Поддакиваю иногДА• 07 июля 2024
Хрещення онука. Щоб робили далі? Як поводили б себе?
Ми приїхали на ту годину, на яку було призначено. Але нас прохолодно зустріли. Привіталися і все. Та й запросили до дому. Дім у них в стані ремонту, краще б не запрошували сват зі свахою) ми й не дуже йти хотіли, але прийшлося…Кожен був зайнятий своїм. Невістку я не чіпала. Говорила з сином та звертала увагу тільки на онука. Онук постійно плакав. Навіть на руки неможливо його взяти. Постійно горнувся до невістки. Син собі сам гладив сорочку, бо невістка була з онуком. Мене це здивувало, але я промовчала. Невістка привіталася до нас всіх і займалася своїми справами. Не звертала на мене увагу. На святі за столом. Свати себе нормально поводили. Невістка теж зі мною не говорила, постійно весь вечір сама займалася онуком. Ніхто з нами не хотів фотографуватися, всі окремо фотографувалися. Невістка зі своїми родичами. А ми окремо. Вдалося зробити декілька фото з онуком поки він був у невістки на руках. Все пройшло начебто нормально. І святкування було гарне і веселе. Але відчувався холод з тієї сторони. Наприкінці коли ми вже збиралися їхати я всіх запросила в гості, а невістка промовчала з сином. Нас вони не запросили в гості до себе. Трохи образливо стало. Але я думаю, що після цієї зустрічі, нічого не зміниться. Все так і залишиться. Ніхто ні до кого їздити не буде в гості та про спілкування можно не мріяти…
Благоуханочка• 07 июля 2024
Боже, скільки мороки собі люди вигадують з цих хрестин, смотрин. Я взагалі дитину не хрестила, аби не було оцього постійного геморою з кумами, подарунками, святами, кутями , батьками і тд.
Це вже має відійти вмнебуття.
Аноним ФЕЯ• 07 июля 2024
Ответ дляДуже дуже вумна
МамО вас трохи забагато в сім´ї ваших дітей. І те що навколо вас не танцюють з бубном це нормально!
Діти вже виросли і мають свою сім´ю і своїх дітей. Змиріться з тим.
У китайців є таке прислів´я - коли кінь здох, то все, злазь з нього.
Навіщо китайсьа, в нас своя чудова присказка є: баба з возу, кобилі легше.
Губи з філером• 07 июля 2024
Ответ дляДуже дуже вумна
Как раз вырасти= уметь поддерживать отношения
А это так...пипирка выросла
Губи з філером• 07 июля 2024
Ответ дляМиззери
Потому что кто трахается имеет всегда огромное преимущество
То пока розочка свежа и вкусно пахнет
Дуже дуже вумна• 07 июля 2024
Ответ дляГуби з філером
А это так...пипирка выросла
А у мами піпірка виросла? Чи мамО свій носик у відносини дітей пхала для підтримки?
Не треба робити святою мамО бо вона вже наламала дрова. Так що про мудрість і дорослішання спочатку запитання до мами!
Губи з філером• 07 июля 2024
Ответ дляДуже дуже вумна
Так обычно дети и делают
Лезут на дерево никого не слушая
Падают
Головой бьються а потом радители винаватыыыыы
Лезут на дерево никого не слушая
Падают
Дуже дуже вумна• 07 июля 2024
Ответ дляГуби з філером
Так обычно дети и делают
Лезут на дерево никого не слушая
Падают
Лезут на дерево никого не слушая
Падают
Це ви про те як мама поводиться в цій ситуації? Вона залізла на дерево (в нову сім´ю) впала звідти і звинувачує дітей що вона там лазила?
Дуже доросла поведінка у мамО!
Губи з філером• 07 июля 2024
Ответ дляДуже дуже вумна
Дуже доросла поведінка у мамО!
Ребёнок родил ребёнка
Мамомужа не припала на коленях перед бохиней
Фсё
Обычно до первого удара судьбы и потом детки вспоминают что такое мама
Фсё
Поддакиваю иногДА
• 07 июля 2024
Ответ дляГуби з філером
Ребёнок родил ребёнка
Фсё
Ну невісткі і не потрібно було, щоб я припадала до її ніг. Вона просто не хоче спілкуватися, через певні ситуації. Та й до мене вона ніколи не буде звертатися по допомогу, бо в неї є свої батьки. Скільки вони вже проживають в Києві і невістка сама з дитиною, ніколи не просила допомогу.
