Щас ухожу• 15 июля 2024
Не зрада, але пора валить
Мабуть дівчата все ….
Виговоритися навіть сил немає
Ответ дляCoffee is Love
Я не кажу що повинні і що це нормально.
Але не треба будь ласка розповідати те чого нема щоб потім матрьошки читали та тішилися.
Якщо ви й авторка тих слів заходите сюди ще й досі - значить маєте життя, руки і світло бодай півдоби, як і всі ми.І не треба заперечувати це. Краще б ЗСУ подякували.
Від того , що я дякую і допомагаю то нічого нажаль не змінюється. І не зміниться.
Ответ дляCoffee is Love
Я не кажу що повинні і що це нормально.
В мене нема літаків і ракет.( І життям наше життя назвати важко.
Ответ дляCoffee is Love
Я не кажу що повинні і що це нормально.
Про що я розповідаю таке, чого нема???
Marinamariana• 16 июля 2024
Ответ дляVA 11
Мрази. Но наши мрази не меньше, что допустили войну. И да, чтобы не было войны, нужно было вылизывать. Или Вы готовы умереть ?
Я не буду стоять на коленях перед кацапскими ублюдками . Если надо умру , на колени не стану .