Teonaa• 19 июля 2024

Якщо вони не можуть забезпечити ні електрику, ні воду - нічого - то чого

То чого не відкривають кордон? Ну навіть останній ніггєр, вибачте за расизм, - не почував себе настільки «ніггером», як я! Він вкалував як ішак, ніфіга не заробляючі, але!!! - йому давали дах на головою, їжу як слону, і подарунки. А потім - його асбабаділі - причому нормально! А не так, як нас. Так освободили, що його нащадок спокійно обіймав пост ПРЕЗИДЕНТА на хвилиночку. Та що ж за йоптвоюмать. Де американці? Я хочу щоб мене освобождали американці. А не ці абізЯни дикі.
Я запитую на повному серйозі - ч о м у українці це терплять. В ім‘я чого?
Можете мене і забанить, і ляща дать - но ще гіршого життя не було! Даже якщо вам порох, яник, ющ - насрали в чай. Не було.і одна б справа якби оцей що зараз - кудись рухався. Але ж ні! То що, скажіть на милість - я на повному серйозі - тут ловить, і коли? Через років 100? 500? То я не зловлю, наприклад.
Далі ідуть по тексту виключно матюки вищої проби. Триповерхові.
ingaruta• 20 июля 2024
Удалено администрацией...
ingaruta• 20 июля 2024
Удалено администрацией...
автор Teonaa • 20 июля 2024
Ответ дляingaruta
заедут танки во двор и вы спокойно отдадите бухим бурятам с кадыровцами свой дом и дочку с сыном на ночь?не будете воевать?убежите городами?
Боїмося
Ще писали по стовпам всю країну перевішають.
Що ще? На кол може? Бо водився за ними такий гріх. То може б їм коли (кіл) би випобляти, а не ракети, може ракет харош?
Oasis in the Desert• 20 июля 2024
Ответ дляЕнот why not
маня перелогинилась.
Я не живу на форуме. Не знаю, кто такая Маня и знать не хочу.
Государство (любое) - это система принуждения. Глупо не понимать этого....Любое государство защищает свою целостность жизнями своих граждан.
автор Teonaa • 20 июля 2024
Ответ дляingaruta
так вы не спали ночь.якобы света у вас нет))строчили тут
Удалено администрацией...
класс123-7dcf• 20 июля 2024
Ответ дляNatal_ka91
Він наш вирок
А Народ приговор для него. Он уже наиздевался над народом, пора народу над ним!
автор Teonaa • 20 июля 2024
Ответ дляingaruta
кому вы объясняете.оно им не надо.то боты
Бот бота відіт іздалєка..🤷‍♀️😂
автор Teonaa • 20 июля 2024
Ответ дляOks234
Агресивна жіночка, без критичного мислення.
Головне інстинкти
Без критичного мислення вашого ще ніхто не вмер. І навіть не вмерли без логічного.
А ви про що, перепрошую? Я наче мислення озвучила в темі, все наче чітко.
автор Teonaa • 20 июля 2024
Ответ дляОлечка79
Эта тетка обиженная жизнью, внешность ужасная, дети с проблемами по здоровью, свой мужичок под юбкой , а она постоянно перемогаэ на страничках этого форума . Что в головах этих диванных патриотов -загадка
Котра з них? Інагуранта? Чи як там
автор Teonaa • 20 июля 2024
Ответ дляOasis in the Desert
Серйозно? А може люба держава недопускає війну до своїх громадян? Нє? Подивіться на будь яку з наших аля партнерів. Подивіться на партнерів росіі. Хто лізе воювать?
автор Teonaa • 20 июля 2024
Ответ дляingaruta
Енот why not у вас методичка застарела.идите помогите ростову противогазы надевать,белгороду бронежилеты и завалы разгребать.и свечки раздайте.у вс треть россии без света .про нищиту промолчу
А як ви ставитеся до понятта «патріотизм»? Це добре чи погано?
Тасама• 20 июля 2024
Ответ дляJulliK_
Сегодня наступила полная безысходность после новости про ’уйду с поста президента когда закончится война’
Ну так она ж никогда в таком случае не закончится
Зачем ему ее заканчивать?))))
Оксана-004e• 20 июля 2024
те рукалицо - любители зеко-манды или боты? или те, кто наживается на войне?
Оксана-004e• 20 июля 2024
lilu1990• 20 июля 2024
Ответ дляultragringo
Очень точно написано. Мужчин очень жаль. Они хуже рабов.
Тобто зсу це вже не герої а раби на галері?
lilu1990• 20 июля 2024
Ответ дляTeonaa
Не нада дзьобать.
