Я на хвилинку• 21 июля 2024

Мабуть цей процес неминучий, а хто повертатимется?

багато знайомих біженців у Європі.
рідна тітка уїхала два роки тому у Європу біженкою і зараз почала себе голандкою називати і дітей зараховувати до голандців.
ще знаю знайомих з України хто у ФРН себе вже німкенями іменують і дітей привчають.
лякає хто ж повернеться назад? ніхто?
Давно без алко• 21 июля 2024
Ответ дляКрим мій
В Украине я дома и я чувствую себя человеком. Я имею жилью. Услуги и интернет в разы дешевле. Продукты питания разнообразнее и вкуснее в разы.
Я могу решить любой свой вопрос.
Я получаю качественные медицинские услуги, сферу услуг, косметологии, парикмахера и т.д.
Я покупаю все, что я хочу.
Я езжу куда хочу и когда хочу.
И НИКТО не следит за мной, как в Германии. Мне не нравится жить как в клетке, как под микроскопом.
Кому комфортно, пожалуйста живите.
Стойте в Тафеле и секонде с протянутой рукой.
Я высказала свое мнение. У вас оно может быть другое.
Все, кто может зарабатывать в Украине от 1500-2000 евро, то лучше и комфортнее для жизни дома.
В Европу мне комфортнее ездить только как турист. Но для жизни это не моя страна. Германии слишком депрессивная страна с кучей турков, сирийцев, негров и т.д. И постоянно идет дождь. Это также ужасно.
Для мужчин и молодежи сейчас лучше за границей, даже если они и будут получать 2 тысячи в Украине, их это не спасет от смерти на фронте
Манка Я• 21 июля 2024
Ответ дляKhmelnichanka
Им не дели азюль, а приняли к рассмотрению их заявление на азюль. Которое могут рассматривать годами, и в итоге или подтаердить или отказать. А если сами госорганы в ответтна подачу по 24 параграфу- дали документ, где написано в том числе и «азюль», то нужно читать подпункты. Скорее всего, это дулдунг (запрет на депортациюво время войны).
Ясно) не так сильная в этом)) буду знать!
Все знаю від і до• 21 июля 2024
Ответ дляСекс-Бомба
Это лучше всем.
Не вижу ни одного преимущества. Им для ПМЖ тоже самое надо что и нам, только ещё сидеть безправно несколько лет в ожидании решения.
Шкварочка• 21 июля 2024
Ответ дляСиреневая цапля
Не факт
Звичайно, не факт. У Франції на сьогодні вже за три роки можна отримати, якщо офіційно працюватимете ці три роки на мінімалку хоча б. Бо для громадянства достатньо прожити п´ять років, три з них - працювати.
Манка Я• 21 июля 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
Так может они и хотят время потянуть))) а тянуть могут долго) мы документы на гражданство ждали 8 месяцев и то, теперь ещё и па порта наверное ждать будем столько же)
Завжди недо...• 21 июля 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
А почему они выбрали именно канаду?
Когда сестра забеременела, они были в Польше и в связи со сложившейся ситуацией посчитали что гражданство Канады ребенку по праву рождения очень будет полезно в жизни)
Поторописька• 21 июля 2024
Ответ длякороткопамятна
Ракетам я не цікава, щоб на моє вбивство мільйон витратити.
І я і чоловік працюємо на підприємствах з іноземними інвестиціями. Зарплати на рівні європейських, тільки витрачаємо ми їх в Україні, що значно вигідніше.Всім забезпечені.
Якщо ракета та осколки летять , то вбʼє всіх хто буде поруч , і не запитає як звати . Можливо ви сидите десь на западній Україні в Берегово , то ок, сидіть там і далі і не рипайтесь . Європейські зарплати в Україні мають одиниці , в Європі мають всі .
Крим мій• 21 июля 2024
Ответ дляЗавжди недо...
Все кто в Канаде тоже не довольны, все хотят уехать или переехать из нее.
