Чорнобаївка• 06 июля 2024

Дивна поведінка кота

На дачі прибився дорослий кіт місяців тому. Спокійний, лагідний. Трохи лякливий.
Два дні назад поведінка змінилася. Якщо раніше спав вдень в своїх улюблених місцях,то два дні ховається,то в гаражі, то в господарчій прибудові. Їсти приходить. Але коли почує шум( сусід почав косити)- втікає.
Ще два дні назад помітила невелику рану біля хвоста. Обробила, бачу що заживає.
На вівторок маємо їхати робити прививки.
Але мене дуже турбує зміна його поведінки.
Чи може це бути симптомом сказу? Чи можливо хтось образив і він наляканий?
Це мій перший кіт, досвіду не має:(
Chaterbox• 06 июля 2024
Не знаю про сказ, але ви впевнені, що з дачі його змодете забрати в квартиру? Вони зазвичай в квартиру з вулиці не хочуть.
Prervana• 06 июля 2024
Возможно подрался с кем-то и теперь боится
автор Чорнобаївка • 06 июля 2024
Ответ дляChaterbox
Він навіть в будинок зараз не хоче заходити. Залишиться на дачі, у нас тут постійно живуть батьки
Госпожа Белладонна• 06 июля 2024
При бешенстве животное не ест и не пьет.
Госпожа Белладонна• 06 июля 2024
Ответ дляPrervana
Или побили люди (((
Prervana• 06 июля 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
Или побили люди (((
Да. Что-то произошло. Другие коты, люди, собаки...
Ро30BbIu_CJIoHuK• 06 июля 2024
Чогось злякався. Не сказ це. Він би не їв, не пив. Ви б одразу помітили, що щось не те.
Файна пані• 06 июля 2024
Аби був сказ то він би не приходив їсти та пити і не ховався би . Скоріш за все чимось наляканий
Пешеходик• 06 июля 2024
Але коли почує шум( сусід почав косити)- втікає. - мотокоса мабуть? коти лякаються гучних звуків, пилосос і т.п.
автор Чорнобаївка • 06 июля 2024
Ответ дляФайна пані
На ніч закрила його в гаражі. Там в нього улюблена коробка для сну. Поїв, лежить мурличе.
Напевно потримаю закритим там пару днів.
Пацаааааааан• 06 июля 2024
Стрес у нього, так як є рана, очевидно що був травмований, тому і боїться і прагне заховатись. Життя котів на вільному вигулі це постійні бійки і інші небезпеки.
Пацаааааааан• 06 июля 2024
Ответ дляЧорнобаївка
А в туалет він вміє ходити? Може все ж додому заберіть...
автор Чорнобаївка • 06 июля 2024
Як йому допомогти вийти з стресу? Думаю прививку слід перенести. Це також буде для нього стрес:(
автор Чорнобаївка • 06 июля 2024
Ответ дляПацаааааааан
Перший тиждень , як він у нас з´явився, жив в гаражі з туалетом.
В будинку він боїться. Пару разів були спроби , він стресує. Думаю, можливо коли на вулиці похолодає, він змінить свою думку і захоче в тепло.
Пацаааааааан• 06 июля 2024
Ответ дляЧорнобаївка
Ветлікар його огляне, скаже приблизний вік і стан здоров´я в цілому, і варіанти що могло статись з котом. І крім прививок хоча б аналіз крові зробіть.
автор Чорнобаївка • 06 июля 2024
Ответ дляПацаааааааан
Нам до лікаря їхати годину. Раніше він не їздив.Він і так наляканий, а тут ще машина:(
вАлнуюся сильнА• 06 июля 2024
Тобто ваш кіт на самовигулі і не має щеплення від сказу???
автор Чорнобаївка • 06 июля 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
Котик у нас місяць. Його попереднє життя мені не відоме. Так як його або підкинули або втік або хтось вигнав:(
вАлнуюся сильнА• 06 июля 2024
Тоді до ветеринара на огляд і робіть всі щеплення, бо він може купу вірусів з вулиці собі зачепити, деякі з них не лікуються взагалі або дуже дорого, деякі мають високу легальність. Ну і сказ зараз дійсно поширений бо заборона через війну на відстріл лисиць .
Пацаааааааан• 06 июля 2024
Ответ дляЧорнобаївка
Якщо є можливість, то купіть переноску для поїздки. Якщо ні, то в сумку або коробку велику його і міцно тримати, і головне щоб в ній були отвори щоб було повітря але щоб він не міг вилізти. І добре якщо в машині не буде жарко