Пишна молодиця• 14 июля 2024
Оказалось, у мужа есть еще один ребенок. Как жить дальше?
Мы в браке 2 года, повезло родить за раз близняшек.
Тут объявляется бывшая мужа и говорит, что у него есть четырехлетний ребенок. Делаем тест днр - так и есть!
Что делать дальше, ума не приложу.
Знакомить со своими детьми?
Что делать дальше, ума не приложу.
Знакомить со своими детьми?
Там все розмивчато• 14 июля 2024
Пока не сделали тест лнр - тест днр считается недействительным.
Там все розмивчато• 14 июля 2024
Ответ дляСплюшка
Скоро ещё две объявятся
Он у вас знатный трахальщик на районе
А вы откуда знаете
Сплюшка• 14 июля 2024
Ответ дляТам все розмивчато
А вы откуда знаете
А я тоже от него родила двойнят
Хотя хз может они и близнецы, я не разбираюсь
все по ГОСТу!• 14 июля 2024
Може й тролик. Але я б примусила його все спільне майно переписати на Вас. Бо потім ділити його з чужою для Вас людиною - то таке собі задоволення.
Сокодавка ще та• 14 июля 2024
Ответ дляГендиреХтор
третього забацать - і їхати)
у автора бинго- третий забацали без нее. она и так может ехать
Я-ваш шанс• 14 июля 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
Тест днр, это интересно. Продолжайте
Це типу 10 хлопчиків в трусіках з 10 хлопчиків в трусіках?
Сплюшка• 14 июля 2024
Ответ длявсе по ГОСТу!
Може?)))
всегдаДаДа• 14 июля 2024
Лена, я же говорила, что ребёнок его. Ты заставила тест делать, верните деньги за тест и пусть он начнёт платить алименты! Я сказала, ничего не подпишу о содержании ребёнка, пока за 4 года не заплатит все алименты!
Стильна штучка• 14 июля 2024
Тю... Я у свого питаю, чи є на стороні діти? Немає, каже....
Та я б щаслива була, вже поїхали б давно! Але ж ні.
Ех автор, щаслива Ви!
Рассказница• 15 июля 2024
Блін, зараз всі з 2 дітьми мріють, щоб 3тє дитя десь з´явилося швидко у чоловіка.
Я натуралка• 15 июля 2024
Знаю чоловіка, який вже два роки на пенсії. В нього є дочка, про яку не знає дружина. Дочці 24-25 приблизно. Допомагав весь час як міг, разом з двома дорослими 35+ синами.
Леннон_Жив!• 15 июля 2024
Ответ дляЯ натуралка
Ще й синів припахав
Цікава ситуація
Я натуралка• 15 июля 2024
Ответ дляЛеннон_Жив!
Ще й синів припахав
Цікава ситуація
Нікого він не припахував. Як вже вони були дорослі, то зізнався що в них є сестра. Що якщо з ним щось станеться, щоб вони це знали, познайомив. Матері просив не казати. Вони самі вирішили їй допомагати поки вона ще в школі вчилася. Не завжди грошами, бо вона не в Києві живе.Потім в інституті вчилася.
Це їхня ініціатива.
Небалувана Галя• 15 июля 2024
Ответ дляРассказница
Ні за що. Я готова з ним мінятись. Я піду в зсу, а він буде з дітьми. Професія моя підходяща. Але народжувати дитину нізащо. Та це брєд, блін. Двоє і так з головою, тим паче в цей час