Курочка• 17 июля 2024
Хто в депресії , зайдіть і почитайте мою історію. Завжди вірте в себе
Я виросла у дуже бідній родині. Батько пив, матір була схильна до самогубства.
Ніколи гарно не одягалась, нікуди не їздила.
Закінчила школу на 3ки, здала іспити (тоді вже було зно) і сусідка порадила мені їхати до столиці. Так і сказала ‚їдь, дитино, до Києва, з голоду там не пропадеш‘.
В Києві я вступила до університету на контракт, сама працювала в магазині і оплачувала.
Немала ні одягу, нічого.
Купила дешевенький телефон
Отак і гнула спину, працюючи по 15 годин на добу.
Вчилась так сяк
Як тут в магазині познайомилась з жіночкою, вона сказала, що нічого гнути спину тут і запросила в іт компанію на стажування.
Замовила словечко за мене і я почала старанно вчитись.
Вивчилась, почала працювати.
Так як ззовні я дуже і дуже посередня, то на багатого чоловіка не розраховувала. Взагалі ні на кого не розраховувала.
Як тут за мною почав залицятись мій майбутній чоловік, із пристойною зарплатнею.
Носить мене на руках, кохає.
Тепер все добре
Але скільки разів я хотіла померли і думала про це, не можу сказати..
Вірте в себе.
Все обов‘язково може змінитись в кращий бік
Немала ні одягу, нічого.
Купила дешевенький телефон
Вчилась так сяк
Вивчилась, почала працювати.
Носить мене на руках, кохає.
Тепер все добре
Вірте в себе.
Пік Антна• 17 июля 2024
Люди годами собеседования проходят и их не берут, а тут из магазина выдернули на стажировку
Сама не знаю• 17 июля 2024
Пусть все у вас будет хорошо!
на местных завистниц не обращайте внимание.
Курочка
• 17 июля 2024
Ответ дляСіточка
А яка спеціальнвсть освіти?
Якась геодезія здається
Смячиком• 17 июля 2024
Ответ дляПік Антна
Девку, которая никогда и компьютера в руках не держала между сменами в ганделике
Локшина на вухах• 17 июля 2024
Ответ дляКурочка
Якась геодезія здається
Вы даже не знаете , по какой специальности учились ?
Курочка
• 17 июля 2024
Ответ дляПік Антна
Мене просто пожаліли
Я була тихенька, хороша дівчинка
Сон і дрімота• 17 июля 2024
Очень заметно что вы всегда учились так сяк, сказка тоже очень посредственная, не интересная, без интриги. Но тема не останется без внимания
Пік Антна• 17 июля 2024
Ответ дляКурочка
Мене просто пожаліли
Я була тихенька, хороша дівчинка
И шо?
Курочка
• 17 июля 2024
Ответ дляПік Антна
А вы на дневном учились?
Так
Середній бал диплому 77 здається
Сіточка• 17 июля 2024
Ответ дляКукусики
Отэто вы загнули 😂
Ну щоб в Києві житло самій знімати, оплачувати прожиття і щей на оплату навчання лишалось, працюючи в магазині.. автор - ви молодець!
Пік Антна• 17 июля 2024
Ответ дляКурочка
Так
Середній бал диплому 77 здається
И учились, и работали, и жилье снимали, и контракт платили. Это ж сколько вам в магазе платили?
Угги в горошек• 17 июля 2024
В мене постійний депресивний стан. Великий страх залишитися без грошей і зараз я в цій біді. Немає навіть в кого взяти в борг
В моїй хаті моя правда• 17 июля 2024
Автор, контракт надо оплачивать наперед минимум за месяц. Молчу про проживание и питание. Про ит компанию вообще смешно очень, прямо вот кому-то очень надо нулевую девочку даже без соответствующего образования учить.
Донька подруги• 17 июля 2024
Яке відношення ваша історія має до людей, які страждають депресією?
Чим вона їм має допомогти?
Шкварочка• 17 июля 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
півроку
Шкварочка• 17 июля 2024
Ответ дляУгги в горошек
у банка і ломбарда
Їжак в панчохах• 17 июля 2024
Ответ дляУгги в горошек
А борг берут в привата і моно. Тримайтеся.
Угги в горошек• 17 июля 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Банк не дає. А так би взяла.
Ms. Анонимная• 17 июля 2024
Ответ дляСіточка
А потом ушла из магазина вообще и на все хватало!