Всім шампаньського• 09 июля 2024
Откуда у Вас деньги на море? Еще и за границу. едете
Даже до войны было тяжело ,например мама одна с детьми, в обычном городе, не Киев с заработком 8000- 10000 ребёнка на море свозить.
У Вас как выходит?
Всім шампаньського
• 09 июля 2024
Ответ дляFighter05
Да общения полно
Я коммуникабельная и со всеми норм лажу кроме рашистов
У малой моей проблема, не может найти себе даже приятелей
Почему не может? Менталитет или мало ровесников?
Ядвига Юсьлегко• 09 июля 2024
Ответ дляВсім шампаньського
Спасибо Вам за информацию.
Меня взяли без опыта,но на не большую зарплату, срочно нужен был бухгалтер, предыдущая уволилась быстро по семейным обстоятельствам. Я смотрела в Ютубе семинары, читала, спрашивала главбуха,потом пошла на курсы и мне постепенно поднимали зарплату.
В шоколаде• 09 июля 2024
Ответ дляВидна міленіалка
Майже всі регулярні рейси літають в Подгоріцу. Є чартери в той другий, Тіват здається.
Можливо, з пересадками. Мені сайт Скайсканер не показує прямого рейсу з Кишенева в Тіват чи Подгорицю
Всім шампаньського
• 09 июля 2024
Ответ дляШалена невинність
У вас серьёзные проблемы с логикой. Поэтому понятно что мешает вам заработать на море
А я вас проблемы с изьяснением. Непонятно, что хотите сказать, намёки только
БершкомангоЗар• 09 июля 2024
Ответ дляЯ не тону
Я з чоловіком розлучена, ще й несподівано захворіла і стала інвалідом , пенсія 2725 грн, на скільки мене вистачає підробляю в інтернеті, загалом виходить 8-10 тис, влітку меньше. Мені на Мальдіви, чи на Канари ?
Співчуваю, що за хвороба?
Чим підробляєте?
Всім шампаньського
• 09 июля 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Вы умница. Молодец
Видна міленіалка• 09 июля 2024
Ответ дляВ шоколаде
Подзвоніть в Джоін Ап, в них є прямі чартерні рейси, але коштують по 9 тис грн в обидві сторони.
На сайтах типу скайсканера їх немає.
Але найдешевше летіти з Кракова, прямий переліт Подгоріцу.
На сайтах типу скайсканера їх немає.
В шоколаде• 09 июля 2024
Ответ дляВидна міленіалка
На сайтах типу скайсканера їх немає.
Ну за таку ціну-кому вони треба ті чартери
Про виліт з Кракова на Подгорицю знаю, бо попередньо моніторинг всі можливі варіанти вильоту, автобус нам не підходив.
В шоколаде• 09 июля 2024
Я з донькою зараз в Чорногорії, їхали потягом звичайним 36 Одеса-Перемишль, потім 3 години інтерсіті в Краків і півтори години перельоту в Подгорицю. Квитки вийшли в одну сторону 3854 за двох дорослих і багаж 10 кг пріоріті, ранейр
Любительница• 09 июля 2024
Ответ дляВсім шампаньського
Да, я в шоке, откуда деньги на все эти квартиры, машины. Люди все при бизнесе?
Військовий середньорічна зп на місяць виходить 100тис у рядового, бо на 0 часто буває
Любительница• 09 июля 2024
Ответ дляШалена невинність
Работаю. Я ещё в 2020 году в провинциальном городишке больше 22 тыс зарабатывала
Баксів?
Бо я ледь рухаючи руками в офісі заробляю 18 зараз, але робота така, що сиджу і залипаю в телефоні 6 годин на добу
Аби не удалєнка і малі діти, шукала б більше навантаження і зп
Ума Палата• 09 июля 2024
Ответ дляВесотехник
А чому мама одна, у дітей батько є, він і забезпечує.
Як правило дружина повинна забезпечити ще і батька. Бо це ще одна дитина
Ума Палата• 09 июля 2024
Я не могу себе позволить и с доходом 30-35 тыс в месяц, при том, что на этим деньги живу одна.
Ядвига Юсьлегко• 09 июля 2024
Ответ дляУма Палата
Почему? Траты есть какие-то обязательные в виде ,съёма,лекарств итд
Шалена невинність• 09 июля 2024
Ответ дляЛюбительница
Баксів?
А чего не ногами?
Весотехник• 09 июля 2024
Ответ дляУма Палата
Це в кого такі правила? Яке не є життя, але батьки дітей завжди працювали і їх не потрібно забезпечувати. Навіть таких знайомих немає, щоб чоловік не працював. Інше діло розмір заробітку.
Ума Палата• 09 июля 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
А что такое сейчас эти 30-35 тыс? Плюс стараюсь отложить что-то. Потому что все под чистую тратить страшно. Тем более в наше то время. Я анализы не могу позволить себе сдать более, чем на 1000 грн. Хотя нужно.
Жилье свое, но много коммуналка тянет
Любительница• 09 июля 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
До війни ледь зводила кінці з кінцями, зараз є за що та немає куди вже іхати. За кордон не хочу.
Гляньте Осоння Карпат
Агент Пинкертона• 09 июля 2024
Ответ дляМаруська Му
с минималки на море не ездят
Не все так однозначно. Їжджу. Щороку. Так що головне бажання. Звичайно, не завжди то буде все включено. Але для мене головне море.
мадамГрицацуева• 09 июля 2024
Відкладають люди, хто не дуже заможний. Я наприклад домосідка. Краще зекономлю, підкоплю кошти і куплю собі якусь дорогу косметику чи одяг, які не могла б дозволити собі, чим куди небудь поїду. Ще й війна зараз, не хочеться з дому їхати. Таке по новинах показують,та й ці постійні тривоги. Ще і кішка вдома, як вона без мене) Тому думаю, хоч би і мала кошти, з дому не поїхала))
Ума Палата• 09 июля 2024
Ответ дляВесотехник
Так вот с этого и нужно начинать. Если размер заработка 5 тыс, то Вы думаете что не будете тянуть мужа?
Ядвига Юсьлегко• 09 июля 2024
Ответ дляУма Палата
Жилье свое, но много коммуналка тянет
Моя подруга 25 зарабатывает,живёт с дочкой,откладывает на отдых по чуть- чуть. Сейчас в Турции бюджетной
Ядвига Юсьлегко• 09 июля 2024
Ответ длямадамГрицацуева
Та ну, нафига мне те вещи дорогие,куда в них сейчас ходить, лучше путешествовать....
Сама собі лікар• 09 июля 2024
Сусіди авто купили за 20000, і ще й в Турцію поїхали, і все це за півроку🙄
Ума Палата• 09 июля 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Я не представляю, как она живет на 25 к еще и с дочкой...и какой отдых. Они хлеб едят только, и то не каждый день?
Весотехник• 09 июля 2024
Ответ дляУма Палата
Ні звісно, ніколи не тянула. Він і сам не захоче, щоб його тянули.
Ядвига Юсьлегко• 09 июля 2024
Ответ дляУма Палата
Все простое, голубцы, борщ, фрукты есть всегда. Не пьет, не покупает ерунду всякую
Ума Палата• 09 июля 2024
Ответ дляВесотехник
это 1 на сотни тысяч
Ума Палата• 09 июля 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Борщ это просто вода со свеклой наверно?