Шумелка Мышь• 13 июля 2024

ЕКО, дівчата, розкажіть свій досвід

Як усе відбувається? Що було найважче?
Домашка• 13 июля 2024
Отбор яйцеклеток, наверное. Остальное - просто тягомотная рутина.
Регионщица• 13 июля 2024
А набір ваги, а гормональні качелі?
Почитайте на форумах, що і за чим іде
Шикаю і викаю• 13 июля 2024
второй раз не пойду, адище и скачек веса на 38 кг., которій еле отодрала .(60-98)второй раз сурмама
zoya_25• 13 июля 2024
Найважче психологічно - очікування після переносу ембріонів - настала вагітність чи ні
Физрукая• 13 июля 2024
Сама процедура - как то все обыденно.
Тяжело ждать результат
orchid93• 13 июля 2024
В мене не було набора ваги. Але погоджуюсь з коментарем вище, що найскладніше -це пункція фолікулів. А так все проходить і забувається. До речі, в мене на великих дозах естрогенів навпаки був гарний настрій і підвищене лібідо. Не помітила перепадів настрою чи зривів. Але психологічно важкувато .
Котогосподиня• 13 июля 2024
Спочатку переживала за кожний аналіз, потім за стимуляцію, якої і не відчула , не болів ,не роздував живіт ,як всі лякали , потім боялася пункції ,наркозу , все пройшло ідеально , легко , потім переживала 5 днів за культивування ембріонів , потім перенос в свіжому циклі , слабе зростання хгч і викидень. Два місяці відновлення і нова спроба ,кріоперенос , захворіла простудою одразу після підсадки , переживанням не було меж , але все добре, закріпилося... Перший скринінг - підвищений ризик по трисомії, консультація генетика, нерви, панік а, сльози , на другому скринінгу все добре . Після третього скринінгу знову простуда , панічні атаки , безсоння. Чекаю кінця літа. Хочу вже народити . Обертаючись назад, саме складне - це виношування дитини, купа нюансів і переживань. Дуже вбила психіку за цей період . Боюся,що далі буде . Робіть ПГД перед підсадкою , ми зажаліли коштів . І НІПТ робіть, бо нерви не витримають .
Котогосподиня• 13 июля 2024
Вагу не набрала , був короткий протокол, навпаки через нерви худюща була
Cupachups• 13 июля 2024
Ответ дляКотогосподиня
Легкої вам вагітності та родів 🙏🙏🙏 і здорову дитинку
Зева27• 13 июля 2024
Все дуже індивідуально. Що до чого скаже лише Ваш лікар якого Ви оберете після всіх необхідних аналізів.
За себе скажу, ніяких «відхилень» чи то гормональних чи то психологічних не було.
Якщо людина схильна, наприклад до гойдалок з вагою, то питання можливо будуть. Та і психологічно треба бути в нормі, бути готовою стати мамою. А так.. 🤷🏻‍♀️
З ЭКО є можливість підготувати свій організм до вагітності, бо здаєш ті аналізи, що при звичайній вагітності ніколи б не здавала)
Важливо, робіть відразу ПДР ембріонам.
Та із розумінням ставтеся до того, що шлях до перемоги у кожного свій.
Котогосподиня• 13 июля 2024
Ответ дляCupachups
Дякую 🙏
75В• 13 июля 2024
Ответ дляКотогосподиня
Божечки,как я вас понимаю,хочу обнять и сказать что все будет хорошо. У меня не эко,наоборот незапланированная беременность,спустя долгие годы попыток. Но когда целенаправленно работали,я была готова морально и по анализам…а там просто в расплох…возраст уже не ягодка..куча анализов,нюансов переживаний…не идеальный скрининг,ожидание нипта…падало давление,сыпь какая-то на теле,перепутали анализ печеночных проб, я чуть умом не двинулась,споткнула упала на живот …чего только не было,ощущение что я морально побывала в мясорубке,я так ждала родов,уже так хотела обнять свою кроху. Нам уже почти годик 😊❤️ От всей души желаю вам легкой встречи с малышом. Здоровья вам и ребеночку🐣
75В• 13 июля 2024
Автор и вам желаю чтоб все получилось,естественным или эко,как Бог даст,главное чтоб все получилось…мне кажется ЭКО на сегодняшний день уже такая рутина,бояться не стоит. У меня две семьи знакомых делали эко просто по желанию…чтоб сразу двоих… Вы главное морально укрепитесь,чтоб быть сильной,спокойной и уверенной в себе будущей мамой🐣 Все будет хорошо обязательно 🌸
Котогосподиня• 14 июля 2024
Ответ для75В
Дякую ♥️ скільки перепон , випробувань на шляху, нехай у нас всіх все буде добре 🙏