платні медичні послуги є необхідним кроком, спрямованим на збільшення прозорості медичної системи, а також систематизацію та унормування фінансових надходжень українських медзакладів.
Це сприятиме скороченню неформальних платежів та зменшенню випадків корупційних порушень, оскільки кожен пацієнт буде чітко знати, що покривається і що не покривається програмою медичних гарантій.
Ответ дляm.wind
Зроблені реформи,прийняті тисячі постанов,видано мільйон наказів і нічого не змінилося.А от саме після цієї постанови щось зміниться.Ми прямо віримо(Ні)
Давно пора платні послуги зробити офіційними і через касу. Завжди буде достатньо людей, що готові заплатити і не чекати черги/не бігти за направленням кожного разу. Натомість, поповнення кас медзакладів дозволило б покращити матеріально-технічну базу, зробити ремонти в приміщеннях і тд. Звісно, якщо керівництво закладу сумлінне і не буде до кишені собі ті гроші спрямовувати :)