Поддакиваю иногДА• 07 июля 2024
Хрещення онука. Щоб робили далі? Як поводили б себе?
Ми приїхали на ту годину, на яку було призначено. Але нас прохолодно зустріли. Привіталися і все. Та й запросили до дому. Дім у них в стані ремонту, краще б не запрошували сват зі свахою) ми й не дуже йти хотіли, але прийшлося…Кожен був зайнятий своїм. Невістку я не чіпала. Говорила з сином та звертала увагу тільки на онука. Онук постійно плакав. Навіть на руки неможливо його взяти. Постійно горнувся до невістки. Син собі сам гладив сорочку, бо невістка була з онуком. Мене це здивувало, але я промовчала. Невістка привіталася до нас всіх і займалася своїми справами. Не звертала на мене увагу. На святі за столом. Свати себе нормально поводили. Невістка теж зі мною не говорила, постійно весь вечір сама займалася онуком. Ніхто з нами не хотів фотографуватися, всі окремо фотографувалися. Невістка зі своїми родичами. А ми окремо. Вдалося зробити декілька фото з онуком поки він був у невістки на руках. Все пройшло начебто нормально. І святкування було гарне і веселе. Але відчувався холод з тієї сторони. Наприкінці коли ми вже збиралися їхати я всіх запросила в гості, а невістка промовчала з сином. Нас вони не запросили в гості до себе. Трохи образливо стало. Але я думаю, що після цієї зустрічі, нічого не зміниться. Все так і залишиться. Ніхто ні до кого їздити не буде в гості та про спілкування можно не мріяти…
ЕлькиПальки• 07 июля 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Я не писала, що це було дома. Було святкування в кафе.
Что Вы подарили?
Кофр для ноги• 07 июля 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Святкування було в кафе. Ніхто нічого від нас не вимагав. Невістка займалася цілий вечір дитиною. Увагу на нас не звертала.
неприятно
а вы материально помогаете сыну?
я не в докор спрашиваю, просто интересно
а вы материально помогаете сыну?
Синди Кроуфорд• 07 июля 2024
Ответ дляЛизочек
Бердичев выстоял
Да, потому и молчали все, бо сцепили зубы чтобы не сказать лишнего автору)))
Поддакиваю иногДА
• 07 июля 2024
Ответ дляКофр для ноги
неприятно
а вы материально помогаете сыну?
Ні.
Коник-стрибунець• 07 июля 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
А повинна була? Ви ж її ненавидите,нащо вам її увага?
Поддакиваю иногДА
• 07 июля 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Ну повинна бути ж якась вихованість у людини. Чому вона дитину навчить? Навіть і словом до нас не обмовилась за весь день.
Як ухурделю• 07 июля 2024
Вас здивувало, що син вміє гладити сорочки? Похвалили б його, чого промовчали?)) Чи що невістка малу дитину на руках носила, коли та плакала? Чи що у сватів ремонт? Можна ж порадуватись, що в сім´ї сина все добре, але ви промовчали, щоб не насварити за щось. Л-логіка
Коник-стрибунець• 07 июля 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Ну не вважає з вами за потрібне спілкуватися, після всих сварок. Це її вибір. Як виховає, то вже її справа,не ваша.
Аленький носочек• 07 июля 2024
Ответ дляГотова до другої
Мене теж це найбільше вразило.
І це ж, мабуть, не перший раз таке...
Мамо не просто так погано до невістки налаштована, відчуває, що її синочок там страждає.
Поддакиваю иногДА
• 07 июля 2024
Ответ дляАленький носочек
Звичайно страждає. Але то його вибір. Поки він цього не розуміє. Пройдуть роки відкриє очі.
Мошей ницца• 07 июля 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Вы еще невестку не лишили родительских прав ?
Поддакиваю иногДА
• 07 июля 2024
Ответ дляМошей ницца
Я ж не можу такого зробити…
Аленький носочек• 07 июля 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Не факт)
Я була такою невісткою. Вгадайте хто не витримав? У кого першим відкрились очі?
ЕлькиПальки• 07 июля 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Гроші.
Решили не покупать (забыла уже Что)-какой-то транспорт для ребёнка?
САМ_ТАКОЙ• 07 июля 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Років так з пятьдесят , але ви , мамо , про це вже , нажаль і не дізнаєтесь
ЕлькиПальки• 07 июля 2024
Ответ дляМerida
Тогда просто глупая. Женщину в 45 лет, которая творит такое- оправдать не возможно
Так мы ей это в каждой теме пишем -не доходит
Борисфенка• 07 июля 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
А до того часу розслабтеся. Пару разів на рік їздіть до онука з подарунками.
Дюймовочка• 07 июля 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Вона з людьми говорить,може є такі люди,що не говорять майже.
Гарні диньки• 07 июля 2024
Ответ дляМааарковная
Снова здарова!
А тільки десь прочитала, що люди переживають де свекруха поділася.
a.ostroverh• 07 июля 2024
Такой прогрев был в предыдущих темах, и такой пшик по факту?
Где задор, драма какая-то???
Фотку внука хоть для очередного портрета сделали? Или даром только прокатились?
Где задор, драма какая-то???
Поддакиваю иногДА
• 07 июля 2024
Ответ дляДюймовочка
Говорила, але в нашу сторону ні слова.
Коник-стрибунець• 07 июля 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Говорила, але в нашу сторону ні слова.
Вона вас ігнорить. Не їздіть більше до них. Та не телефонуйте.
Поддакиваю иногДА
• 07 июля 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Та я з нею і не спілкуюся вже більше пів року. Син запросив та й поїхали.
Синиця у спідниці• 07 июля 2024
Ответ дляГарні диньки
Я только сегодня писала))
Анти-анонім• 07 июля 2024
Мамо, знову ви? Ото вас опять колбасит не подецки. Невестка у вас святая, что вообще вас на порог пускает.