Бува і таке• 20 июля 2024

Поїхали відпочити і на відпочинку постійні нерви.

Тема просто поговорити…. Знаходимось на базі відпочинку, виїхали на 2 тижні, перший тиждень все супер, тут у вівторок приїздить родина з двома дітьми де меншому трохи більше року мені здається. І це тупо ад!
Дитина постійно верещить, кричить, пищить, плаче. В мене вже вчора просто голова квадратна була через ці крики. Сьогодні і вчора в 7,30 дитина вже була на вулиці, на майданчику, який знаходиться на базі і тупо вила! Я зачинила балкон, щоб не чути ті крики, але її все рівно чути. В обід інші діти вийшли погратися, по скакати на батуті, вона всіх розігнала, бо її дитина не може спати. А її дитина бігає до 23 і верещить, не можуть спати всі інші. Мама залишає дитину меншу на старшу, там дівчинці років 8, якщо щось меншому не подобається, то він відразу в дикий крик і писк.
Я дуже терпляча але всьому є своя межа. В мене відчуття, що ще трохи і в мене криша поїде. Я знову нервова, роздратована і не відчуваю відпочинок.
Шалена невинність• 20 июля 2024
Ок

Рання пташка• 20 июля 2024
Сидіть вдома
Жена миллионера• 20 июля 2024
Ну так идите к мамаше и говорите ей ртом. Что она не одна, пусть смотрит за своим ребенком
Хвильоватиша• 20 июля 2024
А для чого так надовго їхати? Я б вже тільки від цього нервувала б
автор Бува і таке • 20 июля 2024
Ответ дляЖена миллионера
Так вона дивиться теж, але дитина тупо в істериці постійній
Істеріомама• 20 июля 2024
Молодец мамашка, разгоняет ваших детей, а ответить ей ничего не можете)

Уточните на вашей базе отдыха со скольки должен быть тихий час и тупо задалбывайте их жалобами.
Посылайте мамашку, если она лезет к вашим детям
Анонимарик• 20 июля 2024
так скажите что то

автор Бува і таке • 20 июля 2024
Ответ дляХвильоватиша
Чому ні?
База в лісі знаходиться, тут тихо(було) спокійно, прохолодно, є світло і вода, також басейн.
автор Бува і таке • 20 июля 2024
Ответ дляІстеріомама

А що відповідати?
Дитині рік, їй кляп в рота чи як?
Багиня• 20 июля 2024
А чого ви дозволили ваших дітей розігнати? Навпаки, хай гуляють, можете музику гучну вімкнути в цей час
А поговорить?• 20 июля 2024
Я вас розумію. Тільки тікати. Або зробити всім такі умови щоб вона втекла. Якби в обід мене вигнали з дит.площадки-я б вмйшла.підняла хай, згадала цілодобове виття її дитини. Вас багато асвонамодна.і вонамне має вами керувати. Створіть умови і вога самамвтече. І боже збав йти з площпдки коли вонамвигагяє. Згуртуйтеся.вона одна нічого не зробить.через її дитину нема відпочинку всім і тому ви не має бігати на пальчиках
Істеріомама• 20 июля 2024
Ответ дляБува і таке
А що відповідати?
Дитині рік, їй кляп в рота чи як?
Если их присутствие нарушает ваши права, пусть уматывают
автор Бува і таке • 20 июля 2024
Ответ дляА поговорить?
Моєї дитини там не було, але сама ситуація мене обурила.
Викликаю на дебати• 20 июля 2024
Я вообще считаю, что нам надо побольше вариантов для отдыха, куда нельзя с детьми
Анонимарик• 20 июля 2024
Маня, мы все сюда приехали отдохнуть
и дальше по тексту.....
Самохвалова• 20 июля 2024
если бы при этих вводных она разогнала чужих детей с батута, то первое предупреждение словами, второе вызов полиции, с заявой оставляет младенца без присмотра на малолетнего ребенка. Пусть бы потом разгребала.
автор Бува і таке • 20 июля 2024
Ответ дляВикликаю на дебати
Тут є ще діти такого ж віку, але такої жесті не має, як з цією дитиною
Хвильоватиша• 20 июля 2024
Ответ дляБува і таке
Чому ні?
Ну кожному своє. Мені нудно було б. Я зараз в Буковелі, оце моя любов❤️❤️❤️ хоча й тут надовго ні, бо набридне
Играю у края• 20 июля 2024
Ответ дляБува і таке
Радуйтесь, что это не Ваш лимон, а той мамы. Вы через неделю уедете, а она в этом аду 24/7, все же Вам легче. И та мама тоже хочет, может не отдохнуть, а сменить картинку хотя бы.

автор Бува і таке • 20 июля 2024
Ответ дляХвильоватиша
Я завжди виїзжала мінімум на 3 тижні. Я не можу на тиждень мені мало того часу
автор Бува і таке • 20 июля 2024
Ответ дляИграю у края
Я це розумію, але мені шкода своїх нервів
В моїй хаті моя правда• 20 июля 2024
Ответ дляБува і таке
Певно,слаба дитина.
Бутербродница• 20 июля 2024
дети ето щастье даааа
Играю у края• 20 июля 2024
Ответ дляБува і таке
Такая реальность наша сейчас, множество детей с расстройствами. Таким мамам надо помогать, хотя бы тем, что не задалбывать, она все знает, изменить не может. Почитайте, Марта Левченко последний пост написала как раз об этом. Она помогает мамам с детьми, в беде, с инвалидностью, одиноким, в сложных обстоятельствах.
Меломанка Маланка• 20 июля 2024
Ответ дляБува і таке
Автор, думаете той мамочке настолько приятно, она тоже надеялась на отдых, а не на мотание своих нервов собственным ребёнком. Относитесь проще, например радуйтесь что это не Ваш ребёнок) Меня лично никогда не смущали чужие орущие дети, я же на своей волне и пусть хоть все вокруг орут))
ТигрЛьвович• 20 июля 2024
Идите на разборки.
Ні грама• 20 июля 2024
Вы знаете, а я Вас понимаю
Сама вырастила двух ооочень взрослых детей, но терпеть не могу вот этих мамаш с визгливыми детьми(особенно когда маленькие девочки(уж простят меня мамы малышек)
Но они реально со своим нытьем могут достать так, что аж тошно становится(
Может, потому что у меня дети были не нытики, но реально бесит, хоть я и сдерживаюсь, конечно
Замечания не делаю, но предпочитаю просто удалиться
ТигрЛьвович• 20 июля 2024
Ответ дляБува і таке
А що відповідати?
Дитині рік, їй кляп в рота чи як?
Пусть она пресекает его вой. Разговаривает с ребенком, занимает его играми
автор Бува і таке • 20 июля 2024
Ответ дляМеломанка Маланка
Я просинатися хочу в 10, а не в 7,30 під крики
Якби моя дитина була такою крикливою, то я б обирала для відпочинку інші умови.
автор Бува і таке • 20 июля 2024
Ответ дляТигрЛьвович
Бо дитина заходиться відразу і все, виє хвилин 20-30,