Ух яка ж Я• Изменено 19 июля 2024
За скільки місяців/років у вас зникло запалення на верхівці кореня зуба (кіста)
Бо мені лікували канали зуба 3 роки тому в дуже дорогій клініці, я спецом не жалкувала грошей щоб був результат, останні технології протоколи
Але не затягується на КТ воно
Тобто все так само, не зменшується, але і не збільшується..
Але не затягується на КТ воно
Ух яка ж Я
• 19 июля 2024
Ответ дляAlex_Kri
Может и не уйти. Положительный результат гарантировать нельзя
А якщо воно не пропадає, і не збільшується, чи можна з таким запаленням жити і просто кожного року на КТ спостерігати?
Ответ дляУх яка ж Я
Можно. Просто понимать, что возможны риски - может обостриться в неподходящий момент. Может дать осложнение при хирургических вмешательствах в соседних областях
Отжигающая• 19 июля 2024
Десь через пів року кіста повністю зникла. Зменшення було видно через 2 міс.
Щастя-здоровля• 19 июля 2024
Видео для стоматологов, но можете глянуть про лечение кист. Очень познавательно