Бавовна• 18 июля 2024
Можливо, у когось є контакти таксі в Модліні?
ми будемо ночувати в Модліні, бо виліт дуже рано. читаю по відгуках, що важко викликати таксі до аеропорту - не їдуть, резерв в убері скасовують і шукай собі вночі щось інше.
може, хтось там жив і знає як місцевих викликати довезти?
дякую!
Бавовна
• 18 июля 2024
Ответ дляОмлетик
Болт не їде теж?
пишуть у відгуках до апартів на букінгу, що скасовує і болт. і нічого з тим не поробиш, гарантії немає
Бавовна
• 18 июля 2024
Ответ дляДинамоКит
Краще офіційно викликати, бо завезе кудись і ніхто не буде знати
воно-то краще офіційне, звісно. але хотілося б мати хоч якусь гарантію, що нас довезуть ці нещасні 5 км.
Омлетик• 18 июля 2024
Ответ дляБавовна
Запитайте в господаря апартів - порадить або й відвезе)
Бавовна
• 18 июля 2024
Ответ дляОмлетик
ну я запитала, але у відгуках пишуть, що отака засада з таксі - а хазяйка геть з цим не допомагає
Зубачистка• 18 июля 2024
Так а зачем ночевать, если вылет очень рано?
В аэропорту просто можно посидеть
Бавовна
• 18 июля 2024
Ответ дляЗубачистка
В аэропорту просто можно посидеть
щоб вночі нормально поспати. виліт ранній, їхати з Варшави близько години. та й не той там аеропорт (маленький, для лоукостів), щоб можна було б посидіти комфортно. ми з дітьми.
Помилуйте мадам• 18 июля 2024
Ответ дляБавовна
Учтите, что частник накрутит цену в 3-4 раза, говорю из собственного опыта: тоже рано надо было в аэропорт, по приложению не вызывались, взяли на улице, в итоге вместо 35-40 зл заплатили 130 типа по счетчику
Червона калина• 18 июля 2024
Ехали недавно, с вечера заказала Болт на 3 часа ночи. Это дороже, чем просто такси вызывать.
Пришло подтверждение, водитель приехал вовремя, всё ок.