Ок, я ж не проти, я кажу - в ім‘я чого???
Автор, ви зразу узнаєте в ім´я чого, як останній солдат зсу покине свою позицію.
Soufit• 20 июля 2024
Ответ дляПавела
Навіть з повісткою, досі вона могла спокійно виїхати. Зараз, здається, для військовозобов´язаних жінок також потрібні ВОД на кордоні. Але це поки одиничні випадки. З жінками, навіть з тими, які військовозобов´язані ситуація дуже лайт поки, на відміну від чоловіків. Тому, якщо планувала їхати, то можна було, та і зараз може пробувати. Якщо боїться нехай проконсультуєтеся з юристом. Здається там штраф - це максимум, який також ще можна оспорити. Це на даний час.
Для всіх, хто насміхається з дописів про повістки жінкам медикам, ви реально досі не в курсі, що їм також приходять повістки?
Працюю в КДЦ, ще про жодну повістку в нас ніхто з нас не чув. Оновити дані в Резерв +, так треба, а повістки не прислали, я б знала
Тасама• 20 июля 2024
Ответ дляVeselka8
Так у нас свободная страна.
Можно смеяться с русни, может издеваться с русни, можно убивать русню, что не так????
Как это что? Истинную свободу от москалей отрымаемо.
А это когда великий украинец решает что будет. Когда Великая Украина строит и производит на своей территории всё. Когда Великая Украина входит в десятку лучших экономик мира. Вот что мы получаем.
Ти геть цокнута??? Задрала вже , ботня зелена
Оксана-004e• 20 июля 2024
Ответ для_Alekssandra_
И не нужно выдумывать велосипед.
Но как они классно, начиная с сериала это все устроили.
ну слушайте, это же стало очевидно что к чему, когда после сериала заявили про президента! Ну как этого нельзя было видеть???
lilu1990• 20 июля 2024
Ответ дляTeonaa
У путіна в планах було напасти на Естонію а не на нас.
Павела• 20 июля 2024
Ответ дляSoufit
Моя сестра медик і більшість її співробітників отримали повістки. Не поштою, а на роботу принесли. Пройшли влк. До жінок питань значно менше, силою не мобілізували. Ви про це знаєте? Ви в курсі про всіх медиків в країні?
Оксана-004e• 20 июля 2024
Ответ дляVeselka8
Как же вы стараетесь ой как стараетесь ))
Не мечтайте русачки!
Никто никуда не выйдет, никаких Майданов не будет мои хорошие)))
володя ! Делай что хочешь, бомби что хочешь, вперед володька!!!
НИКТО НИКОГДА не ПОЙДЕТ
ПРОТИВ ЗЕЛЕНСКОГО И НАШЕЙ ВЛАСТИ.
Перемагай володя, у тебя же ’СВО’ вот и перемагай перемагайчик))
А то через народец пытаешься что-то там повлиять ?
ХАХАХАХАХАХ!!!
та володя (наш) уже давно победитель, не нервничайте! у него все хорошо
автор Teonaa • 20 июля 2024
Ответ дляlilu1990
Даже я нп знаю до сказати Вам(
А і те і те? Не може?
автор Teonaa • 20 июля 2024
Ответ дляlilu1990
Я з вами уже говорила ж наче
Не будемо колами ходити
автор Teonaa • 20 июля 2024
Ответ дляОксана-004e
А отак! А якщо я не дивилася??? Я і досі не дивилася
автор Teonaa • 20 июля 2024
Ответ дляlilu1990
Да шо ви там знаєте
Він сам не знає про свої плани
автор Teonaa • 20 июля 2024
Ответ дляТасама
А моя тема здорова вже? Мені дадуть денюшку? Чи яка схема?😂😂
Soufit• 20 июля 2024
Ответ дляПавела
Якщо в нашому медзакладі, нікому не приносили на роботу, серед моїх знайомих медиків такого не чути, то чому я маю вірити написаному тільки тут? Ви хочете сказати, що медикам по всій країні приносять повістки, а у нашого КДЦ якісь привілеї?))
Оксана-004e• 20 июля 2024
Ответ дляColombina.
Полностью согласна с вашим постом. Почему украинцы это терпят - потому что терпилы, каких еще свет не видывал. Меня уже на истерический смешок прорывает, когда вспоминаю эти ’мы терпеть не будем!!!’.
терпилы теперь называются - незламни
Soufit• 20 июля 2024
Ответ дляПавела
Сестра медик, це вже як брат сусіда з СБУ)))