Теща дочки• 18 июля 2024
В яких навушниках звучання просто неймовірне?
порадьте будь ласка
Мелочунь• 18 июля 2024
Ви якого типу наушники хочете? Повнорозмірні? Чи навпаки, компакті, по типу AirPods?
Ласкове телятко• 18 июля 2024
Ответ дляМелочунь
А существуют еще полноразмерные со шнуром?
Сама купляю квіти• 18 июля 2024
Ответ дляЛаскове телятко
Конечно
Мелочунь• 18 июля 2024
Ответ дляЛаскове телятко
Думаю так. Залишки точно ще розпродують, як мінімум. І дешевше можна купити.
Ласкове телятко• 18 июля 2024
Ответ дляМелочунь
Garrett хорошие?
Дама_с_коготками• 18 июля 2024
Ответ дляБелоснежная
sennheiser
а Marshall
? куда там тому санитайзеру вашему ))))
Пез Году Неделя• 18 июля 2024
Ответ дляЛаскове телятко
Звичайно, і море класних. Я раджу панасонік, в них звук неперевершений!
дякую аж підскакую• 18 июля 2024
Ответ дляБелоснежная
sennheiser
Momentum 4
Мой муж в восторге от них
Дама_с_коготками• 18 июля 2024
Ответ дляЛаскове телятко
Garrett хорошие?
в поиске гарретт какаие то все для спец использования для охотников и для металлоискателей
Ласкове телятко• 18 июля 2024
Ответ дляДама_с_коготками
туда тоже можно..
Ласкове телятко• 18 июля 2024
Ответ дляДама_с_коготками
Да мне гугл тоже выдал, потом читаю думаю странно..больше нет что ли проводных, но изменила запрос, уже другие показал))
Мелочунь• 19 июля 2024
Ответ дляСмайликівна
Кумедно читати ’залишки ще розпродають’
Що тут кумедного? За декілька років вони майже перестануть випускатись, як прості мобільні телефони, яких замінили смартфони. За статистикою більшість людей купують саме безпровідні навушники, попит знизився. Залишуться тільки деякі такі моделі.