Агент Пинкертона• 10 июля 2024
Алкозависимые есть тут?
Я не пью уже 7 лет. До этого была зависима от алкоголя. Если у вас сейчас такая проблема, задавайте вопросы, постараюсь ответить.
Мяо мой мяо• 10 июля 2024
Випиваю вино іноді сухе, холодне бокал або пляшку пива раз в два тижні, іноді ще рідше. Ніколи проблем з алкоголем не мала. Ніколи з під контролю це не виходило. Де починається та межа, звідки вороття немає, для мене завжди було загадкою. Батько в мене був запойний алкоголік все життя. Пробував зупинитись, в церкву ходив,не вийшло.
Намазюкана нішою• 10 июля 2024
Сколько времени пили, как часто, что пили, как бросили? Знали ли об этом близкие, какое было их отношение?
Кіма кепка• 10 июля 2024
Є, також не п´ю.
Ще важко усвідомлювати відпочинок без алкоголю. Але вже потроху відпускає
Помаранчова душа• 10 июля 2024
Держусь 3 недели 🙈
До этого 13 лет через день что-то выпивала: слабоалкогольные напитки или пиво. Или коктейли с джином 😔
Не много,но регулярно. Не могу бросить лет 5.
Ацетилсалициловая кислота• 10 июля 2024
Тут некоторые себя зависимыми считают, выпивая бутылку пива на выходных. Вы тоже из таких?
Мяо мой мяо• 10 июля 2024
Ответ дляПомаранчова душа
Держусь 3 недели 🙈
Вам це складно? Потребує зусиль?
Кіма кепка• 10 июля 2024
Я спочатку приймала краплі по типу кодування.
Зараз приймаю мікродозінг там при прийомі алкоголю також наслідки як при кодуванні
Кіма кепка• 10 июля 2024
Ответ дляПомаранчова душа
Держусь 3 недели 🙈
А кожен день по 2 літри пива? А вранці на роботу.
Мяо мой мяо• 10 июля 2024
Ответ дляКіма кепка
Взагалі стільки рідини в себе впихнути складно. І від пива перегар страшенний.
Кіма кепка• 10 июля 2024
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Я така умнічка, за 20 років прийому алкоголю навчилась підбирати дозу ( правда доза збільшувалась ) так щоб вранці не нуділо і можна було ходити на роботу
З 1 баночки дійшла до 4 в будні.
В п´ятницю 6-8
З 1 баночки дійшла до 4 в будні.
В п´ятницю 6-8
Помаранчова душа• 10 июля 2024
Ответ дляМяо мой мяо
Вам це складно? Потребує зусиль?
Так, бо залежність вже набута роками.
Йду по магазину і думка ’що купити на вечір під келих’ 😔 підсіла так не помітно. Що та баночка, що той один келих, але це постійно.
Агент Пинкертона
• 10 июля 2024
Ответ дляМяо мой мяо
Проблемы в жизни человека из-за алкоголя это и есть та грань, которую он перешел, например: ухудшается здоровье, внешность меняется из-за употребления, конфликты возникают в близком окружении, на работе проблемы и финансы тратиться все больше на алкоголь.
Путающаяся• 10 июля 2024
Ответ дляАгент Пинкертона
можна те все українською? у вас навіть на рос.мові помилки
Мяо мой мяо• 10 июля 2024
Ответ дляАгент Пинкертона
Зрозуміла але я по іншому їх вирішую. Іба...у як папа Карло. Тільки робота. І чим більше стрес, тим більше гружусь.
Кіма кепка• 10 июля 2024
Ответ дляМяо мой мяо
Я вас умоляю. Коли прийшла до нарколога після 6 баночок. Гарна, з манікюром і зачіскою. Він подумав що я хочу когось з рідних вилікувати.
Кажу алкоголіки так не виглядають
Мяо мой мяо• 10 июля 2024
Ответ дляКіма кепка
Кажу алкоголіки так не виглядають
Лікуєтесь?
Агент Пинкертона
• 10 июля 2024
Ответ дляНамазюкана нішою
Я с 15 до 21 года очень сильно пила. Водка, бренди-кола, самогон, пиво… пила запоями и с последствиями. Близкие знали, но помочь не могли, я как одержимая была((( Потом закодировалась и с 25 начала снова употреблять, но уже вино и не так как раньше. Училась, работала, но иногда алкоголь все равно мешал. С 35 лет перестала пить совсем, когда появилась возможность реализоваться в той сфере о которой мечтала.
Кіма кепка• 10 июля 2024
Ответ дляМяо мой мяо
Лікуєтесь?
Так. Нарколог виписав мені краплі. При поєднанні з алкоголем іде сильна реакція. З початку лікування я зробила провокацію.
Іде сильна гіперемія обличчя, серце вискакує, ригаєш до втрати свідомості.
В мене було усвідомлення що я алкоголік, але ввечері ноги самі несли в магазин.
Тому вранці приймала краплі, і все вільна до наступного дня.
А так працюю сама з собою.
Я ж розумію що алкоголізм це дорога в один кінець
А так працюю сама з собою.
Агент Пинкертона
• 10 июля 2024
Ответ дляКіма кепка
А так працюю сама з собою.
Умничка! Желаю Вам удачи! Алкоголь - это зло и достаточно коварное. Пусть у Вас получится жить трезвой и счастливой жизнью
Точная копия плова• 10 июля 2024
Ответ дляМяо мой мяо
То воды, напитка или чая сложно, а пиво без проблем заходит. Пиво вообще дрянь ещё та. И подсесть на него легче, чем на крепкие. Можно и 4 литра в себя влить за вечер
Путающаяся• 10 июля 2024
а шо стільки facepalm? образило прохання щодо рідної мови чи щодо помилок на російській? А було враження, що бувші алкоголіки толерантні.
Точная копия плова• 10 июля 2024
Ответ дляПутающаяся
Вы же тоже с ошибками пишете)
Трактор Віка• 10 июля 2024
Ответ дляМяо мой мяо
Мы вчера по 8 бокалов 0.5 выпили, вообще прекрасно, шло как к себе домой, перегара нет )
Путающаяся• 10 июля 2024
Ответ дляТочная копия плова
Вы же тоже с ошибками пишете)
ок, буду писати з помилками. Чи малося на увазі ’пишЕте’?
Точная копия плова• 10 июля 2024
Ответ дляПутающаяся
Хах, да, тупанула, автозамена. Но я и не поучаю других людей. А указала вам на то, что других поучаете, а у самой тоже с ошибками
Як_наготую...• 10 июля 2024
Ответ дляПомаранчова душа
Держусь 3 недели 🙈
А чем вам это мешало?
Точная копия плова• 10 июля 2024
Ответ дляТрактор Віка
Та ну))) перегар 100% есть, просто вы его не чувствуете, так как ещё пьяненькая
Эхх, где мои весёлые времена