Реверанс• 06 июля 2024

Правда від Червінського в суді

Правда від Червінського в суді!

Niffler• 06 июля 2024
Комментарий в поддержку темы.

автор Реверанс • 06 июля 2024

Влада переслідує патріотів України | ПолітПросвіта
автор Реверанс • 06 июля 2024
Єдиним способом привернути увагу світової спільноти та української громадськості до прокурорсько-суддівського свавілля та тортур над політичним вʼязнем - полковником Романом Червінським це пікети під посольствами.
Важливо, перебороти страх втратити комфорт і долучитися до відновлення справедливості. Люди, не залишайтеся байдужими - приєднуйтесь до групи підтримки полковника, політичного вʼязня ОПи Романа Червінського.
Боротьба триває - тримаймо стрій!
Суд над полковником розвідки насправді є судилищем, що зневажає закон і порядок у нашій країні.
Розправи з політичних мотивів із героями України, справжніми патріотами нашої країни в умовах страшної війни, що триває, - це симптом страшної хвороби, якою країну заражає ОП і команда Єрмака
annetta888• 06 июля 2024
Боляче на нього дивитися.
Вбили нашого знайомого, щоб не ’патякав’.
Одне слово ’боляче’...
Mira29-c3c3• 06 июля 2024
Ответ дляannetta888
Боляче на нього дивитися.
Одне слово ’боляче’...
Перепрошую,де вбили ?На передовій?
annetta888• 06 июля 2024
Ответ дляMira29-c3c3
Перепрошую,де вбили ?На передовій?
Ні, вбили за правду.
Йде розслідування, погрози сім´ї і тд.
annetta888• 06 июля 2024
Адвокати зараз залякані. Болить і все 😭
Mira29-c3c3• 06 июля 2024
Ответ дляannetta888
Адвокати зараз залякані. Болить і все 😭
Співчуваю вашій втраті . Страшно це все .
автор Реверанс • 06 июля 2024
Ответ дляannetta888
Боляче на нього дивитися.
Одне слово ’боляче’...
Який кошмар.
Почали з убивства Тимчука,не хотіли його матеріали по збитому Боїнгу відправляти.Довго мусолили самогубство,врешті відкрили справу про навмисне убивство,але засекретили матеріали.І нікого не притягнули до відповідальності.
Поліція закрила справу про загибель народного депутата Дмитра Тимчука
https://lb.ua/pravo/2020/08/25/464508_politsiya_za...