Я только за!• 12 июля 2024
Скільки коштує ваше фарбування airtouch у Києві?
На яку суму треба орієнтуватися, якщо волосся трохи нижче плечей?
Кондуктор трамвая• 12 июля 2024
Это вообще как повезет, сейчас такие цены как будто с потолка)
Не в Киеве, но у дочки 5000
Котя_люлю• 12 июля 2024
Я 2 роки тому дійшла до 7 тис ₴. А потім перейшла на мелірування. Ефект такий же але набагато дешевше і волосся здоровіше. Ще й мучать годин 4-5
ЗаведУющая• 12 июля 2024
якщо вам є кого попросити, то зробить вдома, там не дуже й складно. на ютубі багато відео
Я только за!
• 12 июля 2024
Ответ дляЗаведУющая
В мене зараз яскраво рудий колір.
Вдома малоймовірно, що вийде щось зробити.
Миллениалка• 12 июля 2024
Ответ дляЯ только за!
В мене зараз яскраво рудий колір.
З рудим й не кожен колорист буде працювати.
А так від 2 тис, не столиця, обл.центр
Я только за!
• 12 июля 2024
Ответ дляМиллениалка
А так від 2 тис, не столиця, обл.центр
Ну, я планую його трохи зростити та відрізати.
Ну і плюс пройду по декільком салонам, щоб зрозуміти що з цим можна зробити.
Бо зберегти якість волосся теж хотілося б.
Тому і цікавлюсь, яка ціна в середньому. Ну і час кожен салон теж різний дає. Сьогодні відсіяла з варіантів салон, який обіцяє таке фарбування за 3 години.