Весотехник• 09 июля 2024
Вага дитини в 3 місяці, зайдіть!
Вага синочка в 3 місяці - 4 700 гр. Народилися 3400 (200 втратили в пологовому).
Педіатр каже, що дуже худенький,немає навіть складочок( Але про прикорм нічого не каже (та я і сама не хочу, тяжко далося ГВ).
Дитина активна, не вередує, може довгенько (годину, а то і більше). Годування раніше було за потребою, зараз через 2/2,5 години просить.
В кого як дітки набирали? Бо за старшим таких проблем не було - там кожного разу +1/1,5. Думаю може почати підгодовувати сумішшю?( Але вже начиталася, що потім часто проблеми починаються з животиком(
Буду вдячна за поради з власного досвіду, адже дуже переживаю(
Щось не спиться• 09 июля 2024
Нема такого, щоб оцінювати достатність набору ваги за наявністю складочок.
Мінімальний набір має бути 125 г на тиждень або 500 г на місяць. Є сенс порахувати сечовипускання (пелюшковий тест) - якщо не помиляюсь, 10-12 сечовипускань на добу вказують на достатнє харчування для дитини. Ще можете подивитися в додатку child growth tracker графіки набору ваги і зросту і порівняти з рамками норми - а вони насправді досить широкі. Ще враховуйте, що в місяці, коли дитина більше виросла в довжину, набір ваги може бути менший, ніж в менш ’ростучі’ місяці.
Мої обоє в цьому віці набирали по кілограму і більше, а потім десь з 4 місяців уже було менше, швидко витягувались.
Допишу. Автор, перевірте, будь ласка, прикладання до грудей - чи правильне воно? Чи ефективно дитина смокче? Чи чуєте ковтки?
Весотехник
• 09 июля 2024
Ответ дляMede
Набрати за 3 місяці 1.300 - це не норма. Не лякайтеся, але я би на вашому місці звернулася до невролога, а не запитувала порад тут
В невролога були, і робили узд мозку - все добре з дитиною. Просто сказала, що він такої конституції...
Весотехник
• 09 июля 2024
Ответ дляЩось не спиться
Періодично проводжу цей тест -мінімум 11-12 сечовипускань за день.
За другий місяць виросли аж на 4 см. За третій -на 2 см.
Дякую_аж_підскакую• 09 июля 2024
Автор, мой старший родился маловесный и до 10 лет недобирал веса и роста, ел очень мало, никаких складочек никогда не было. Но по состоянию здоровья, развития и тд никаких проблем не было, по развитию даже опережал.
Вырос красивый-здоровенный и отъелся в подростковом возрасте, и вырос тоже. Может и ваш такой.
Весотехник
• 09 июля 2024
Ответ дляСамоучка
Педиатр разве не дал рекомендации?
Ні( Ось такий у нас педіатр - каже проблем не бачу. Просто ’Он у Вас мелкий’.
Весотехник
• 09 июля 2024
Ответ дляДякую_аж_підскакую
От про розвиток і невролог і педіатр каже, що розвиток в номі, навіть більше -типу дуже ’осознанный взгляд’.
Пампушечка• 09 июля 2024
Ответ дляВесотехник
А вам треба створити проблему штучно?
Не всі діти багато набирають. У мене так само «мелкий». Оцінюють не вагу тільки, а розвиток сукупно. Якщо аналізи в порядку, розвиток в порядку, що саме вам треба? Щоб був як всі?
На вулицю вийдіть. Всі люди однакові?
Весотехник
• 09 июля 2024
Ответ дляпалка-копалка
Скільки з´їдає за раз?
Я зціджувалась, то 90 мл. (але це ж молоковідсмоктувач не зцідить повністю, + прихід молока). Якщо зважувати після годування, то +130-150 грам за годування.
Весотехник
• 09 июля 2024
Ответ дляЩось не спиться
Синок ефективно смокче, але інколи вертиться на грудях, тому про правильність сказати зараз не можу( Ковтки завжди чую.
Я такая - жду трамвая• 09 июля 2024
Ответ дляMede
В сенсі не норма?
Самоучка• 09 июля 2024
Ответ дляВесотехник
Значит ребенок худой
Ответ дляВесотехник
Це не норма, повторюю. Зверніться до іншого, щоб виключити патологію. Краще перестрахуватися. Якщо зараз втратите час, то потім будете шкодувати усе життя. В моєї сестри донька важила в 3 місяці стільки, скільки при народженні, при цьому дільничий педіатр говорила що все ок. А виявилося, що з самого народження не було ок. Коли звернулися до нормальних лікарів, то було вже пізно
Дякую_аж_підскакую• 09 июля 2024
Ответ дляВесотехник
Вы главное (на будущее), не заставляйте его есть насильно. Я это делала, к сожалению, и тем вообще отбила аппетит. Помню, когда педиатр его впервые увидела, сразу сказала - он у вас никогда не будет толстым)) Пошел в 9 мес, в 1,6 уже стишки повторял и говорил предложениями.