Я не была, не знаю. Но думаю у многих были розовые очки и жили в мифах, пока не попробовали жизнь в реле.
Перша скрипка• 21 июля 2024
Ответ длякороткопамятна
А чому ви як істинна патріотка працюєте в компаніях з іноземними, а не вітчизняними інвестиціями?)) чи ви за часткову глобалізацію процесів, типу вільного руху капіталів, але не людей?
А Я Самая Самая• 21 июля 2024
Ответ дляЗавжди недо...
А дальше что?
Канада - очень дорогая страна. Зарплаты ниже чем в штатах, цены - выше.
Растить детей - дико дорого.
Что их привлекает в канаде на данный момент?
Ms. Доброта• 21 июля 2024
Ответ дляКишмишная Мая
Взагалі то чисто технічно, я забрала маму в кінці квітня, то теж спочатку оформляла її як Азюль. Лише після 2 міс.їй був наданий §24.
Азюль - это когда человек дождался суда, выиграл его и получил ВНЖ на 5 лет. Если у вашей мамы реально был азюль, зачем ей 24 параграф?
Чарівна патика• 21 июля 2024
Українці не є біженцями за законом. Повернуться коли їх повернуть.
А Я Самая Самая• 21 июля 2024
Ответ дляКрим мій
Канада сегодня и Канада 20 лет назад - две разные страны. Так же как и штаты.
А наши мигранты все ещё живут устаревшей информацией...
короткопамятна• 21 июля 2024
Ответ дляПоторописька
Я в Києві. Рівень життя на одну і ту саму зарплату різний в Україні і в Європі тому ніколи не приваблювало мене життя там. Прожила і пропрацювала в Італії та Австрії майже 4 роки, все відчула на собі.Краще шукати європейську компанію в Україні, це значно вигідніше.
З осколками якось впораємось.
короткопамятна• 21 июля 2024
Ответ дляПерша скрипка
Тому що за інвестиціями майбутнє України. Буде розум у керівництва-буде багата країна.
І де ви прочитали, що я проти руху людей? Навпаки я за те, щоб вони не поверталися, і через 5 років позбулися українського громадянства.
Давно без алко• 21 июля 2024
Ответ длякороткопамятна
З осколками якось впораємось.
Ноль выгоды сидеть там, где могут в любой момент потащить на войну (
Чарівна патика• 21 июля 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
І до речі євровлади на це і прицілюються у перспективі.
якщо вже африканцям, арабам та муслімам з турками паспорти нароздавали, то що вже ближні українці.
Ви плутаєте. У українців інші параграфи. Ось українців легше, швидше ідентифікувати і повернути, ніж тих, про кого Ви написали. Там багато моментів. Не порівнюйте і паспорти просто так не роздають.
Чарівна патика• 21 июля 2024
Ответ дляKhmelnichanka
Отказ можно в суде опровергнуть. А на дульдунге можно податься на другие вариантьі - обучение, работа и при успешном вьіполнении условий - получить документьі, чтобьі остаться.
Перша скрипка• 21 июля 2024
Ответ длякороткопамятна
Дякую, що дозволили не повертатися через десять років життя у країні, де ставлення держави та людей до мене завжди було набагато краще, ніж в Україні, громадянкою якої я досі є))
Мати тріля• 21 июля 2024
Ответ дляКрим мій
Большая компания женщин разного возраста с Одессы со мной рядом живет в Германии. Вся Одесса мечтает домой, все за морем скучают и городом. Германия и рядом не стоит.
Все, кто с крупных городов Киев, Одесса, Харьков, Днепр и т.д,. - все планируют домой, кто имеет жилье и работу дома, или мужей.
Все, кто из сел приехал и увидел мир первый раз и выплаты кажутся миллионами, то те конечно хотят остаться. Причины понятны.
Я из Киева, там две квартиры. В Германии работаю, обратно не хочу, не расписывайтесь за всех.
