Доброго вечора! Хтось їхав з перевізником Gal trans з Києва в Кишинів? Скільки часу зайняла дорога? Як на кордоні? Перевізник дає інформацію, що 12-13 годин. Хочу розуміти скільки брати запасу в часі, щоб встигнути на літак.
Пуки-куки• 10 июля 2024
Їхала з ними з Вінниці (той самий рейс, що з Києва, їде через Вінницю). Сіли у 8 вечора, в аеропорту були о 3 ночі. Але це було рік тому.
ЖонДуан• 10 июля 2024
Кордон не залежить від перевізника. Може бути півтори години, може бути три.
Елементарно їхала з Одеси, ’ліг’ сервер, жоден з КПП не працював, простояли 4 години.
На паровозе• 10 июля 2024
Їздила вже багато разів, так і є, завжди було вчасно. Трохи була 1 раз затримка хвилин на 30, знімали з рейсу кацапа, але то хв 30. На кордоні максимум 2-2,5 години було за всі ці рази. Було навіть таке, що людина запізнилася, підвозили під автобус, наздоганяли, водії адекватно реагували, також 2 рази мені міняли білети, без доплат, бо міняли час та день вильоту в останній момент. Не порівняти з Польщею. Завжди берем вильоти через Кишинів.
Ми брали 5-6 годин в запасі, все було ок
Коханозадовільна• 10 июля 2024
Около 8 из Киева выехали, в 23 были в аэропорту. У них автобус ужасный был
Оченьценная• 10 июля 2024
Время, проведенное на границе, никак не зависит от перевозчика. С одним и тем же можно на границе 3 часа провести, а можно - 13.
Повітруля• 10 июля 2024
Ответ дляАнна-74e6
Ні, зовсім незручний час у потяга. Автобусом більше варіантів по часу і завозять під самий аеропорт, що зручно з важкими валізами.
У вас есть точное время вылета?
Повітруля• 10 июля 2024
Ответ дляАнна-74e6
Так, літак в 11:15. Ось і вагаюсь, від´їжджати в 18:00 чи краще в 16:00 із Києва днем раніше...
Краще заздалегідь. Погуляєте, в аеропорт посипте,вино поп´єте,каву. Це дорога, краще чекати ,ніж бігти за літаком