В 5,5 поступил в спецшколу, экзамены сдал за 1 класс. 🤦♀️
Весотехник
• 09 июля 2024
Ответ дляПампушечка
А вам треба створити проблему штучно?
На вулицю вийдіть. Всі люди однакові?
Просто він дійсно худенький( Подивишся на інших малят -то там такі ніжчи, а тут як палочки(
Перший син у 3 місяці важив 8 кг., а тут такий хеденький....
І педіатр постійно - поганий набір ваги, може просто він у вас худенький...... Якось неоднозначно дає поради(
Весотехник
• 09 июля 2024
Ответ дляMede
До невролога зверталися в платну клініку, дуже хороший невролог. Сказала все добре. По УЗД теж все нормально
Щебетушка• 09 июля 2024
Слабуваті прибавки, авторе. Але, якщо реально дитина розвивається по нормам, не виглядає знервованою чи млявою, не занадто багато спить і плаче, то я б спостерігала і частіше годувала.
На вашому місці я теж би непокоїлася, по таблиці воз, доволі лояльній, вага вашого малюка таки в графі нижче норми, при тому, що вага при народженні в графі норма.
Весотехник
• 09 июля 2024
Ответ дляЩебетушка
.
Так, ці норми я бачила, тому і переживаю( А лікарі кажуть все норм з дитиною - деякі кажуть, ну хочете, то догудовуйте сумішшю.
Весотехник
• 09 июля 2024
Проблема в тому, що перший місяць синок набрав лише 300 грм.( Другий місяць вже 700 грам, а третій 500 (дуже активний, вже намагається повзти)
Пані з калабані• 09 июля 2024
Автор, обратитесь к другому специалисту для перестраховки.
Расскажу мою ситуацию для примера.
При рождении ребенок вес 3 кг, рост 50 см.
Молока было много, в роддоме называли молочной мамой.
Но ребенок часто плакал, плохо набирал вес.
Педиатр говорила, что неправильно прикладываю, неправильно кормлю и т.д.
По рекомендации педиатра начала вводить смесь, но ребенок плевался, бутылочку не взял(
На фоне этого у меня началось эмоциональное выгорание и воспалилась грудь(
В итоге, докормила грудью до прикорма, в год начала давать прикорм (овощи, мясо, йогурт) + кормление грудью.
Привес был уже получше.
В 2 года ребенок заболел, очень много симптомов, не буду долго описывать, но по итогу диагноз - непереносимость лактозы.
Перед этим сдавали кровь - ненорма была по отдельным показателям, врач думала или глисты, или аллергия.
Я так долго писала к тому, что у любого набора веса вне нормы есть причина, просто не все педиатры копают глубоко и чем раньше Вы найдете эту причину, тем лучше.
Расскажу мою ситуацию для примера.
Привес был уже получше.
Воленс-неволенс• 09 июля 2024
Ответ дляВесотехник
Цей тест - вторинний і дуже неточний інструмент. Оптимально - графіки, вам про них писали. Причому треба оцінювати не лише вагу, а й довжину тіла, співвідношення вага тіла - довжина, ІМТ. Найпершою на брак харчування реагує вага. Не ріст - а саме набір ваги.
Прикладання ви самі не оціните. 99 відсотків мас скажуть: ’Так, прикладання правильне, я читала / бачила відео’.
Викличте консультанта з ГВ. Але толкового консультанта. Або педіатр, який має освіту консультанта. Якщо це Київ - раджу Віку Нестерову, з лікарів - Лідію Бабич, Тетяну Гавриленко.
Якщо потрібно догодовувати, то найперше - це ваше зціджене молоко, а не суміш. Чи потрібно, що з вагою, як зціджувати, як догодовувати, щоб не нашкодити ГВ - це все мають розказати на консультації.
Танцепесенная• 09 июля 2024
Ответ дляВесотехник
то в вас перший місяць дуже низька цифра, а другий і третій - нормальна.
Ну що ви, мамо!• 09 июля 2024
Якщо Вас бентежить, лікарів зараз повно. Сходіть ще на консультацію до іншого педіатра.
В мене донька погано їла, та і зараз, хоча їй вже 10 років, їсть жахливо. Вагу набирала теж 300-500 г в місяць, але для неї це було нормально. Вам просто треба показати ще одному спеціалісту, щоб впевнитися, що все ок.