Топтунша• 11 июля 2024
Набрякла нога,як допомогти собі
Цілий день цією спекою в дорозі ,без кондиціонера, багато пила води.Приїхала,вдома бачу набряки на ногах,особливо одна. Чим доромогти собі? В мене вперше таке.
Кому там слова не давали• 11 июля 2024
контрастный душ правильно пишут. И ноги вверх на стенку.
Вообще, если отеки неравномерные, то это может говорить о проблемах с сердцем. Если будет повторятся - перебдите.
ДА да да• 11 июля 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Про те, що не всі магістральні лімфавузли добре працюють
Топтунша
• 11 июля 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Ого,я й не знала.А серце це кардіограма чи узд?Бо по суті не турбувало
Кому там слова не давали• 11 июля 2024
Ответ дляТоптунша
это для начала кардиолог и кардиограмма
Топтунша
• 11 июля 2024
Ответ дляЛенивица-красавица
Мочегонное выпейте
Немає вдома, але полежала після душу почало проходили,дякую
Любовь Калистратовна• 11 июля 2024
Ответ дляТоптунша
Дякую, зроблю
В мене отікає ліва нога роками, в кардіолога була, все норм. В спеку і коли довго сиджу то як колода, і чим ближче до місячних тим ця проблема помітніша. Я приймаю таблетки верошпірон, мені лікар виписав. А наякраще ляжте полежіть, під ноги валик чи подушку, холодні ванни не практикую щоб цистит не заробити. Ще добре допомагаю на лежачи рухати ногами, щоб скоріше лімфу розігнати.
ДА да да• 11 июля 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Треба робити лімфодренажні вправи. При тому не лише ноги прокачувати, а основні лімфавузли починаючи з живота. Результат чекати довго, але він буде . Довго бо сама по собі лімфа рухається повільно. Розігнати лімфу масажем я можу (в мами лімфостаз після онкооперації, то займаюся), але на все треба час. Можете попросити рідних, щоб навчилися у реабілітолога, що таке практикує, і хай би вдома хтось з Вами працював
ДА да да• 11 июля 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Навіть не просто рухати руками, а трясти підняті вверх руки і ноги,якщо не помиляюся вправа зветься ’таракан
’