Рассказница• 20 июля 2024

Жінки, у яких є чоловік, ви розумієте, наскільки щасливі?

Ви просто обрані.
Ви ж уявіть: чоловік обрав бути з вами. Турбуватись про вас, щодня бачити. Життя проходити разом.
Мене ж ніхто ніколи не обирав. Завжди обирали інших.
Заздрю вам по-білому. Цінуйте це
Неваляшкина• 20 июля 2024
Ответ дляРассказница
Я в прольоті як фанера над Парижем
а шо у Вас рота нема?
Простоваля• 20 июля 2024
Многие тут лукавят в ответах.
Мол муж не нужен и т.д , ага)

Все женщины, которых я знаю, трусятся над своими мужьями) Некоторые это умело скрывают и корчат сильную и независимую, но женский глаз всё подмечает)

Да, любовь и поддержка очень важна. Автор, пусть у Вас всё получится. Не бойтесь проявлять инициативу и больше бывайте среди людей (волонтёрство, походы, курсы). Ваш мужчина, может, где-то там🧡
автор Рассказница • 20 июля 2024
Ответ дляПростоваля
Многие тут лукавят в ответах.
Мол муж не нужен и т.д , ага)

Дякууую ❤️❤️
БЦАшка• 20 июля 2024
Ответ дляРассказница
Тут справа не у цифрах
А у моїй непривабливості
Прекрасний вік, щоб почати працювати над собою.
В чому ваша не привабливість? У вас якісь непоправні дефекти в зовнішності?
БЦАшка• 20 июля 2024
Ответ дляРассказница
Мені вже 24, чверть життя прожита
Жить осталося так мало, мне уже 17 лет
Неваляшкина• 20 июля 2024
Ответ дляРассказница
Тут справа не у цифрах
А у моїй непривабливості
полечить голову нужно и все наладится
24-а уже комплекс на комплексе
Вумна вутка• 20 июля 2024
Ответ дляДайте подуться
Это муж счастливчик, потому что его выбрала я
И я так думаю
Я не чарівниця вам• 20 июля 2024
Ответ дляТектологиня 80lv
а если ты одинок в чем проблема познакомится и жить сним?
все просто, пока это тебя не касается
Проблема в том,что для этого ещё нужно желание второго человека, а для развода достаточно только своего желания.
БЦАшка• 20 июля 2024
Ответ дляПростоваля
Многие тут лукавят в ответах.
Мол муж не нужен и т.д , ага)

А я знаю пари, де чоловіки трусяться над жінками. І таке буває
Гореотума• 20 июля 2024
Ответ дляНезламна Україна
Може ви просто його не кохаєте і здається,що він вас пресує своїм мовчанням,а ви просто не підходите один одному. Розлучайтеся і всі проблеми будуть вирішені. Вам просто некомфортно поруч, таке буває
Кохала, однозначно. Терпець увірвався. Просто він сама по собі така людина. Щоб зрозуміти, задобився час та деякі події. Ви права, розлучитись і забути як кошмар. Жалкую тільки, що витратила на нього найкращі роки та купу ресурсу.
Байрактара• 20 июля 2024
Есть обратная сторона этой медали.Не известно, кто на что избран
Незламна Україна• 20 июля 2024
Ответ дляГореотума
А якщо кохали, чому не виховували? Він вам нав´язує свой світогляд,а ви йому свій. Ну, так і відбувається в шлюбі зазвичай, люди просто інтегруються один в одного зі своїми світоглядами. Якщо він на вас впливає, то і ви можете на нього впливати. Просто напевно ви не зовсім один одному підходили з самого початку,а тепер він вам набрид.
Ванна Тазиковна• 20 июля 2024
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Сколько метров?
Сколько см?
Сколько кг?
Какой пресс в кошельке?)
Из достоинств очень очень приличный пресс. Все остальное среднячок, не толстый.
БЦАшка• 20 июля 2024
Ответ дляПростоваля
Многие тут лукавят в ответах.
Мол муж не нужен и т.д , ага)

