Поддакиваю иногДА• 07 июля 2024
Хрещення онука. Щоб робили далі? Як поводили б себе?
Ми приїхали на ту годину, на яку було призначено. Але нас прохолодно зустріли. Привіталися і все. Та й запросили до дому. Дім у них в стані ремонту, краще б не запрошували сват зі свахою) ми й не дуже йти хотіли, але прийшлося…Кожен був зайнятий своїм. Невістку я не чіпала. Говорила з сином та звертала увагу тільки на онука. Онук постійно плакав. Навіть на руки неможливо його взяти. Постійно горнувся до невістки. Син собі сам гладив сорочку, бо невістка була з онуком. Мене це здивувало, але я промовчала. Невістка привіталася до нас всіх і займалася своїми справами. Не звертала на мене увагу. На святі за столом. Свати себе нормально поводили. Невістка теж зі мною не говорила, постійно весь вечір сама займалася онуком. Ніхто з нами не хотів фотографуватися, всі окремо фотографувалися. Невістка зі своїми родичами. А ми окремо. Вдалося зробити декілька фото з онуком поки він був у невістки на руках. Все пройшло начебто нормально. І святкування було гарне і веселе. Але відчувався холод з тієї сторони. Наприкінці коли ми вже збиралися їхати я всіх запросила в гості, а невістка промовчала з сином. Нас вони не запросили в гості до себе. Трохи образливо стало. Але я думаю, що після цієї зустрічі, нічого не зміниться. Все так і залишиться. Ніхто ні до кого їздити не буде в гості та про спілкування можно не мріяти…
Скромняшка• 07 июля 2024
Як то гарно, коли прохолодно зустрічають
зараз таке пекло, трохи прохолоди не завадить.
Забрызжу ядом• 07 июля 2024
Ответ дляСкромняшка
Но все в целом прошло «Гарно і весело». Только автор не смогла этого пережить
Ло Шарик• 07 июля 2024
Цікаво, та тема де свекруха їздила по два рази на тиждень і нишпорила по шкафах і ця тема то один і той же автор розважає нас?
Забрызжу ядом• 07 июля 2024
Ответ дляСмажена полуничка
Як онука назвали?
Анубис 🤣 эта тема будет раскрыта в следующей истории автора
Дуже дуже вумна• 07 июля 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Та де забагато, бачила їх пів року тому останній раз. Онук так виріс.
І що з того?
Ви так написали ніби ваші погані стосунки вилізли вчора, а все набагато простіше ви вже давно розплювалися з молодою сім´єю. Вам звичайно образливо але така ситуація вже давно і ви не можете з тим змиритися. І це тільки ваші проблеми те що ви не можете змиритися з програшем.
Нафіг вам розхитувати ту сім´ю? Щоб що? Вам скучно жити без істерик і скандалів?
А ваші діти вважають вас винною в цій війні сімей, і дивлячись на ваші реакції то розумію що вони таки праві.
Автор досить реанімувати те чого не має. Живіть своїм життям!
Готова до другої• 07 июля 2024
Ответ дляХвостПистолетом
’Фсе фигня, Лёха, давай заново...’
Та Міша ж! Мііша!
Поддакиваю иногДА
• 07 июля 2024
Ответ дляСмажена полуничка
Голубці були?
Ні. Там було сучасне меню. Без голубців і холодця.
Мошей ницца• 07 июля 2024
А родители невестки какие гады - начали ремонт и к приезду пресвятого автора не закончили ...
Кофр для ноги• 07 июля 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
Вопрос в восприятии свекрови событий. Оно у неё, явно, искажено. Поэтому на слово верить этой стороне - нет.
я из описания прочувствовала ситуацию, вполне могла бы создать такую преднамеренно
просто мамо приехала в гости, а там ситуация поменялась, появился младенец, на которого нужно куча времени и сил и на развлечение гостей нет возможностей
просто в таких ситуациях старшее поколение включается и помогает чем может
а младшее поколение заявляет - хотите крестины по-человечески, не стройте из себя панычей, а становитесь покупайте продукты и готовьте, будет стол
такая совместная деятельность объединяет семьи, а не эти барские замашки
что-то там не так
Готова до другої• 07 июля 2024
Ответ дляАленький носочек
На тому моменті де син сам собі сорочку прасував, аж сльоза навернулась. Та кому я брешу? Ридала в голос!!! Як собі уявила, що таке може статись з моїм синочком🙈 та шо то робиться , люди добрі?😱😭
Мене теж це найбільше вразило.
І це ж, мабуть, не перший раз таке...
ЕлькиПальки• 07 июля 2024
Ответ дляparele
Я соскучилась)))
И я 😂
Давно не было
Наконец-то дождались крестин
Давно не было
Наконец-то дождались крестин
Смажена полуничка• 07 июля 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Ну 50г хоч налили за здоров´я онука?
Личко Невеличке• 07 июля 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Руккола и авокадо?
ЕлькиПальки• 07 июля 2024
Ответ дляМerida
Ну, вы уже старая. Всё тактики устаревшие. А у них современные методики. Проиграли вы в этой войне. Проиграли. Капитулируйте
45 лет-это старая?
Хм 🤔
Кофр для ноги• 07 июля 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
Руккола и авокадо?
и аппероль шпритц
замість вишневої наливки
Мая твая не панимать• 07 июля 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Чому це сили не рівні?
на кой ляд вам те гости?
Синиця у спідниці• 07 июля 2024
Ответ дляКофр для ноги
что-то там не так
Там в анамнезе ещё триста тысяч тем от этой свекрови. Всё очень сложно, на самом деле. Но усложнила всё именно свекровь)
Поддакиваю иногДА
• 07 июля 2024
Ответ дляКофр для ноги
что-то там не так
Святкування було в кафе. Ніхто нічого від нас не вимагав. Невістка займалася цілий вечір дитиною. Увагу на нас не звертала.
ЕлькиПальки• 07 июля 2024
Ответ дляМіні-бікіні
Коли ви вже вспокойтесь зі своєю писаниною?
Тааак
Тссс
Пусть пока будет
Вот когда Таня появится,тогда и переключимся
Тссс
Пусть пока будет
Поддакиваю иногДА
• 07 июля 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
Так, а в церковь вы ходили? Или вас бесы надирали?
Були ми в церкві. Але в церкві ніхто не з ким не розмовляв сильно.
ХвостПистолетом• 07 июля 2024
Ответ дляГотова до другої
Та Міша ж! Мііша!
Та вы шо?
все годы думала Лёха)))
ЕлькиПальки• 07 июля 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Празднование было дома?
Вы ж писали,что в ресторане должно было быть
Готова до другої• 07 июля 2024
Ответ дляХвостПистолетом
Та вы шо?
все годы думала Лёха)))
Міша ж Добкін і Гєна Кернес автори цього хіта
Аноним с кешбеком• 07 июля 2024
Чи буде спілкування залежить тільки від вас, дзвоніть , спілкуйтеся. Хочете, щоб до вас приїхали в гості, подзвоніть і запросіть на конкретні вихідні,
Поддакиваю иногДА
• 07 июля 2024
Ответ дляЕлькиПальки
Празднование было дома?
Я не писала, що це було дома. Було святкування в кафе.