Сумка з негодою• 14 июля 2024
У вашего мужа есть хобби, которое вас раздражает?
У вас это долго длится? Как смирились?
Сумка з негодою
• 14 июля 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
Ходить голым по городу
Уже привыкла
На это денег не надо, неплохое хобби)))
Василина Семеніч• 14 июля 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
Ходить голым по городу
Уже привыкла
Ой просто написала)
Не до того комента
Любить швидко ходити, багато, прям ломиться))) я з ним гуляти не можу нормально
А він кайфує пішки ходити, такий собі Форест гамп пішки)
Не до того комента
Сумка з негодою
• 14 июля 2024
Ответ дляКіма кепка
Немає. Вірніше він колекціонує зброю. Але це мене не нервує.
Много тратит на это средств?
Кіма кепка• 14 июля 2024
Ответ дляСумка з негодою
Много тратит на это средств?
Зараз вже давно не витрачає ( років 4). Він місливець, є місливська зброя в основному. Раніше купував і по 2 500 дол є. Але це дуже рідко. Є арбалєт, але його колеги дарували.
Є якісь пістолети, теж колеги. Тобто в основному дарують.
Сумка з негодою
• 14 июля 2024
Ответ дляДружная семейка
Комп´ютерні ігри.
Много времени уходит в день на это?
Ясамаякрасивая)• 14 июля 2024
танковые стримы. Мне кажется хуже не бывает уже. Ну хоть не пьет .
Сяду на шию, дорого!• 14 июля 2024
Мій винахідник електронщик.
Де б ми не жили обрастаємо горами дротиків, транзисторів, паяльників тощо. Коли я кажу горами - це горами.
Радикальная• 14 июля 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
Ходить голым по городу
Уже привыкла
Экстримал, любитель острых ощущений)
Трільчиха• 14 июля 2024
Мені вже давно по фіг. Хоббі тихе, домашнє, але дороговартісне і часу забирає весь вільний. Стендовий моделізм. Зараз поїхав працювати в інше місто, ще й проблеми з світлом, то скаржився як же йому важко поки побутові справи : приготувати, на прасувати, помити і т д, і з світлом перебої, то не моделить, немає вільного часу , все стоїть. Зате в мене тепер повно вільного часу
Позитивна• 14 июля 2024
Мой ещё иногда пытается тату людям делать, хорошо хоть у него нет и не планирует
Трільчиха• 14 июля 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Мій винахідник електронщик.
Уявляю , в мого гори наборів для складання, фарб і всього, що йому колись в далекому майбутньому може буде треба
Радикальная• 14 июля 2024
Ответ дляВасилина Семеніч
Ой просто написала)
Не до того комента
Зато можно похудеть))
Кіма кепка• 14 июля 2024
Ответ дляСумка з негодою
Много времени уходит в день на это?
Автор, ви мовчите, у вашого мабудь дуже дороге хобі і часу багато йде?
Яхтсмен?)
Дружная семейка• 14 июля 2024
Ответ дляСумка з негодою
Много времени уходит в день на это?
Зараз менше, набагато менше, після народження молодшої.
Бо розприділили обов´язки. І тепер поки впорається з ними, то і час спливає.
А ще почав прийом антидепресантів, то сон налагодився. Вчасно лягає спати, висипає норму. Бо раніше вночі ще грав. Клацав над вухом мишкою. Тепер краса
КартаБезКомиссий• 14 июля 2024
Путешествия, активный отдых, бесит нереально, смирилась, он с моим тоже, любим друг друга
Сяду на шию, дорого!• 14 июля 2024
Ответ дляТрільчиха
В Херсоні коли завали в квартирі стали неможливі, сказала або я або детальки. Він винайняв гараж і не маленький. І вже за рік гараж був забитий
Зараз ми впо на квартирі, і просто вахєрє від кількості нового барахла
Дружная семейка• 14 июля 2024
Ответ дляСумка з негодою
Много времени уходит в день на это?
А, ще канал на Ютуб вів. По танковим баталіям. Запустив, усе, здувся танкіст..
Ядвига Юсьлегко• 14 июля 2024
Такое, чтоб прям раздражало именно хобби - нет... Но, муж, последний год, увлекся выпечкой...торты, кексы.. Они вкусные, но.. их же хочется попробовать, съесть.. Потом это всё откладывается на мне...а вот лишние кг меня раздражают...
Ответ дляУмничка-помощничка
Рыбалка
Бесит сырая неочищенная рыба
В моєї подружки такий. Вона відразу сказала: коханий, хоч на всі вихідні, але чистиш ти)
Могли сидіти пити вино, поки чоловік чистив улов)) їм же головне не риби поїсти, а наловити. Ще й з собою грузили, бо морозилка не резинова 😁
Трільчиха• 14 июля 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
В чоловікового друга такого ж моделі та в гаражі коробок перед війною зібралося на 5 тис євро... От здавалося б звичайний пластиковий набір для складання...