Пишу з калідору• 14 июля 2024

Неудачниками рождаются или семья и окружение формирует

неудачный сценарий жизни.
Вот когда человек ни в чем и нигде не смог состояться.
Это генетически обусловлено? Или педагогический запущенность и неправильные установки в жизни?
Ms. Искренность• 14 июля 2024
Все индивидуально
Смотря что считать не состоялся
Не всем нужно состояться - кто-то сознательно выбрал не напрягаться и это нормально
Бывает не повезло - да
Бывает генетика
Советую почитать Сапольски на эту тему - «Биология поведения»

Кукусикиииииии• 14 июля 2024
якості лідера та вміння чогось досягати в дитинстві закладаються сімєю та оточенням
Умничка-помощничка• 14 июля 2024
Я считаю, что формируются в семье.
Свій варік• 14 июля 2024
Все вместе, в комплексе. Но когда целеустремленность зашкаливает, то побороть это проще, а если ее недостаточно, то увы..
Небалувана Галя• 14 июля 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
Я считаю, что формируются в семье.
Частично согласна. Но есть люди которые во взрослом возрасте избавляются от насаженных паттернов поведения в семье.
Диверсификация• 14 июля 2024
Все индивидуально
Диверсификация• 14 июля 2024
Ответ дляMs. Искренность
Все индивидуально
Смотря что считать не состоялся
Бывает не повезло - да
Бывает генетика
Вообще не напрягаться - это ненормально
Сіґеле-міґеле• 14 июля 2024
Ответ дляКукусикиииииии
И генами
автор Пишу з калідору • 14 июля 2024
Ответ дляMs. Искренность
Все индивидуально
Смотря что считать не состоялся
Бывает не повезло - да
Бывает генетика
Ооо, спасибо за рекомендации, как раз искала подобную книгу)

Котомафия• 14 июля 2024
Я бы порекомендовала Бандура Теория социального научения, про аспект влияния среды на привычки.
Умничка-помощничка• 14 июля 2024
Ответ дляНебалувана Галя
Но для этого это нужно понимать.
А это не к каждому приходит, мне например аж после 40 лет пришло
tarveldy• 14 июля 2024
Хм, не візьмуся стверджувати , бо бачила різні варіанти
Goku5927• 14 июля 2024
Дуже часто прикладають руку батьки. І якби психологічний фактор ще можна більш-менш швидко і безболісно змінити: неправильні установки, токсична, жорстока поведінка, неадекватне ставлення і т. д. Але якщо батьки самі нічого не мають матеріально, вони не в змозі допомогти дитині. Я майже не знаю прикладів, хто реально з 0 має суттєві успіхи по життю, якщо ми кажемо про фінансову сферу. Під поняттям ’із 0’ я маю на увазі без успадкованого майна, проданого сімейного майна, без купівлі батьками нерухомості, без фінансової допомоги на бізнес і т. п. Із 100% +/- успішних у моєму оточенні лише 1% зміг купити машину (я навіть мовчу про маєтки, якими так люблять хизуватися порадниці, прям кожна перша ніби має 1047289 кв. м елітної нерухомості) реально за свої кошти без батьків і коханців. Це 1 людина
Goku5927• 14 июля 2024
Ну і 2 приклад — без зайвої скромності, це я) Батьки допомогли аж тим, що платили 30$/місяць за вищу освіту і витрачали 90$ на ком. послуги/харчі, доки я в них жила під час денного очного навчання, сплючи тупо посеред зали на хиткому дивані. Сподіваюсь, мене не переконуватимуть, що для великої родини зі здоровими працездатними людьми 120$ на місяць - це космічна сума))) (особливо при тому, що одяг, розваги, всі можливі покупки я забезпечувала самостійно з 18 років)
Я прекрасно знаю, як можна витрачати на дитину 350$, дати хату і ще й ремонт там зробити, забезпечуючи всі капризи дитяти)
На циголках• 14 июля 2024
Ответ дляGoku5927
Дивлячись в які роки це було. Пам´ятаю у 94-96 люди місяць працювали за 20-50 доларів, подруга влаштувалась нянею п´ять днів на тиждень за 30 доларів на місяць і дуже цьому раділа, бо в мене на той час зарплатня була менша. Дитині за операцію лікарю 50 доларів дали , то лікар майже пилинки здмухував. В ті часи 100 доларів була величезна сума.