Там все розмивчато• 17 июля 2024

При цистите Нимесил поможет снять боль?

Выпила Спазмалгон, не помог, Но-шпу.
Скажите пожалуйста Нимесил облегчит состояние.
Спасибо.
Пукимончиг• 18 июля 2024
Ответ дляtereska
Він вам допоміг, бо вбив саме ту бактерію або гриб, який був у вас в міхурі.
Треба робити бак.посів та пити ті антибіотики або антибактеріальні, які чуттєві саме до цієї бактерії, гриба або вірусу. А ще робиться тест на чутливість твоєї бактерії до груп антибіотиків, тоді буде влучне попадання і не будете навмання купувати в аптеці за порадою подруги.
Он мне помог только снять острую боль. И всё. И пила я этот препарат не навмання, а по рецепту моего врача нефролога. Если бы не надеялась на врачей, не мучилась бы с этой болячкой целый год.

Не худа ні разу• 22 июля 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
Это вам в Польше прописали эти препараты?
В чехии