Пелюсточка• 07 июля 2024
Не можу завагітніти.Потрібна порада: піднявся гормон ТТГ, ДГЕА-с, набір ваги
Вітаю! Дівчата, потрібна ваша порада. Змінила вже 5 гінекологів, і кожен говорить різне, не знаю кому вірити.
1 рік і 3 місяці плануємо вагітність, поки безрезультатно. Був дефіцит вітаміну Д, фолієвої кислоти та заліза. Дефіцити підняла, аналізи всі здала, узі пройшла, місячні регулярні, овуляції є завжди. Спермограма гарна.
Хочу зауважити, що ТТГ в мене був 1,4 (лікар сказав,що малувато), тестостерон, кортизол, пролактин в нормі.
Почали пробувати, не виходить. Вирішив один гінеколог, що в мене занизький прогестерон в 2 фазі циклу.Хоча був по аналізам в нормі, десь по середині референтних значень. Призначила утрожестан на 16 ДЦ. Пила я його 4 місяці. Безрезультатно. Кинула пити.
Буквально за місяць мене роздуло, я поправилась на 3 кг. Хоча мій образ життя не змінився,робила зарядки, їла менше. Вага не спадала. Замітила, що саме поправилась в районі живота, перед мс почали з´являтись дуже болючі прищі, хоча і раніше було, але один, а не декілька.
Вирішила перездати ТТГ, тестостерон та ДГЕА-с. Виявилось, що за пів року ттг скаканув з 1.4 до 4,6, але все ж в межах норми, тестостерон трішки піднявся і зависокий ДГЕА-с. На фоні підйому гормонів овуляція є, та місячні регулярні. Я в шоці.
Може у когось таке було? Через що це могло так трапитись? Із останнього,я приймала тандем проталіс, вітамін Д по 5000МО, залізо з айхехерб, селен,цинк,йод. Лікарка каже, що на фоні прийому вітамінів та утрожестану піднятися вага не могла.
Зробила узі проходимості труб, труби прохідні, але в цервікальний канал не могли потрапити катетером дуже довго, сказали, що завузький канал..і можливо проблема саме в цьому.. порекомендували інсемінацію..
І приймати еутірокс та верошпірон..
Ответ дляПелюсточка
Ого.. Я читала,що дюфастон взагалі ніяк не сприяє вагітності. Бо якщо є своє жовте тіло, і жодного разу не було викидня, то й приймати його не треба..викинуті гроші.
А все інше вже перепровірили?
Так, все перевірили в тч. труби, діагностичну гістероскопію теж робили, всі гормони, чоловіка. Стандартно все, тільки, ще не робили каріотип подружжя.
Ответ дляBrysnika-2ab0
Капец,я вам бажаю швидше завагітніти. Не можу зрозуміти, як так виходить, що у когось вагітність швидко наступає, а іншим така мука...
Йосип_молодий• 14 июля 2024
з ттг вам до ендокринолога, бо це проблеми із щитоподібною залозою)
я завагітніла, гінеколог назначив здати ттг
був 7,8 при нормі для вагітних 1-2,5 😔
гінеколог направив до ендокринолога:
• доздала необхідні аналізи
• зробила УЗД щитоподібної залози
діагноз: вузловий зоб, аутоімунний тиреоїдит, гіпотиреоз (до вагітності про це навіть не знала, але з вагою проблеми вже років 3 - легкий набір, важке скидання)
підібрали дозу еутироксу.
знизили до 1,77
тримаємо 💪🏼
не вагітніла 8 років, завагітніла в 32 роки
все приходить тоді, коли ми до цього готові або коли це нам дійсно потрібно 😉 все у вас буде добре 🥰
був 7,8 при нормі для вагітних 1-2,5 😔
гінеколог направив до ендокринолога:
• доздала необхідні аналізи
• зробила УЗД щитоподібної залози
підібрали дозу еутироксу.
знизили до 1,77
тримаємо 💪🏼