Хачапууури• 16 июля 2024
Переживаю за доньку, 32 роки досі не заміжня, коли починаю говорити на цю тему
ображається і агресивно відповідає. Щоб ви порадили?
Чарівна патика• 16 июля 2024
а вы не миллионер - тоже можно вас клевать этим днями
только что изменится?
аж ничего
только что изменится?
аж ничего
Мрію про космос• 16 июля 2024
Не чіпати її з цим питанням, сама розбереться. В мого сина в 21 рік ще не було дівчини, тільки спорт і навчання в голові, але сам вирішує, що йому треба.
Хачапууури
• 16 июля 2024
Стидно перед друзями і знайомими, постійно задають це питання
Бубль Гум)• 16 июля 2024
Ответ дляХачапууури
Вот их и посылайте, что вы к ней дое.ались?
Треба ось так• 16 июля 2024
Ответ дляХачапууури
Это тоже ваши проблемы, что у вас нет личных границ и каждый, кто хочет сует туда свой пятак.
Луковая• 16 июля 2024
Ответ дляХачапууури
Фу який примітивний троль
Хачапууури
• 16 июля 2024
Ответ дляБубль Гум)
Якщо я помру, то вона залишиться геть одна
Дай подивлюся• 16 июля 2024
Ответ дляХачапууури
Уууууу! Вам соромно перед кимось за незаміжню доньку? У вас вава, мама!
ПешитеБесАшипок• 16 июля 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
В 32 года уже поздно говорить
Этому нужно учить с детства
Чему учить?
Моторошні троянди• 16 июля 2024
Я такого ж віку.
Незаміжня, не була, без дітей.
Та це свобода! У нас час - розкіш.
Ще переживати, що сторонні скажуть, як мені жити Одне Власне Життя.
Незаміжня, не була, без дітей.
Та це свобода! У нас час - розкіш.
Кусачая Я• 16 июля 2024
Ответ дляХачапууури
скажу Вам як жінка, яка вишла заміж АЖ в 41 рік. відстаньте від неї і займайтесь своїми питаннями і ще: поставте на місце всіх своїх знайомих, родичів, сусідів, нехай живуть своїм життям і не лізуть в чуже життя
Хачапууури
• 16 июля 2024
Ответ дляДай подивлюся
Ну всі її віку давно заміжні, з дітками
Луковая• 16 июля 2024
Ответ дляХачапууури
Ну всі її віку давно заміжні, з дітками
А дехто вже навіть розлучений
Дай подивлюся• 16 июля 2024
Ответ дляХачапууури
Ну всі її віку давно заміжні, з дітками
З трьома і двома розлученнями
Хачапууури
• 16 июля 2024
Ответ дляЛуковая
А дехто вже навіть розлучений
Ну хоча би дітки є, а тут все одна і одна
Телепузик• 16 июля 2024
Те що Ви мати, не значить, що Ви можете задавати такі запитання. Це може бути болюче питання (якщо вона хоче заміж і сім´ю) Ви маєте розуміти, яка зараз ситуація з чоловіками, і деколи краще бути не заміжньою і не в стосунках ніж чекати днями і ночами щоб з´явився в мережі. А може це її вибір - бути вільною. Не всім потрібні штани в хаті. Зараз жінки самодостатні і здатні самі себе забезпечувати, їм не потрібно чоловіка заради фін.безпеки і щасливої старості.
Мне без сахара• 16 июля 2024
Ответ дляХачапууури
скажіть що вона лесбійка, а в нас поки не дозволили таким як вона одружуватись, але вона дуже хоче вже 10 років як то зробити, навіть запрошення на весілля для них вже готові та сукні куплені весільні, може вони шось порадять?
Все буде Україна• 16 июля 2024
Чтоб дочь вас сказала, что вы старая дура и вы на это не обиделись.
Хачапууури
• 16 июля 2024
Ответ дляТелепузик
Я знаю, що вона хотіла би, але не виходить...
Мне без сахара• 16 июля 2024
Ответ дляХачапууури
свічку тримали що вона геть сама, мамусю)