Танго утрьох• 21 июля 2024

Що у вас росте красиве? Що розчарувало?

Покажіть щось гарне з ваших грядочок чи клумби - люблю такі фото)
Мене цього року розчарувала гортензія (не заквітла), цукіні (щось стирчать і не спішать родить), кріп першого посіву(з´їла тля, на фото другий посів - поки норм), вишень не було, мало малини, слив нема. Здивувалася, що айстра вже квітне - чи теж на новий календар перейшла?)))
delphoto
Коко На Страже• 21 июля 2024
У меняна подоконнике огурцы вьются. Завязалось много, но почему-то не вырастают, а засыхают малюсенькими
Коко На Страже• 21 июля 2024
Ой, фото с огурцами не прикрепилось. Может кто знает чего не вырастают из уже завязавшихся?
автор Танго утрьох • 22 июля 2024
Ответ дляКоко На Страже
Не підкажу( Але така опора гарна, з любов´ю
Контрольница• 22 июля 2024
какой у вас укроп классный
Маю натхнення• 22 июля 2024
Здивувало мене що зійшли самосіянці з минулорічних падальних помідор. Виросли на клубі в такі гарненькі. А ті шо я над нами танцюю то якість недолугі
автор Танго утрьох • 22 июля 2024
Ответ дляМаю натхнення
У мене на компостній кучі теж просто ліс з помідорами
JulJul07• 22 июля 2024
Ответ дляКоленная ложечка
В цьому році вирішила дурнею постраждати))) посадила пальму , як написано воно переживе зиму (подивимось)
А ось що дійсно порадувало пальмове дерево, надзвичайно швидко росте - 1 лист за 7 днів , і кожен наступний лист більший
А де це? Пальма зиму переживе?
західний_діалект• 29 июля 2024
Ответ дляТанго утрьох
фото
Автор, наче мої клумби 😉 у вас
автор Танго утрьох • 29 июля 2024
Ответ длязахідний_діалект
Автор, наче мої клумби 😉 у вас
О, точно