Обращеница• 14 июля 2024

Чи можна ще вклеїти фото в паспорт?

Чи вже тільки книжечка?
Просрочена вклейка на 10 років, готові заплатити штраф
СКИБИДЫШь• 14 июля 2024
Ні, тільки ІД картку робити. Тому домовляйтесь з мамою і робіть. Іншого виходу нема.
Мені цього року 45, то вклеїла фото, чоловіку 45 було у січні 2022р, то не вклеїв до 23 лютого і тільки ІД карту довелось робити й ніхто не міг допомогти з вклейкою фото, хоча приїхав з гарячого напрямку саме паспорт зробити швидше.
Колупалочка• 14 июля 2024
Если паспорт просрочен в период с начала ковида, то фотографию вклеивают.
Если срок больше - то карточка.
Штраф, если и будет - аж 170 грн

Для умников и умниц: мне 45 лет исполнилось в июле прошлого года; неделю назад вклеила фотографию без единого вопроса. И это б вы видели состояние моего паспорта: весь клеенный-переклеенный. Я хотела сделать карту, но меня как раз наоборот спросили ’зачем она вам?’.

Прежде чем писать херню про 30 дней, читайте актуальные на сегодняшний день законодательные акты. Это относится и к тем, кому впарили карту
ХаДиДиШь• 14 июля 2024
Ответ дляОбращеница
Треба її присутність,я й хочу якось домовитись, щоб вклеїли без неї.
Бо ід картку без неї нереально зробити
Вважаю, що не домовитесь. Едина можливість без присутності - якщо надасте судове рішення про недієздатність мами.
Летчица• 14 июля 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
На вклейку даётся 30 дней от дня рождения
Ні, під час війни на це не дивляться. В мене на півтора року було протерміновано, минулого року вклеїла без проблем
автор Обращеница • 14 июля 2024
Ответ дляХаДиДиШь
Розмовляла з юристом, потрібно 3 тис доларів щоб оформити(
ХаДиДиШь• 14 июля 2024
Ответ дляОбращеница
А звідки така сума? Тому юристу дуже гроші потрібні?
Судовий збір за подання заяви про визнання особи недієздатною не сплачується.
Суд може призначити примусове обстеження навіть, якщо доказів недостатньо.
Збирайте докази та звертайтесь до суду самостійно. Зараз в неті приклади позовів знайти легко. Реєстр судових рішень теж може допомогти.
Вам це потрібно зробити якнайшвидше щоби хоч пенсію призначили. Як так 10 років вона без ніякої допомоги від держави?
Оскорбляю всячески• 14 июля 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
А, точно, сорри, жарой поплавило, думала про месяц, написала полгода. Ну в любом случае срок давно прошёл, я это имела в виду главным образом.
vikohka• 14 июля 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
я вклeяла чeрeз 8 лeт. принeсла ящик слойки мeдовой к чаю, обошлось бeз штрафа.
vikohka• 14 июля 2024
Ответ дляОбращеница
В неї нічого не має.
Утримую її я.
Ні зп,ні пенсії,ні соц виплат.
Ні карточок,ні декларації,нічого(((
мы на дeкларацию данныe паспорта по тeлeфону диктовали.