Грабля• 12 июля 2024
Відколи таке роблять в букетах квітів?
Як це розуміти, в стеблі дріт. Це нормально зараз продавати букети, а в них квіти пошкоджені дротами?
Результат:
вже голосів:
75 (72.82%)
Ненормально
28 (27.18%)
Нормально
Love_Love_Love_• 12 июля 2024
Таке роблять давним давно, років 20 як, це не нормально і це вже змордована життям квітка, не свіжа і букет тому дешевий
v.melnik_km• 12 июля 2024
Завжди робили, працювала в юності у квітковому магазині, років 20 назад, герберам так намотували, щоб форму тримали, бо вони покручені, куди хочуть дивляться, ставиш на проволоку, викручує куди треба, те ж саме і з ромашкою, такий світ, такі реалії, особливої проблеми не бачу, квіти попри все стоять довго, що на проволоці, що без, вони все одно не вічні, бо зрізані, їх життя уже обмежене, тому трагедії і замордованості не бачу
Грабля
• 12 июля 2024
Ответ дляnutty
Так і пелюстки не фонтан, чесно кажучи
Ну пелюстки, це моя вина. Квіти були без води в спеку.
Грабля
• 12 июля 2024
Ответ дляv.melnik_km
А підрізати як? З дротом😄
Краще покручені, ніж така чудасія...
v.melnik_km• 12 июля 2024
Ответ дляГрабля
А підрізати як? З дротом😄
Краще покручені, ніж така чудасія...
То зніміть проволоку, там немає проблеми її зняти, окуніть квіти повністю в воду, вони відійдуть, і поставите просто у вазу, підріжете
Грабля
• 12 июля 2024
Ответ дляv.melnik_km
Вона в стеблі, всередину хтось додумався запхати
Якщо забрати, то пошкоджене стебло вже стояти без опори не буде. Воно як нитка.
Квіти вже в смітнику.
Грабля
• 12 июля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Сумніваюся, що дешевий. Бо букет великий, з різних квітів. Це одні з цілого букету.
Неновая почта• 12 июля 2024
Сто лет такое делают! Зачем вообще было букет разбирать? Стоял бы себе в водичке и все. Ну выкинули и ок, цветы жаль…
Зубачистка• 12 июля 2024
Робили таке і 30 років назад, це точно. Якщо це суттєво впливає на ціну, то чому б і ні, але якщо такі квіти впарюють, як свіжі, то це трошки негарно.
Не рахую, а вважаю• 12 июля 2024
Ромашка має м´яке стебло, якщо букет був з різних, то її укріпили щоб не впала раніше інших квітів. Я звичайну свіжу ромашку в баці зранку на приміському базарчику купувала. Йшла хвилин 5, дві зламалися, хоч несла голівками вниз. От так себе веде така ромашка в букеті. Тому проволока флористична тут необхідність була.
А поговорить?• 12 июля 2024
Ответ дляГрабля
А вы впервые цветы купили, много раз видела цветы на проволоке
Грабля
• 12 июля 2024
Ответ дляНеновая почта
А що його хтось не розбирає?
Я люблю за ним доглядати, зняти упакування, кожну квіточку окремо підрізати. І квіти стоять довго.
Лепешечка• 12 июля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Больше чем 20.
Я школу окончила в 1996ом и когда я ещё училась в школе так делали в букетах.
Лепешечка• 12 июля 2024
Ответ дляГрабля
А що його хтось не розбирає?
Если разные цветы именно в букете то никогда не разбираю. Поломается ж композиция букета.
Если это один вид цветов, то разбираю.
Грабля
• 12 июля 2024
Ответ дляЛепешечка
Если это один вид цветов, то разбираю.
А я всі розбираю. І композицію вже у вазі після розбору відтворю, тільки квіти не будуть перев´язані і вільно собі стоятимуть