Значит надо• 08 июля 2024

Що можна побажати чоловіку, який їде на навчання, а потім на фронт?

Дівчата, порадьте будь ласка які можна сказати слова підтримки другу, який відправляється служити. Хочеться йому щось побажати, бо завтра вже відправка, а у голові зовсім пусто.
Благоуханочка• 08 июля 2024
А що тут вже можна бажати?

автор Значит надо • 08 июля 2024
Ответ дляБлагоуханочка
А що тут вже можна бажати?
Ну типу стійкості, мужності. Не знаю. Щоб підняти бойовий дух
Ну шо не так?• 08 июля 2024
Береги себя!
Стрекоза любви• 08 июля 2024
Автор, скільки вам років?
Украиночка• 08 июля 2024
А що тут бажати?
Благоуханочка• 08 июля 2024
Ответ дляЗначит надо
Дурніше важко подумати
Дверной_Проем• 08 июля 2024
Ответ дляЗначит надо
До сраки такі побажання, вибачте. Обійміть його , якщо близький друг то моліться за нього
Йосип_молодий• 08 июля 2024
Ответ дляЗначит надо
Ага, ещё добавьте шаблонное,ты держись там и его боевой дух взлетит.
автор Значит надо • 08 июля 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Автор, скільки вам років?
Яка різниця? Просто хочеться підтримати людину, і щоб він знав що його чекають

Украиночка• 08 июля 2024
Ответ дляЙосип_молодий
Ага
Всё будет хорошо мне ещё нравится
Украиночка• 08 июля 2024
Ответ дляЗначит надо
Кто он вам? Коханець?
Йосип_молодий• 08 июля 2024
Ответ дляЗначит надо
Так и скажите,что он очень дорог для вас и вы очень хотите встретиться с ним,когда он вернётся.
Стрекоза любви• 08 июля 2024
Ответ дляЗначит надо
Різниця в тому, що такі теми створюються для того, щоб зараз почалася розмова про «мʼясо», «власть всех в могилу».
Ну не вірю я, що доросла жінка не може ж придумати, що такого побажати, а!?
Чорт і Шо• 08 июля 2024
Я тебя дождусь!
Храни тебя Господь!
Едимнаморе• 08 июля 2024
Ответ дляЗначит надо
зачем?
Едимнаморе• 08 июля 2024
Ответ дляЗначит надо
Вы ему жена?
автор Значит надо • 08 июля 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Я не для цього створювала питання, а з ціллю що можливо хтось підкаже що саме буде сказати доречним, або недоречним у цій ситуації, бо у мене вперше таке. Тепер бачу що краще або нічого не казати, або сказати щоб Беріг себе. От і все. Дякую за увагу та витрачений час 😇
автор Значит надо • 08 июля 2024
Ответ дляЕдимнаморе
Вы ему жена?
Подруга
Курочка-чубаточка• 08 июля 2024
Автор кроме как береги себя, умного не скажешь там ж.... сейчас ещё хуже

Молчалка• 08 июля 2024
Тримайся, ми з тобою
Едимнаморе• 08 июля 2024
Ответ дляЗначит надо
Подруга
Какая дружба между м и ж?
Чудо в декрете• 08 июля 2024
Скажіть йому, що в нього сильний янгол охоронець знначить все буде добре ❤️
автор Значит надо • 08 июля 2024
Ответ дляЧудо в декрете
Дякую за пораду 😇
D_A_V• 08 июля 2024
побажай йому вдачі залишитися живим та не покаліченим
Папобус• 08 июля 2024
Ответ дляЗначит надо
Ну какой боевой дух?
Вам бы такое пожелали, поможет?
Удачи пожелайте. Чтобы поскорее вернулся.
автор Значит надо • 08 июля 2024
Ответ дляПапобус
Ну какой боевой дух?
Вам бы такое пожелали, поможет?
Я для цього і створила це питання, щоб мені підказали що буде доречно сказати, а що ні. Дякую за пораду)
НеВРотик• 08 июля 2024
Ответ дляЗначит надо
Многие написали про береги себя. Не понимаю такое пожелание. Как беречь? Как держаться? Вам выше написали, скажите что он вам дорог, что ваши мысли с ним, что-то в этом роде
Луноликая Вика• 08 июля 2024
Возвращайся живым, я тебя буду ждать!
Біле пальто• 08 июля 2024
Ответ дляЗначит надо
Ні, я бажаю ангельського захисту, кажу, що буду молитись і вірю, що з ним все буде добре. І взагалі він сміливий і найкращий.
Потім ще дарувала браслет з мінералів, щоб допомагав. Він вірить, що захищає)
НеВРотик• 08 июля 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
Возвращайся живым, я тебя буду ждать!
А будет ждать? И примет любого- без ноги, руки, контуженного, не дай Боже? Если не уверена, не надо давать пустых обещаний на эмоциях