Сиренькая• 16 июля 2024
Порадьте, будь-ласка, що купити з їжі щоб можна було вижити без холодильника
Бажано з корисного.... білок де брать навіть не знаю, в магазинах холодильники теж не працюють. Вчора світло було 4 години на добу, сьогодні буде 2 години.
Холодильник виключу, він перетворився на шафу, поки він сам не сдох.
Я уже просто на грані, хочеться кричати від розпачу
Бабця в мештах• 16 июля 2024
Ответ дляСиренькая
Яйця хіба без холодильнику виживуть?
Так, звичайно, якщо ціла скорлупа.
Жила 6 р в гуртожитку без холодильника + 1 р інтернатури + 2 р зйому. Так, непросто, але цілком реально. Люба приготована їжа спокійно стоїть до наступного дня, головне не їсти ложкою з кастрюлі і можна поставити в таз з холодною водою
Добра, коли сита!• 16 июля 2024
Ответ длязабиякина
Після відкриття упаковки, його треба зберігати в холодильнику. Типу відкрив і приготував відразу, щось з всієї упаковки.
Есть поллитрашки, как раз. На один раз.
Сиренькая
• 16 июля 2024
Ответ дляДобра, коли сита!
Белок в бобовых) ну и всякие тушёнки выручают, но они что по качеству г.... У нас запас каш, макарон. Вообще, когда переехали в свою кв, то не было холодильника недели две, ждали зп))) а это был конец лета, но адски жаркий. Брала продукты на раз, готовила на раз. Неудобно, трудоемко, затратно, но какое-то время держаться можно. Вам бы лучше какой-то аккумулятор для холодильника иметь, так как в данном случае сроки этого пи...ца могут быть не ограничены.
В мене є екофлоу, 6-8 годин відключення холодильник працював. А сьогодні світло буде 2 години за добу! Який акум це потягне? Той що за 200 тис?
Фоточки нема• 16 июля 2024
Ответ дляСиренькая
Плита в мене газова, те що кипятком залить мені не можна. Я запитала саме за продукти, що виживуть без холодильника
А почему нельзя то, что залить кипятком? Если гречку замочить обычную, то она тоже приготовиться сама. Мивину всякую понимаю почему нельзя, а кус кус и овсянка обычная - что не так с этой едой?
Добра, коли сита!• 16 июля 2024
Ответ дляСиренькая
Обложите холодильник льдом, у меня морозилка забита бутылками со льдом. Когда долго нет света - перекладываю в холодильник из морозилки.
Сиренькая
• 16 июля 2024
Ответ дляОхиИВздохи
Підкажіть, помітила, що холодильник гарячий по бокам. Це вже йому хана?
Він гарячий коли температуру наганяє потім повинен бути нормальним
Добра, коли сита!• 16 июля 2024
Ответ дляОхиИВздохи
Ноуфрост всегда тёплый, а сейчас просто очень жарко.
забиякина• 16 июля 2024
Ответ дляФоточки нема
Есть 0.5 и даже 0.2. Детское молоко. Можно такие брать, если литра много.
Ми до кави в основному використовуємо. Треба купити порційні вершки.
Настав час консерви і тушонки
Флюорография гуся• 16 июля 2024
Ответ дляСиренькая
Яйця хіба без холодильнику виживуть?
Я за сьогодні вдруге таке чую. Невже Ви не знаєте, скільки і при якій температурі можна зберігати яйця?
Сиренькая
• 16 июля 2024
Ответ дляДобра, коли сита!
Якби я сиділа цілий день вдома, то бігала б з цими бутилками
Бойцовская• 16 июля 2024
Я на одній траві живу. Помідори,огірки,перець,зелень-моє все зараз. В мене газ(мені реально пощастило),то можу кашу/картоплю/макарони зваритьяйця,до речі,треба нюхати в магазині. Вчора взяла лоток, добре що додумалась глянути і понюхати їх,а вони погано пахнуть.
