Поддакиваю иногДА• 07 июля 2024

Хрещення онука. Щоб робили далі? Як поводили б себе?

Ми приїхали на ту годину, на яку було призначено. Але нас прохолодно зустріли. Привіталися і все. Та й запросили до дому. Дім у них в стані ремонту, краще б не запрошували сват зі свахою) ми й не дуже йти хотіли, але прийшлося…Кожен був зайнятий своїм. Невістку я не чіпала. Говорила з сином та звертала увагу тільки на онука. Онук постійно плакав. Навіть на руки неможливо його взяти. Постійно горнувся до невістки. Син собі сам гладив сорочку, бо невістка була з онуком. Мене це здивувало, але я промовчала. Невістка привіталася до нас всіх і займалася своїми справами. Не звертала на мене увагу. На святі за столом. Свати себе нормально поводили. Невістка теж зі мною не говорила, постійно весь вечір сама займалася онуком. Ніхто з нами не хотів фотографуватися, всі окремо фотографувалися. Невістка зі своїми родичами. А ми окремо. Вдалося зробити декілька фото з онуком поки він був у невістки на руках. Все пройшло начебто нормально. І святкування було гарне і веселе. Але відчувався холод з тієї сторони. Наприкінці коли ми вже збиралися їхати я всіх запросила в гості, а невістка промовчала з сином. Нас вони не запросили в гості до себе. Трохи образливо стало. Але я думаю, що після цієї зустрічі, нічого не зміниться. Все так і залишиться. Ніхто ні до кого їздити не буде в гості та про спілкування можно не мріяти…
Коник-стрибунець• 07 июля 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Та я з нею і не спілкуюся вже більше пів року. Син запросив та й поїхали.
Так якщо ви з нею не спілкувалися і поїхали до сина, то які претензії до невістки. Не спілкуйтесь далі . Все вірно вона робить . Ігнор це найкраще по відношенню до вас. Вона в вас молода, але мудра.

автор Поддакиваю иногДА • 07 июля 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Але я ще й приїхала зі своїм рідним братом та його дружиною. Вона до них також тільки привіталася і все. І більше не спілкувалася. То де там мудрість?
Не боюся осуду• 07 июля 2024
Мамо,не коітусіруйте дітЯм мізки.
Колишня муза• 07 июля 2024
Ого. Да у вас прогресс. Промолчали, что сын сам рубашку гладил!
автор Поддакиваю иногДА • 07 июля 2024
Ответ дляКолишня муза
Не хотіла зіпсувати свято.
Не кую, не мелю• 07 июля 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Святкування було в кафе. Ніхто нічого від нас не вимагав. Невістка займалася цілий вечір дитиною. Увагу на нас не звертала.
А ким вона мала займатись, як не дитиною? Може вас мала кружляти і ваші забаганки виконувати?
Лизочек• 07 июля 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
О чем ей говорить с посторонними людьми?

автор Поддакиваю иногДА • 07 июля 2024
Ответ дляНе кую, не мелю
Ну так, все одно увагу на гостей хоч іноді треба звертати .
Синиця у спідниці• 07 июля 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Кому треба?
Лизочек• 07 июля 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Молодой матери есть чем заняться, надеюсь, что ваш сын всех развлекал за двоих
автор Поддакиваю иногДА • 07 июля 2024
Ответ дляЛизочек
Ну якусь тему можна було завести з людьми.
Уси Пуси• 07 июля 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Вот это накал страстей!!!!
Троль понял,что выработался, решил остроты добавить!))))

Их, конечно,не приглашали?
Вы их взяли с собой потому,что они вас своей машиной везли?

А почему не подарили внуку машину,как вас просили?
Колишня муза• 07 июля 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Хоть предупреждали сына об этом? Что будете с братом и его женой?
ЕлькиПальки• 07 июля 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
А Вашего брата с женой они приглашали?
Уси Пуси• 07 июля 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
А сын с вами и ними общался?
Мошей ницца• 07 июля 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Их тоже приглашали ?
Колишня муза• 07 июля 2024
И вообще я не поняла, где остальные ваши дети. Как Ангелинка себя вела?
автор Поддакиваю иногДА • 07 июля 2024
Ответ дляУси Пуси
Вот это накал страстей!!!!

Их, конечно,не приглашали?

Ні. Вони знали, що вони приїдуть. Бо ми їх попередили за тиждень до свята. Брат також дарував гроші.
Лизочек• 07 июля 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
На какую тему ваш сын с ними разговаривал?

Не кую, не мелю• 07 июля 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Ну вона ж привіталась з вами, не хамила вам. Крім того, пригощала в кафе і навіть дала сфотографуватись з онуком. Я вважаю, що в цій ситуації вона виконала програму максимум!
Уси Пуси• 07 июля 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Я спросила не знали ли они. А приглашали ли они вашего брата
автор Поддакиваю иногДА • 07 июля 2024
Ответ дляЕлькиПальки
А Вашего брата с женой они приглашали?
Ні. Я запросила замість сина. А син погодився, щоб вони приїхали. Невістка не знайома була з моїм братом та його дружиною. Могла б і враження якесь гарне про себе скласти.
автор Поддакиваю иногДА • 07 июля 2024
Ответ дляУси Пуси
А сын с вами и ними общался?
Так, звичайно.
Не кую, не мелю• 07 июля 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
На яку?
автор Поддакиваю иногДА • 07 июля 2024
Ответ дляНе кую, не мелю
На яку?
Ну познайомитись. Запитати хто вони, як живуть. Якось дико, що мій брат живе також в Києві, а онука мого не бачив. Побачив тільки на рочок.
автор Поддакиваю иногДА • 07 июля 2024
Ответ дляУси Пуси
Ні. Не запрошували. Дядько сам напросився. Я запросила)
Не кую, не мелю• 07 июля 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Тобто на хрестини дитини приїздять не запрошені люди, а мати дитини замість того, щоб бавити малечу, якій рочок, має дізнаватись звідки ці люди і намагатись зв´язок з ними налагодити? На який чорт їй це треба? Вона їх не кликала, не хоче з ними мати нічого спільного, бо вони їй не знайомі сторонні люди.
автор Поддакиваю иногДА • 07 июля 2024
Ответ дляКолишня муза
Ангеліна нормально себе поводила. Не розмовляла з невісткою. Середній син з нею нормально спілкувався.
Не кую, не мелю• 07 июля 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
А скільки Вас взагалі завітало на хрестини? І скільки із цих людей було запрошено?
автор Поддакиваю иногДА • 07 июля 2024
Ответ дляНе кую, не мелю
Вони не запрошені були невісткою. А син погодився зі мною і хотів запросити свого дядька. Але запросила я. І за тиждень вони знали, що приїдуть ще родичі чоловіка.