Ошеламиссимо• 12 июля 2024

Манчкін знатоки

Підкажіть, будь ласка, чи є варіанти купити Манчкін англійську версію десь в Києві. Можливо, є оффлайн магазин, який ви порекомендували б.
Дякую.
Запрос на манчкін англійську версію від невістки, тож треба постаратися 😅
Сегодня я не я• 12 июля 2024
В магазинах не зустрічала. Але, власне, і магазинів таких не дуже багато
На розетці є багато ігр на англійській. Також зустрічала на пром і олх
Сегодня я не я• 12 июля 2024
О, наче у Гікача є в наявності
У них є магазин, на Лівобережній
автор Ошеламиссимо • 12 июля 2024
Ответ дляСегодня я не я
О, наче у Гікача є в наявності
У них є магазин, на Лівобережній
Не можу уілий день додзвонитися 👀
Сегодня я не я• 12 июля 2024
Ответ дляОшеламиссимо
Не можу уілий день додзвонитися 👀
Може світла немає, то і зв´язку відповідно А ви де територіально ?
Зайдіть в сам магазин, якщо недалеко
Метро Дарниця (вибачте, казала Лівобережна), ТЦ Дома, це новий вихід з метро
Ми там буквально пару тижнів назад були