Тішуся неперетішуся• 21 июля 2024

Батьки вважають, що все що я маю - то завдяки їм

Заміж вийшла дуже рано, ні освіти, ні житла - ніц не було.
В 25 років залишилася сама після розлучення з 2 маленькими дітьми і поїхала працювати за кордон.
Багато років жила за кордоном, діти до діда з бабою на літо приїздили на місяць.
Як повернулися в Україну - жили окремо, працювала як проклята.

І тепер батьки розповідають як вони днів та ночів не спали - то дітей мені гляділи., то дірки мої з кредитами закривали, то в борг давали.

І все це з таким відтінком героїзму подається, що я в шоці.
Тобто те що я сама з дітьми все життя і бізнес з нуля створила - то так, ніц не варте.
А те що вони вдвох мені колись допомогли кілька разів - то значит я би без них просто не вижила.

І попри всю мою роботу з психологом я просто сиділа мовчки і слова не сказала. Просто встала і вийшла, щоб того не чути.
Потринділиця• 21 июля 2024
Ответ дляТішуся неперетішуся
Най би собі вважали, я з тим давно змирилася.
Але це було сказано з таким пафосом, ніби вони мене все життя утримую.
Причому не мені, а ПРИ МЕНІ іншим людям. Огидно.
А конкретно,шо то за інші люди? Ви не думаєте,шо інші люди самі прекрасно бачать,шо ви роками жили по заробітках і жили в іншому місті,не при батьках,які типу помогли і вирощували. Мля,скільки Вам років,шо Ви по сю пору так трясетеся над батьківським знецінюванням? Ну хай собі фантазують,хай розказують,Ви собі знаєте правду,Вам там важливо,шо подумають інші лбди-родичі і тд? Не переживайте,Вас обсудили і батьків Ваших також вже обісрали. І взагалі,в розрізі людського життя це все не важливо,пил і дрібниці. Займайтеся своїм життям і розвитком дітей. Думаю,шо в глибині душі для батьків Ви невдаха,яка розлучилася з чоловіком і волочить дітей сама,от і все. Не стрибайте перед ними, вони можуть думати шо завгодно
Жена сантехника• 21 июля 2024
Ответ дляТішуся неперетішуся
А що у вашому розумінні допомога з дітьми?

Вони що, сиділи з ними щодня? Чи няню мені допомогали оплачувати?

Чи ночами замість мене працювали коли ті хворіли?
А почему вы считаете что ваши родители должны этим заниматься. Вы очень много от них хотите и ожидаете. Вы должны сидеть с детьми, лечить, учить и воспитывать их. Почему то, что вы каждое лето на месяц отправляли детей к бабушке и дедушке не считается помощью? Нифига себе не помощь.
автор Тішуся неперетішуся • 21 июля 2024
Ответ дляПотринділиця
Мені 45 років і я щойно дізналася, що виявляється мені батьки все життя допомагають!! І що ще маю бути їм вдячна.

Ви розумієте як таке почути? Я все життя по орендованим, при наявності в них квартири, яку мені спочатку обіцяли роками, а потім віддали брату)
Як, як можна спокійно реагуівати на те, що тобі у вічі кажуть, що дупу все життя підтирають і що ти без них - ніхто і звати ніяк?
автор Тішуся неперетішуся • 22 июля 2024
Ответ дляЖена сантехника
З якого дива ви вирішили що я колись вважала що вони цим мають займатися??
Цим займалася я все життя, але розповідають вони зараз що робили це вони, гляділи мені дітей.
Ви серйозно вважаєте це нормальним?

На літо це була їхня ініціатива, щоб побути з дітьми. І жодної допомоги в тому для мене ніколи не було, бо я мала спочатку привезти їх з за кордону, а потім забрати коли баба з дідом награються.
Офігеєть допомога, краще б зі мною були чим стільки коштів витрачати.
Жена сантехника• 22 июля 2024
Ответ дляТішуся неперетішуся
Ви серйозно вважаєте це нормальним?

В вас сейчас слишком много злости и обиды непонятно на что. Родители не сделали вам ничего плохого. Перечитайте ваши сообщения, такое впечатление что вы пишите о лютых врагах, а не о родных людях.
Ответ дляЖена сантехника
А, тобто своїм друзям вони про мене мабуть як про улюблену дитину розповідають: яка вона нікчема і як вони її з жопи витягли та на ноги поставили.

Ви зі своїми дітьми так само поводитися, скажіть чесно?

Виводите в центр класа і починаєте розповідати однокласникам що ваш син вчора опісявся, а минулого тижня скло розбив і вам довелося його оплачувати?