Цікавий писочок• 15 июля 2024
Аквапарк в Мукачево или Косино
Посоветуйте пожалуйста какой аквапарк лучше, в Косино или в Мукачево (Карпатия)
Роздратована шкіра• 15 июля 2024
Ответ дляВподобайден
Косино
Косино, це той де така гарна гірка-метелик? Там взаглі хоч якась тінь є, щоб сховатися чи все на сонці ? Ніколи не була, варто з дитиною їхати заради аквапарку ?
Вподобайден• 15 июля 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
Звідки їхати?
Роздратована шкіра• 15 июля 2024
Ответ дляВподобайден
Звідки їхати?
Київ. Ніколи не була на Закарпатті.
Вподобайден• 15 июля 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
Київ. Ніколи не була на Закарпатті.
Спеціально не варто. А як частина відпочинку, можна.
Вподобайден• 15 июля 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
Зараз в Косино на сонці +50.
Це правда. Не дуже вдала погода для аквапарку.
Роздратована шкіра• 15 июля 2024
Ответ дляKot-2e6b
Я б поїхала краще в Карпатію в таку спеку там можна бути в закритому приміщенні і вийти ближче до вечора.Аквапарк класний
Дякую за пораду. Мені на сонце не можна, то це дійсно цікавий варіант.