Пьяная вишня• 21 июля 2024

Інстаграм, профіль людини не знаходить у пошуку

Профіль людини не знаходить у пошуку, а переписка залишилася в діректі. І писати я можу цій людині у нашій з ним переписці. Мене заблокували чи що це значить??
НуКаНаКа• 21 июля 2024
Да

Единорог_помог• 21 июля 2024
Заблочили вас.
автор Пьяная вишня • 21 июля 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
Заблочили вас.
Зрозуміло. Тільки за що, не знаю.
Единорог_помог• 21 июля 2024
Ответ дляПьяная вишня
Зрозуміло. Тільки за що, не знаю.
Так а нам откуда знать?
Я сегодня тоже одного типа заблокировала. Вроде нормально переписывались, а потом херню всякую стал писать и выслеживать, когда я онлайн была. А если была, то почему не написала. В блок.
автор Пьяная вишня • 21 июля 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
Так а нам откуда знать?
Якщо людина є в тік тоці, то можливо йому написати?? Просто цікаво, що я таке людині зробила. Нормально ж все було.
Единорог_помог• 21 июля 2024
Ответ дляПьяная вишня
Зачем? Человек не хочет с вами общаться, вам ещё ответы какие-то нужны?
автор Пьяная вишня • 21 июля 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
Просто можливо на його сторінку поскаржилися, він відома людина.
Единорог_помог• 21 июля 2024
Ответ дляПьяная вишня
Ну попробуйте написать🤷🏼‍♀️
Обычно, если это близкий человек, то есть же не только инста. А если просто переписки, то я б не настаивала на ответах, всё и так ясно.
автор Пьяная вишня • 21 июля 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
Ну попробуйте написать🤷🏼‍♀️
Я просто хочу вибачитися і все, якщо щось не так зробила. Пояснення мені не потрібні.

Губи до вух• 21 июля 2024
Зайдите в его профиль через переписку. Так вы точно будете знать, заблокировали вас или нет.
автор Пьяная вишня • 21 июля 2024
Ответ дляГуби до вух
Я зайшла, писати людині я можу. Але його ім´я користувач інстаграм.
Губи до вух• 21 июля 2024
Ответ дляПьяная вишня
Ну тогда да, заблокировали. Найдите его на фб, если так хочется написать.
автор Пьяная вишня • 21 июля 2024
Ответ дляГуби до вух
Ні, я попрошу іншу людину зайти до нього на сторінку. Якщо там проблеми зі сторінкою, буде видно. А якщо все нормально, тоді так, заблокували, на жаль.