Дикая Роза• 13 июля 2024
Лицьова та зворотна сторона документа, це що?
Паспорт старого зразку
Дикая Роза
• 13 июля 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
ну и шо не понятного ?
значит первая и вторая страницы
Неа ((
Дикая Роза
• 13 июля 2024
Ответ дляРазгуляшка
Делайте все страницы.
Надо только лицевую и обратную сторону (если она есть) . Выбираю что нет обратной стороны - тоже не подходит
Міняйловна• 13 июля 2024
Ответ дляДикая Роза
Ну тут выбор - паспорт, ид карта. Я выбрала паспорт
Де тут?
Лицьова і зворотня сторона є в айди картці.
Сторінки з паспорту-книжки - це всі сторінки з фото та написом за зворотній сторінці органу, який їх вклеював, а також сторінка з останнім місцем проживання
Міняйловна• 13 июля 2024
Ответ дляДикая Роза
)))
Ниф_ниф• 13 июля 2024
Ну очевидно ж, що немає лицьової та зворотної сторони у паспорта. Коли вже ця спека спаде, народ дуріє)
Дикая Роза
• 14 июля 2024
Ответ дляНиф_ниф
Так меня при верификации на сайте просят сфоткать лицевую и обратную (если есть)