короткопамятна• 21 июля 2024
Ответ дляПерша скрипка
Побільше б таких цілеспрямованих як ви. А то багато хто поїхав, а ніяк з Порадниці не вилізе. Все вираховує, де його вигідніше...
Маю надію на закон про звільнення таких як ви від громадянства України
Мамин тріль• 21 июля 2024
Я знаю багато наших що зараз в Европі. Всі хочуть залишатися, всіма силами і методами. Вчать мову, отримують робочі візи, реєструють підприємства і т.д. У багатьох чоловіки служать.
Кишмишная Мая• 21 июля 2024
Ответ дляMs. Доброта
Якщо ви вірно прочитаєте мій комент, то я писала, що спочатку подавалась заява на Азюль, в прикріплених частина додатку до заяви. А вже потім був виданий §24.
Так само і з ВНЖ, з §24 ти не маєш права, спочатку потрібно проміжковий §18 або §16 для підприємців(може ще щось, іншими не цікавилась)
AnnaOst• 21 июля 2024
Ответ дляКрим мій
Всі мріють, всі скучають. Але в реальності ніхто не їде. І з кожним днем війни ймовірність того що поїде все меньше і меньше. Це прогнозований і логічний розвиток подій нажаль
Ms. Доброта• 21 июля 2024
Ответ дляКишмишная Мая
Вы написали, что ей дали азюль, а даже ваших документах она была только просителем этого статуса
Терения• 21 июля 2024
Повертатися? Коли? Зараз? По закінченню війни? Закінченню по якому сценарію? Закінченню, яке станеться через скільки?
Я не знаю відповідей на жодне з питань. Після широкомасштабного вторгнення нічого не планую далі, ніж квартал вперед. Живу в Словаччині з чоловіком і сином. Ми з чоловіком працюємо лікарями, обоє здали екзамени і отримали дозволи на працю лікарями в Словаччині, мову вивчили з 0. Зараз будемо подаватися на тимчасовий побит. Живемо на зйомі.
Син закінчив 9 класів і вступив до однієї з найкращих гімназій в регіоні, де живемо, мовою вільно володіє, має тут купу друзів і з українськими весь час на зв´язку.
Приїхали до Словаччини, маючи в кишені 3 к євро. Все, що маємо дісталося надважкою працею та нервовими зривами.
То коли їхати?
Кишмишная Мая• 21 июля 2024
Ответ дляMs. Доброта
Ще раз перечитайте
Перша скрипка• 21 июля 2024
Ответ длякороткопамятна
Хто про що, а ви про вигоду. Я вам про справедливе ставленя. Ну і так, ви ж самі вище написали, що вам чудово працювати у компанії з іноземними інвестиціями, бо зарплати європейські, а витрачаєте ви їх в Україні. Але ж це ні разу не про вигоду, звісно))))
Зустрічно вам бажаю на майбутнє працювати виключно в компаніях з українськими інвестиціями та власниками, а також, відчути на собі всю міць державної допомоги та підтримки )) в обмін на ваші податки.
Кишмишная Мая• 21 июля 2024
Ответ дляТерения
То коли їхати?
Згодна на 100%, про яке планування можна говорити, лише спроби повернути колишній рівень життя/безпеки. Була навіть на співбесіді відповіла про бачення себе через 5 років, що це питання не до українців😆
Поторописька• 21 июля 2024
Ответ дляКрим мій
У меня квартира в престижном районе Киева новая, 100 метров , офис под аренду 110 метров в центре Киева , у меня дом в Броварах 190 метров + гостевой дом 100 метров , и я живу в Англии , работаю , возвращаться не хочу . Я путешествовала очень много , каждые три месяца жила в Таиланде на острове Самуи , турции, Греция, мальдивы , Ибица , в Европе везде была . У вас вообще хватает ума осознать , что вообще в Украине млять твориться и какой пизд@ц и что будет дальше ? Вы вообще способны анализировать и стратегически мыслить , или голова только что бы есть в нее и решить насущные проблемы на 1 день : что пожрать и где поср@ть ?