Сало, до речі,можна засолити в банці. Щоправда де б хоч трохи прохолодне місце знайти..
В мене ще морозильна тримає, хоч світла немає по 18 годин..
Педиатор_я• 16 июля 2024
Ответ дляЛизочек
Да, при комнатной температуре от недели до двух точно лежат. Главное, не мойте
Ключевое слово ’при комнатной’. Это градусов 18. Сейчас температура воздуха в комнатах выше
Перша на селі• 16 июля 2024
Мюсли с хлопьев овсяных и орехами, сухофруктами с растительным молоком. В соевом молоке много белка. И ничего не портится.
Федорино Горе• 16 июля 2024
Ответ дляОхиИВздохи
В мене з минулої зими він гарячий і досі працює, так що, не факт, що хана.
Педиатор_я• 16 июля 2024
Ответ дляБабця в мештах
Так, звичайно, якщо ціла скорлупа.
Жили в общежитии без холодильника?!
Добра, коли сита!• 16 июля 2024
Ответ дляСиренькая
Уходите из дома - перекинули в камеру и все. Не отключили - хорошо, а отключили - поможет
ЭкстрасенсиХаЯ• 16 июля 2024
Ответ дляОхиИВздохи
Вы его раньше никогда не трогали? это нормально и он нагревается не только во время жары.
Флюорография гуся• 16 июля 2024
Ответ дляБабця в мештах
Так, звичайно, якщо ціла скорлупа.
Ми ввечері перекип´ясували суп, щоб вранці його доїсти. Холодильників не було тоді у нас, вже на 4 курсі я купила собі бу холодильник.
Федорино Горе• 16 июля 2024
Ответ дляСиренькая
Я сьогодні подивилася, що можна зробити розчин на 1 літр води - 300 грам солі, заморозити і складати в холодильник, довше триматиме холод. Бо я також працюю, то зранку класти і до вечора нехай лежать, але треба на кожну полицю по пляшці 1,5 літра мінімум.
Бабця в мештах• 16 июля 2024
Ответ дляПедиатор_я
Жили в общежитии без холодильника?!
Прикиньте?) Конец 90х-начало 00х. Холодильник очень редко у кого был в общаге тогда
Флюорография гуся• 16 июля 2024
Ответ дляОхиИВздохи
Ів мене такий, і в знайомих.
Каяспер• 16 июля 2024
Наверное обратить свой взор на кухню азиатских стран. Все острое, кисло-сладкое, лепешки с сыром. Кукуруза. Кстати, а по чем сейчас качан? Я видела 2 недели назад по 45 грн/шт, может подешевели?
Директор Пляжу• 16 июля 2024
Яйца не хранят в холодильнике - вот вам белок.
Бабуля яйца хранила в сарае, собирала месяц - потом на базар.
Яблоки, бананы, помидоры, огурцы, лук, кукуруза, арбузы, дыни - холодильник не нужен.
Орехи, сухофрукты.
Флюорография гуся• 16 июля 2024
Ответ дляФоточки нема
Гречані пластівці смачні і корисні, мої діти вже дорослі, і люблять їх, але ціна зараз на них висока.
Вакцениро Вона• 16 июля 2024
Ответ дляСиренькая
О боже.. так вообще все просто у вас. Готовые порции в морозилку в судочки
Педиатор_я• 16 июля 2024
Ответ дляБабця в мештах
Ничего себе
Ms. Скромность• 16 июля 2024
Ответ дляЛенне-Рейма
Мівіна з курочкою, мівіна гриби сир.
Я серйозно, якщо що
В чим її заливати?
Флюорография гуся• 16 июля 2024
Ответ дляФедорино Горе
В мене пару років такий, тож думаю, що попрацює ще.
Вакцениро Вона• 16 июля 2024
Ответ дляФлюорография гуся
В гугле людей забанили)