Ніколи не тряслась над чоловіком. Навіщо це?
Погоджуючись бути з чоловіком, найбільше думаю про власну вигоду від цих стосунків. Якщо ніякої вигоди немає - чоловік не потрібен
Гореотума• 20 июля 2024
Ответ дляНезламна Україна
Виховувала і мала результат. Двосторонні поступки, переосмислення ніби. Але з часом він повернувся до старого. То вже видно закладено було міцно до мене ще з юності. В нього ніби життєва необхідність самоствердитись за мій рахунок, знецінити мою думку.
Здавалось, підходили ніби чудово. Було багато щасливих періодів. Всі вважали нас ідеальною парою, і ми теж. Але як виявилось, тимчасово. Я стомилась.
Ну і біс із ним.
Незламна Україна• 20 июля 2024
Ответ дляГореотума
Ну і біс із ним.
Не думайте, що ви витратили кращі роки на нього. Ви набули себе нову і свій досвід. Життя - це шлях, і можливо вам потрібен був саме цей досвід, щоб зрозуміти, хто ви є і чого ви прагнете.
Докладальниця• 20 июля 2024
ви шо - не в Україні?? чи навкруги всі з бронею чи мають добрих знайомих?
Я кожного дня трясуся, бо не знаю чи він обновив чи ні ті дані
чи його заберуть і коли...Шо буде з ним, бо має діагнози серцеві, але зараз і не з таким беруть...
що я буду тепер сама з дитиною ітд ітп
краще одразу сама була б, як багато хто - і потім спокійно нове життя в Європі будує собі
НуКаНаКа• 21 июля 2024
Живуть щасливо одиниці, зніміть рожеві окуляри
ВільнаНазавжди• 21 июля 2024
Ответ дляБаба на горошині
Це я його обрала
У мене вже другий. Перший, на жаль, помер. Обох обрала я сама за своїм смаком та інтересами. Якщо сидіти і чекати, що десь колись хтось тебе обере - то мало шансів дочекатися. Гарні чоловіки - вони сором´язливі))) Деякі соромляться знайомитися і навіть робити пропозицію.
Зараз все скажу• 21 июля 2024
Ответ дляТріль підпільний
Фисташку дуже не раджу.
Він за комуналку роками не платить, їсть курячі шиї, купує БВ одяг На OLХ.
Короче, витрачає 3000 грн в місяць і каже, що цього з головою...
Нє)) Краще самою
От это вы погрузились в тему!
ВільнаНазавжди• 21 июля 2024
Ответ дляРассказница
А я нікому
І вибору немає 🤷🏻‍♀️
От звідки Ви знаєте? Може десь хтось страждає і боїться признатися в цьому. Оберіть за своїм смаком та одружуйтесь на здоров´я Ощасливте чоловіка!
Зараз все скажу• 21 июля 2024
Ответ дляНезламна Україна
Що таке пасивний токсичний агресор? Може він вас просто бісить?
Це як кіт, тільки чоловік.
Незламна Україна• 21 июля 2024
Ответ дляЗараз все скажу
Це як кіт, тільки чоловік.
Обожнюю котів. Вони прекрасні і незалежні.
Зараз все скажу• 21 июля 2024
Ответ дляНезламна Україна
Таак! Слава Кітикам!!!!
Але є одне але....
Гореотума• 21 июля 2024
Ответ дляНезламна Україна
Напевне, так і є. Я мала, напевне, цей шлях пройти. Не найгірший шлях, до речі. Вам дуже вдячна за розмову ❤️
Незламна Україна• 21 июля 2024
Ответ дляЗараз все скажу
Таак! Слава Кітикам!!!!
Але є одне але....
Саме тому у мене немає котів зараз 🤣🤣🤣 дякую, що нагадали. А з чоловіками підсрачник працює дуже добре))
Зараз все скажу• 21 июля 2024
Ответ дляНезламна Україна
Шо, прям отак от доминируете?
Незламна Україна• 21 июля 2024
Ответ дляЗараз все скажу
Шо, прям отак от доминируете?
А що робити? Не котику ж підсрачника давати? Котик образиться і запам´ятає))
Пупуговка• 21 июля 2024
Та у вас ще все попереду. Ідіть до психолога і на якісь курси програмування, вебдизайну. Там куча чоловіків. Сама на такі курси ходила, бачила.
Зараз все скажу• 21 июля 2024
Ответ дляНезламна Україна
Даааа! И ваши тапки никогда не будут сухими!!!! Аррмяу!