Покорительная• 17 июля 2024

Чи ефективна мамографія у 33 роки?

Доброї ночі всім , я за кордоном і мене послали робити мамографію тому що лікар нащупав новоутворення, але я читаю що мамо -не дуже дієве обстеження для 33 роки , як думаєте ?
Може маєте досвід ?
Твердая валюта• 17 июля 2024
Не эффективно. В Украине после 45 раньше отправляли. Сейчас опустили планку. Я делала в 42.низрена не видно, потому что железистая ткань. Маммография видит только если преобладает жировая ткань, поэтому только УЗИ. Но я уверенна чт у вас мастопатия ( кисты). Добавлю: железистая ткань переходит в жировую тканьс возрастом ...

ФФФФристайла• 17 июля 2024
сходите сами на узи
Десь так, але...• 17 июля 2024
Ответ дляФФФФристайла
сходите сами на узи
За границей?😂
автор Покорительная • 17 июля 2024
Ответ дляТвердая валюта
А у вас було щось ? Вони не побачили?
Первоклашка Я• 17 июля 2024
Це не від віку залежить, а від особливостей будови
ФФФФристайла• 17 июля 2024
Ответ дляДесь так, але...
За границей?😂
ну в Польше можно и самой, думаю есть еще страны где можно
Попихтю та й годі• 17 июля 2024
Лучше и узи тоже сделать. У меня фиброаденомы. Но я делаю только узи, грудь маленькая, врач сказал нет смысла мамографию

Попихтю та й годі• 17 июля 2024
Подруга во Франции, там мамограммк вообще после 55 по-моему делают.
Первоклашка Я• 17 июля 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
Ні, роблять за показами, коли потрібно
Лунтик-паунтик• 17 июля 2024
Маммография сама по себе совсем не безобидная процедура. Кстати, в этом году некоторые страны её запретили (Швеция вроде и ещё какие-то). УЗИ более щадящее. А самое главное не паникуйте.
Попихтю та й годі• 17 июля 2024
Ответ дляПервоклашка Я
Ні, роблять за показами, коли потрібно
Она сама попросила, её направили. Там ещё удивлялись, что ей только 42.
Ганцю в кєдах• 17 июля 2024
Я в себе нащупала новоутворення і мені зробили мамографію в минулому році теж за кордоном. Сказали, що все добре. А в цьому році це новоутворення виявилося раком молочної залози. Мені 43
Твердая валюта• 17 июля 2024
Ответ дляПокорительная
А у вас було щось ? Вони не побачили?
Я с 30 лет с этой проблемой живу, наблюдают у врачей. Кисты за все время увеличивались- уменьшались. Где-то исчезали где-то появлялись. УЗИ 2 р в год. Вот в прошлом году доктору не понравилась динамика что выросли в размере, вот и отправил на маммографию ( в радиологии кандидат наук описывала, она мне и объяснила что для неё это обследование как темный лес. Она как в темноте, если что-то и есть то ей не видно. Она и объяснила про железистость тканей и что в моем случае только УЗИ.....
Твердая валюта• 17 июля 2024
Ответ дляГанцю в кєдах
Страна? Рак тоже там же выявили?
Ганцю в кєдах• 17 июля 2024
Ответ дляТвердая валюта
Страна? Рак тоже там же выявили?
Так, там же. Але я після мамографії зробила УЗД в Україні, теж нічого не побачило
Українська Мрія• 17 июля 2024
Ответ дляГанцю в кєдах
Капець.... Бажаю вам одуження.
А лікування безкоштовне? Чи ще й в черзі треба чекати?
автор Покорительная • 17 июля 2024
Ответ дляГанцю в кєдах
Мамографія нічого не показала ?
Твердая валюта• 17 июля 2024
Ответ дляГанцю в кєдах
Вибачте що питаю, а за якими обставинами виявили? ’ Все ж добре’ як вам казали... Пункцію брали?
Ганцю в кєдах• 17 июля 2024
Ответ дляУкраїнська Мрія
Капець.... Бажаю вам одуження.
Лікують зараз, операцію вже зробили. Зараз хімія. Безкоштовно все

Ганцю в кєдах• 17 июля 2024
Ответ дляПокорительная
Мамографія нічого не показала ?
Ні
Ганцю в кєдах• 17 июля 2024
Ответ дляТвердая валюта
Так, я вже сама настояла на біопсії, вона й показала
Українська Мрія• 17 июля 2024
Ответ дляГанцю в кєдах
Можливо, що в той час не було раку. Тому нічого і не виявилося раніше. Він же, падлюка, здатен розвиватись з інших ’станів’, не даремно їх називають ’предраковими’
Твердая валюта• 17 июля 2024
Ответ дляГанцю в кєдах
А який розмір утворення?
Ну ви молодчинка, за кордоном відстояли свої бажання. Мабуть інтуїція гарна.
Наивная Хо• 17 июля 2024
Ответ дляТвердая валюта
Узи совершенно не информативен на ранних стадиях онко. Наверное, лучший метод это МРТ 3 теслы.
автор Покорительная • 17 июля 2024
Ответ дляГанцю в кєдах
Ну якщо на мамограмі і на узд нічого не знайшли , то з чого брали біопсію ? ((
Ганцю в кєдах• 17 июля 2024
Ответ дляУкраїнська Мрія
Був, я це утворення сама відчувала дуже добре, бо худа.
Вже цього року, коли зробили томосинтез з контрастом, то дуже добре було видно.
З цього всього мій висновок такий: якщо отаке щось незрозуміле і є утвори, але на УЗД/мамографії нічого не видно, то треба робити МРТ/ біопсію.
Звісно ти ж довіряєш лікарям до останнього, тому сама собі не могла ці обстеження призначити
Ганцю в кєдах• 17 июля 2024
Ответ дляТвердая валюта
А який розмір утворення?
13 мм після операції, але вже задітий лімфовузол :(
Молодчинка була, якщо ще б раніше пішла й добила їх взяти біопсію
Ганцю в кєдах• 17 июля 2024
Ответ дляНаивная Хо
Так, написала якраз про це
Ганцю в кєдах• 17 июля 2024
Ответ дляПокорительная
З шишки, яку я відчувала в груді
автор Покорительная • 17 июля 2024
Ответ дляГанцю в кєдах
((( міцного здоровʼя вам
Чим відрізняється мамографія від томосинтезу з контрастом ?