Чупа-чупс• 16 июля 2024

Месячные второй раз за месяц почему?

Девочки, начались месячные 2 недели назад, а сегодня опять начались? Никогда такого не было, к врачу записана на понедельник аж, переживаю. Может, это быть от жары, например?
Домашня Зюзя• 16 июля 2024
Не може від жари. Лікар скаже від чого. Я проходила лікування

Мяо мой мяо• 16 июля 2024
Нет, идите к врачу.
НетЕщеНаверное• 16 июля 2024
Нет,не от жары.У меня такое было из- за миомы.Идите к врачу
MacOS-ница• 16 июля 2024
В мене саме від спеки було. В 2020 році, я в теплу країну восени 2019 переїхала і в липні 2020, бо не звикла до такої спеки, перші почалися раніше за півтора тижні і потім за 2, знову. Ходила до лікаря, всі аналізи в нормі і більше такого не було. І ви обов´язково сходіть до лікаря, але заздалегідь не нервуйте
Альдебаран• 16 июля 2024
У кожного свої проблеми((( У мене навпаки затримка вже 12 днів. Три тести зробила, сьогодні вранці теж, негативні. До лікаря в неділю, вже так себе накрутила, що хоч би дожить до того візиту. А що 2 рази на місяць, то іноді таке трапляється. Йдіть до лікаря. Спостерігайте, можливо то разова ’акція’
Статус Ква• 16 июля 2024
Може бути вікове, звісно від спеки теж гормони скакають. В мене таке було в 39 років і в 40, далі все ок. Звісно є свої жіночі проблеми, але не критичні і лікар сказала буває.
Кукарачка• 16 июля 2024
Это не месячные, это кровотечение, у вас нарушение цикла, бывает

Шопингмонстр• 16 июля 2024
Было такое от спорта
БоХатая• 16 июля 2024
Может гормональный сбой, у меня было такое.
mavika• 23 июля 2024
Автор, а сколько Вам лет, если не секрет? Что врач сказал на приеме?