Губи з філером• 07 июля 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Поверьте, нужно было
Вот если б вы пришли на полусогнутых и шепча от восторга слова восхищения- это уже другая песТня)
Поддакиваю иногДА
• 07 июля 2024
Ответ дляГуби з філером
Поверьте, нужно было
Колись ходила і так, але вона ніколи не горіла спілкуватися зі мною .
Губи з філером• 07 июля 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Значить недостаточно восхищения
Вынипанимаете- онародила
Все
Вынипанимаете- онародила
Все
Дуже дуже вумна• 07 июля 2024
Ответ дляГуби з філером
Ребёнок родил ребёнка
Фсё
Звичайно тільки невістка навряд чи піде за допомогою до того хто колотить її сім´ю.
Це нонсенс для людей звертатися за допомогою до тих хто тобі вже осточортів.
Губи з філером• 07 июля 2024
Ответ дляДуже дуже вумна
Ясен пень
Свекровь не ушла в закат ещё на пороге загса
Переписав перед этим квартиру сразу невестке. Тьфу ты, ’будущему внуку’
Біле пальто• 07 июля 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Ні. Я запросила замість сина. А син погодився, щоб вони приїхали. Невістка не знайома була з моїм братом та його дружиною. Могла б і враження якесь гарне про себе скласти.
А сын ваш своего дядю развлекал? Почему это должна была делать невестка ,которая этих людей первый раз в жизни видит?
Зоряний Шлях• 07 июля 2024
Когда читаю такие темы, представляю, что бы про меня написали ))))) текст бы был длиннее )))) и с матюками )).
ЕлькиПальки• 07 июля 2024
Ответ дляЗоряний Шлях
Конфликт с невесткой?
Счастье_же_вот_оно• 07 июля 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
А яке ви мали право запрошувати на хрестини інших людей?
Счастье_же_вот_оно• 07 июля 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Розважала невістки мати, вона придумала сценарій та конкурси до свята, і проводила їх. А невістка сиділа і займалася тільки дитиною.
А ви чому не розважали гостей?
Лагшмивара• 07 июля 2024
У меня такой ребенок, ни к кому на руки не идет кроме меня и мужа, даже к мужу может не захотеть, если я рядом
Лагшмивара• 07 июля 2024
Ответ дляГуби з філером
Значить недостаточно восхищения
Вынипанимаете- онародила
Все
Вынипанимаете- онародила
Все
У вас какие то проблемы в этом плане🤦♀️
Ручки-Крючки• 07 июля 2024
Эту историю я здесь уже читала слово в слово. Но в любом случае нет ничего страшного, что сын погладил сам себе рубашку.
Замрійлива• 07 июля 2024
Помню как родителей пригласили на новоселье. Я так старалась,накрывала стол+заказывала еду с ресторана, дарила всю хату, муж всех привез, всех развлекали и провели домой.
А вечером звонок - вы нам ДАЖЕ ЧАЯ НЕ ДАЛИ ,ВЫГНАЛИ С КВАРТИРЫ И В ОБЩЕНИИ ЧУВСТВОВАЛСЯ ХОЛОД.
Готова до другої• 07 июля 2024
Ответ дляАленький носочек
Мамо не просто так погано до невістки налаштована, відчуває, що її синочок там страждає.
Нам треба зупинитися, бо жіночка відчуває підтримку
Зубная фея• 07 июля 2024
Ответ дляМerida
Ну, вы уже старая. Всё тактики устаревшие. А у них современные методики. Проиграли вы в этой войне. Проиграли. Капитулируйте
Їй трохи за 40
Зубная фея• 07 июля 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Звичайно страждає. Але то його вибір. Поки він цього не розуміє. Пройдуть роки відкриє очі.
А від чого страждає? Я багато ваших тем перечитала там тільки, що цукерку можуть не лишити і тут ось, що сорочку сам прасує. Ви від нас щось приховуєте?
Курочка• 07 июля 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Святкування було в кафе. Ніхто нічого від нас не вимагав. Невістка займалася цілий вечір дитиною. Увагу на нас не звертала.
Вы ждали, что она сделает себе харакирри для вашего развлечения.
Или накрайняк стриптиз?
Что вы хотите от матери с маленьким ребенком, который требует 100% включенности в себя?
Или накрайняк стриптиз?