То чого не відкривають кордон? Ну навіть останній ніггєр, вибачте за расизм, - не почував себе настільки «ніггером», як я! Він вкалував як ішак, ніфіга не заробляючі, але!!! - йому давали дах на головою, їжу як слону, і подарунки. А потім - його асбабаділі - причому нормально! А не так, як нас. Так освободили, що його нащадок спокійно обіймав пост ПРЕЗИДЕНТА на хвилиночку. Та що ж за йоптвоюмать. Де американці? Я хочу щоб мене освобождали американці. А не ці абізЯни дикі.
Я запитую на повному серйозі - ч о м у українці це терплять. В ім‘я чого?
Можете мене і забанить, і ляща дать - но ще гіршого життя не було! Даже якщо вам порох, яник, ющ - насрали в чай. Не було.і одна б справа якби оцей що зараз - кудись рухався. Але ж ні! То що, скажіть на милість - я на повному серйозі - тут ловить, і коли? Через років 100? 500? То я не зловлю, наприклад.
Далі ідуть по тексту виключно матюки вищої проби. Триповерхові.
Ответ дляColombina.
идите занимайтесь перемогой, что-то никаких улучшений на фронте не видно с 2023
что-то плохо вы работаете
Эта тетка обиженная жизнью, внешность ужасная, дети с проблемами по здоровью, свой мужичок под юбкой , а она постоянно перемогаэ на страничках этого форума . Что в головах этих диванных патриотов -загадка
Ответ дляingaruta
Боже,у вас света нема?Життя жахливе?Ви ж в 11 вечора склепали темку і сидите на форумі безвилазно.Вам позаздрити потрібно!
Позаздріть🤷♀️
Мені ці блекаути не треба.
А яке значення має що я роблю в 11 - сру, тему клєпаю чи займаюся коханням? Таке щось ви ляпаєте, ні в сраку і в пзду
Мені ці блекаути не треба.
Ответ длякласс123-7dcf
При Яныке майдан начался -всего лишь приостановили процес подписания соглашения с Ес, так сразу люди вышли. А сейчас и свет не дают, и цены, комуналка, бензин выросли, и в людей стреляют, а майданить никто не хочет, всё пучком)
цены во всем мире выросли.в россии еще хуже.
Ответ дляLike-995b
После неявки по повестке как-то не хочет проверять
Навіть з повісткою, досі вона могла спокійно виїхати. Зараз, здається, для військовозобов´язаних жінок також потрібні ВОД на кордоні. Але це поки одиничні випадки. З жінками, навіть з тими, які військовозобов´язані ситуація дуже лайт поки, на відміну від чоловіків. Тому, якщо планувала їхати, то можна було, та і зараз може пробувати. Якщо боїться нехай проконсультуєтеся з юристом. Здається там штраф - це максимум, який також ще можна оспорити. Це на даний час.
Для всіх, хто насміхається з дописів про повістки жінкам медикам, ви реально досі не в курсі, що їм також приходять повістки?
Ответ дляПавела
Спасибо.
Ответ дляПавела
кому вы объясняете.оно им не надо.то боты
Плохая зайка• 20 июля 2024
Ответ дляm.wind
Ви навіть зареєструвалися спеціально, щоб призвати на мітинг)
Нет, не для этого. Не имеет смысла кого-то куда-то призывать: народ никуда не пойдёт просто так. Вы для чего зарегистрировались, лучше расскажите?)
fox with matches• 20 июля 2024
Ответ дляMammamiasantalucia
Скажіть це всім тим, кого закатовували в білоруських СІЗО, за те що вони на скамійки босими ногами ставали
краще поцікавтесь скільки людей закатувало тцк, і хто тільки їм гроші платить? за чий рахунок цей банкет? в нас країну чекає дефолт, а гроші цим шакалам йдуть і йдуть. Ловлять і ловлять. катують і катують
fox with matches• 20 июля 2024
Ответ дляOks234
Для вас кордон відкритий.виїзджайте якщо життя таке нестерпне і перестаньте створювати такі теми на радість москалям .
знову москалі? Тобто я маю думати про москалів, на ресурсі українському теж маю думати, та оглядатися, чи читають мене москалі?
У вас манія.
А наша влада довела країну до ручки. Хоча перед ними така задача і стояла. Взагалі то
У вас манія.
fox with matches• 20 июля 2024
Ответ дляНаталія-Ната
Автор, спасибо за тему. Я уже подумала что страна обречена. Здесь главенствует фраза «у нас война», власть этим пользуется, люди согласны на все ограничения, наверное даже на голод будет согласно, ибо «у нас война».
де юре немає ніякої війни.
Конституція на паузі. Але вона і є головний Закон України.
Все, що наприймала зелена шобла, не узгоджується з нормами Конституції.
Всі їх постанови- фількини грамоти.
Вони мають нас за ідіотів-терпіл.
Це ж очевидно.
Всі їх постанови- фількини грамоти.
Вони мають нас за ідіотів-терпіл.
Це ж очевидно.
fox with matches• 20 июля 2024
Ответ дляМиззери
А ведь говорил наоборот -войну не закончу -уйду
ну не заканчивает и не уходит.
как обещал. И вообще он никому ничего не должен.
да и мі ему тоже.
так что пошел он со своими указами и законами
да и мі ему тоже.
fox with matches• 20 июля 2024
Ответ дляOasis in the Desert
Просто нужно понимать - реальность такова, что в условиях войны конституционные права граждан ограничиваются.
И так было бы в любой стране.
Виновата во всем россия и трусливый равнодушный мир...
И так было бы в любой стране.
маня перелогинилась.