Мост_Устал• 20 июля 2024

Ощущаю себя говном :(

Муж часто сравнивает меня с женой друга. Что она решительная, хозяйственная, троих родила, карьеру построила и мужа стимулирует… он вроде и не в контексте, что я «плохая». Но постепенно я стала «говном», что я ни на что не гожусь.
За любой промах или ошибку сильно корю и обзываю себя внутрене
So_so• 20 июля 2024
Ответ дляНепереможна
У меня подружка умница красавица с офигенной фигурой, офигенно готовит, знает два языка иностранных и у нее два высших математических. Да ее муж очень круто зарабатывает и внешне ей не уступает.
Я могу обхотется ее мужа)) но у меня маленькие сиси, короткие ноги, лишний вес, я очень средняя на лицо, не умею готовить, языков не знаю и тд)) я ему не интересна вообще))
Вам точно не вариант, всё начинается в голове.

ЗавЛабСнаб• 20 июля 2024
Я б відразу дзеркалила і посилала знайти собі таку ж класну дружину. З дитинства ненавиджу порівняння, мама завжди ставила в приклад інших. Я підросла і її порівняла з мамами подружок. Щось їй не сподобалось.
Апрель Ивановна• 20 июля 2024
Скажите что вы королева , а та жена друга « баба конь», которая и в горящую избу войдет
Непереможна• 20 июля 2024
Ответ дляSo_so
ну при чем тут голова))
мне вот тоже нравятся исключительно красивые мужчины
мой муж достаточно красив.
какой бы прекрасный не был некрасивый мужчина я его не выберу))
Анонім-ка• 20 июля 2024
Ответ дляМост_Устал
Нет, меня он так не называет. Но женой друга восхищается.
Да, я бы хотела быть такой же. Но я не такая.
Скажіть йому одного разу, що так, вона офігенна, так класно вміє вибирати чоловіків, теж так би хотіли)
Апрель Ивановна• 20 июля 2024
Ответ дляНепереможна
А что другу же и вправду повезло, у него крутая тетка
А я бы не из не хотела быть такой крутой теткой . Выгорит она быстро и болеть будет
ivareka• 20 июля 2024
вы с ним согласны?
Звожу з розуму• 20 июля 2024
Ответ дляАнонім-ка
Мені свекруха таке сказала один раз. Я їй - так це ж Ви винні! Вона - чому? Кажу, що Ви ж виховали його таким, що він таку як я вибрав. Ох вона тоді вскинулась, але більше такого мені не казала)))
Ну в мене дві вищих, гарна робота, слідкую за собою, а він роботяга звичайний. Пішла б давно, але зразу не наважилась, а потім засмоктали справи. Їй і інші діти краще, сусідка така вся зірка на платному й оплачує іспити, бо в кафе працює, а моя донька 200б НМТ, вчиться день і ніч, курси-трегінги і не працює. Хоча мета ж різна. Комусь знання, комусь диплом. Люди різні, фах обрали різний.
автор Мост_Устал • 20 июля 2024
Ответ дляivareka
вы с ним согласны?
Я далеко не так много достигла . Хотела бы больше .

Звожу з розуму• 20 июля 2024
Колись кума визнала, що її ідеальний чоловік бив її до лікарні. Були маткові кровотечі. Кажу, щоб підпоїла і відбивну з нього, поки п´яний. По ребрам, селезінці, щоб не було синців і не згадав де. Ну й блювотне в алклголь. Мій як почув, то не порівнює
ivareka• 20 июля 2024
Ответ дляМост_Устал
согласны значит?
Звожу з розуму• 20 июля 2024
Ответ дляМост_Устал
Так він заважає?
Кручу хвости• 20 июля 2024
Замість того щоб розмірковувати над тим яке ви гімно, думайте про те що ви вже зробили для чоловіка.
Вмене була така історія. Ми переїхали в новий дім. Мій чоловік мені розхвалював сусідку. Як в неї чисто і охайно, як вона піклується про дитину, як гарно готує. Якось п´ємо з сусідкою чай і вона мені жаліється, що чоловік задовбав і розказує їй, як в мене чисто і охайно, як я класно готую і піклуюсь про дитину. І тоді наші мужики попали під двойний удар. А у сусідки чоловік вже перекопав, постриг, перепиляв, відремонтував, купив. І друга з нас така: так так, це правда. Замість того чоб шукати недоліки в себе, ми підтримали одна одну. Багато чого навчились. В усіх негараздах вчитесь шукати плюси.