Несу добро людям• 19 июля 2024
Бронь через букінг-я питала про проживання з тваринами (кішка)
Відповіли що можна 50€.
Сьогодні будемо їхати заселятись, але плани змінились й потрібно забирати двох котів з собою (це ще *50€?)
Навіть боюсь питати. Бо на пустому місці так багато платити. Не знаю що робити.
Коти ввічливі, стерилізовані, без проблемні)
Можливо хтось стикався.
Тариф який називають у букінг за проживання з твариною це за одного чи взагалі за наявність тварини на відпочинку?
Можливо хтось стикався.
Захекалася читать• 19 июля 2024
За одно животное.
И часто с двумя в принципе нельзя.
Спрашивать обязательно.
Это цена за весь период проживания?
Мы обычно платили 20 евро в сутки за животное. Если вообще удавалось найти чтоб с животными разрешали.
Это всегда дорого.
И часто с двумя в принципе нельзя.
Спрашивать обязательно.
Это цена за весь период проживания?
Это всегда дорого.
Перша на селі• 19 июля 2024
Ответ дляRocka Rolla
Коти ввічливі👀👀👀
А вдруг ввічливим скидка
Автор, имея животных вы должны понимать что это ответственность, в том числе и материальная
Щепотка_совести• 19 июля 2024
Поставте фільтр «дозволено з тваринами» і обовʼязково звʼяжіться з помешканням для уточнення умов. Можна часом знайти і без доплати.
Сон і дрімота• 19 июля 2024
Я віддала свого кота в готель для котів в Києві 200грн доба,навіщо везти з собою
Несу добро людям
• 19 июля 2024
Ответ дляRocka Rolla
Коти ввічливі👀👀👀
Вам смішно) А на справді це має значення-наприклад не псують меблі, не мітять територію, дуже спокійні ( здебільшого сплять), не роблять галасу)
Несу добро людям
• 19 июля 2024
Ответ дляЗахекалася читать
За одно животное.
И часто с двумя в принципе нельзя.
Спрашивать обязательно.
Это цена за весь период проживания?
Это всегда дорого.
И часто с двумя в принципе нельзя.
Спрашивать обязательно.
Это цена за весь период проживания?
Это всегда дорого.
Так, мені відповідали за весь період,
Дякую за пораду. Обговорю це обовʼязково.
Мона Лиза• 19 июля 2024
Ответ дляНесу добро людям
це просто іншим словом називається, ’не шкодять’ чи щось подібне. ввічливість - це типу про людей
Несу добро людям
• 19 июля 2024
Ответ дляСон і дрімота
Я не в Україні, плюс я не можу залишити їх - не має на кого. А готель у нас від 65€ доба…ще й стресу купа.
Краще зі мною поїдуть)
Доставучая• 19 июля 2024
Ответ дляНесу добро людям
ви завжди подорожуєте з ними? ви в курсі як вони адаптуються до нового місця і впевнені що їх поведінка не зміниться? бо в мене протилежний досвід, коли свого домашнього спокійного і мегаввічливого на 2 тижні повезла у відпустку в інше житло
долой_лама• 19 июля 2024
Ответ дляНесу добро людям
Це чемні називається) З нас кілька разів не брали взагалі, раз заплатили за одного, хоча було двоє. Кожен прописує сам, шо хоче
Несу добро людям
• 19 июля 2024
Ответ дляЩепотка_совести
Я так в робила, у мене бронь ще з зимку, просто тоді обговорювала проживання одного кота, а зараз є потреба взяти обох.
Захекалася читать• 19 июля 2024
Ответ дляНесу добро людям
Спросите вдруг не надо доплата.
Несу добро людям
• 19 июля 2024
Ответ дляДоставучая
Так, ми вже 6 років подорожуємо з ними. Вони добре адаптуються й їм подобається це ) просто зазвичай були без оплати апартаменти, з доплатою вперше орендувала. Тепер ось думаю над цим.
Несу добро людям
• 19 июля 2024
Ответ дляЗахекалася читать
Спросите вдруг не надо доплата.
Дякую! Зараз буду телефонувати. У них там сієста - ніхто не відповідав на дзвінки.
Несу добро людям
• 19 июля 2024
Ответ дляДоставучая
В нас дуже люблять сидіти на новому місці / ми зазвичай орендуємо з терасою житло- щоб їм було де полежати) хоча вони й балкони також люблять. Але тераса з садом більше подобається й котам й дітям)
Янка-угомонись• 19 июля 2024
Мы в прошлом году свою возили в Испанию через Францию. Выбор гостиниц из-за животного был не большой и селили в отдельном крыле. Когда проносили через ресепшен переноску никто не смотрел кто в переноске и сколько их там)
Тоже 50 была доплата.
Можете на дверь табличку установить «не беспокоить» и никто заходить и считать ваших котов не будет.
Тоже 50 была доплата.
Несу добро людям
• 19 июля 2024
Ответ дляЯнка-угомонись
Тоже 50 была доплата.
Дякую!
Ви також на відпочинок їздили?
Аристократка-тунеядка• 19 июля 2024
Ответ дляНесу добро людям
Останній ремонт після найкращого в світі собаки квартирантів вийшов мені у майже 2 тис долл.
Янка-угомонись• 19 июля 2024
Ответ дляНесу добро людям
Дякую!
Ви також на відпочинок їздили?
Да. Нам сказали, что стоимость присмотра 30 евро/сутки, если оставить дома. Мы на 2 недели уезжали, поэтому решили взять с собой. Когда только на выходные уезжаем, насыпаем 3 горшка, 3 суточных порции и 3 больших миски с водой.
Несу добро людям
• 19 июля 2024
Ответ дляАристократка-тунеядка
Я не з таких людей. Справді. Я розумію про що Ви, але я знаю як вони себе поводять вдома й спокійна за них й за наслідки.
А ось у сестри собака - так вона їм й стіл по гризла й мʼякі меблі подрала…мама рідна. Я в шоці з такого.
Янка-угомонись• 19 июля 2024
Ответ дляАристократка-тунеядка
Мы с собой все тащили. Горшки, подстилки, когтеточку. Полбагажника
Несу добро людям
• 19 июля 2024
Ответ дляЯнка-угомонись
Ми також на вихідні часто їздимо - мені здається коти сплять весь час. Бо по камерах вони дуже рідко ходять - сплять - іноді пограються трохи й знову спати. А коли діти вдома - коти завжди активно біля них )
Несу добро людям
• 19 июля 2024
Ответ дляЯнка-угомонись
Rocka Rolla• 19 июля 2024
Ответ дляНесу добро людям
Та я розумію про що ви))) просто словечко підібрали смішне)) я прям уявила як ваші коти - приберіть мій лоток будь ласка, дякую за сніданок, на все добре 😻😻😁
Несу добро людям
• 19 июля 2024
Ответ дляRocka Rolla
Доречі про лоток - один не піде в туалет поки його не помиють - буде терпіти довго. Дуже впертий) іншому все одно)